Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 00:26

V A G O S έγραψε:
καλα θα ηταν να βγαλουμε τα χαρτακια με τελικη 220 γιατι υπαρχουν μερικοι πελατες που θα παιξουν ή ηδη εχουν πειραξει το μοτερ και τα 200 πλεον τα ξεπερνανε
ευκολα.
οποτε ας το δουμε λιγο θετικα,εγω θελω 220 παντως αν και εφοσον καταληξετε σε 200αρι παλι θα ψωνισω δεν τρεχει τιποτα. merci

+1

υ.γ. Αντώνη μεγάλη υπόθεση το άνοιγμα φίλε, 5η μέχρι τα 190+ κ μετά όλα είναι δυνατά, δρόμο να έχεις κ μπούμ το τερμάτισα το κοντεράκι κ το περασα κ λίγο, δεν είναι η πρώτη φορά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 00:34

Aν θελουμε να δειχνει σωστα ενδειξεις τοτε θα ΠΡΕΠΕΙ να ζητησουμε αυτο που εχω ποσταρει-και φτιαχνει εως σημερα και ο ιδιος για ολους οσους τα πουλαει-,δηλαδη με ενδειξη 200κμ τελικη ταχυτητα.Σεβαστο αυτο που λετε για 220 και 240 και λοιπα,αλλά υπαρχουν-για μενα-δυο κολληματα1)Δεν θα ανταποκρινεται η ταχυτητα κοντερ στην πραγματικη.Αυτο παντα κατα την αποψη μου ειναι απλα "τονωτικη ενεση"(το να βλεπεις κοντερισια χλμ) χωρις ουσια...διοτι ΠΧ...και 250 να δειχνει στο κοντερ,αμα βλεπεις -50 στο GPS ξενερα! και 2)Αν προσεξετε στο κοντερ που μας εχει ως δειγμα η ενδειξη 200 που ειναι,τοτε για φαντασου την 220 που πρεπει να τυπωθει...Σε σημειο που η βελονα αμφιβαλλω αν πηγαινει...
Προσωπικα ειμαι διατεθειμενος να προχωρησω την Ομαδικη στα μετρα της πλειοψηφιας ομως,ακομη κι αν χρειστει να βγω απο αυτη,αφου ενα κοντερ με αποκλιση και μαλιστα μεγαλυτερη κι απο το εργοστασιακο δεν θα με ενδιεφερε ως aftermarket...
Αποφασιζετε και μου λετε... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 00:36

V A G O S έγραψε:
... μερικοι πελατες που θα παιξουν ή ηδη εχουν πειραξει το μοτερ και τα 200 πλεον τα ξεπερνανε ευκολα..merci
Αυτο οντως ειναι ενα θεμα και σωστα σκεφτεσαι,αλλά θα πρεπει να τυπωθουν ισως για εσας...δευτερα κοντερ που σημαινει διπλο κοστος για την συνολικη παραγγελία..πιθανον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 00:37

tazakos έγραψε:
V A G O S έγραψε:
καλα θα ηταν να βγαλουμε τα χαρτακια με τελικη 220 γιατι υπαρχουν μερικοι πελατες που θα παιξουν ή ηδη εχουν πειραξει το μοτερ και τα 200 πλεον τα ξεπερνανε
ευκολα.
οποτε ας το δουμε λιγο θετικα,εγω θελω 220 παντως αν και εφοσον καταληξετε σε 200αρι παλι θα ψωνισω δεν τρεχει τιποτα. merci

+1

υ.γ. Αντώνη μεγάλη υπόθεση το άνοιγμα φίλε, 5η μέχρι τα 190+ κ μετά όλα είναι δυνατά, δρόμο να έχεις κ μπούμ το τερμάτισα το κοντεράκι κ το περασα κ λίγο, δεν είναι η πρώτη φορά...
Πάσο Γιάννη κι εγώ τα έχω δει αρκετές φορές λόγω μόνιμης σχεδόν χρήσης της Αττικής Οδού.
Εννοείται πως αν είναι δυνατόν να γίνουν και με 220, αλλά το θέμα είναι να μην υπάρχουν τρελές αποκλίσεις.

υ.γ. Με πρόλαβε κι ο Κώστας με άλλο ένα θεματάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 01:00

πάσο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apache
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apache

Ηλικία : 43
Τόπος : Αχαρναί Καρπενήσι
Registration date : 20/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 02:16

θα προσθεσω εδω λοιπον οτι εχω δει προσφατα ενα ντοκιμαντερ στο σκαι για αναλωσιμα υλικα στο αμερικα και ετυχε να λενε πως γινετε ο πινακας οργανων των αυτοκινητων μηχανων και τα λοιπα...

ειναι τεραστια διαδικασια απο το σχεδιασμο το κοψιμο της μητρας και την τυπωση σε ειδικο φιλμ ....
μιλαμε επαθα πλακα...

να υποθεσω οτι αυτα που θα παρουμε εμεις ειναι απλα χαρτινα ε??
θα αντεξουν σστο χρονο απο το ξεθωριασμα ??

το μονο σιγουρο ειναι οτι ειναι πανεμορφα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 07:07

Προσωπικά συμφωνώ με την άποψη του να δείχνει σωστά, χωρίς απόκλιση. Ακόμα και αυτοί που το τερματίζουν, πόσες φορές γίνεται αυτό κατά τη διάρκεια της μέρας ??? Γιατί όλες τις υπόλοιπες φορές να μην δείχνει σωστά το κοντέρ ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 08:57

V_GOURLIACE έγραψε:
θα προσθεσω εδω λοιπον οτι εχω δει προσφατα ενα ντοκιμαντερ στο σκαι για αναλωσιμα υλικα στο αμερικα και ετυχε να λενε πως γινετε ο πινακας οργανων των αυτοκινητων μηχανων και τα λοιπα...

ειναι τεραστια διαδικασια απο το σχεδιασμο το κοψιμο της μητρας και την τυπωση σε ειδικο φιλμ ....
μιλαμε επαθα πλακα...

να υποθεσω οτι αυτα που θα παρουμε εμεις ειναι απλα χαρτινα ε??
θα αντεξουν σστο χρονο απο το ξεθωριασμα ??

το μονο σιγουρο ειναι οτι ειναι πανεμορφα...


Γιατι ΔΕΝ διαβαζετε ΟΛΟ το ποστ να δειτε ΤΙ ακριβως εχω πει για το θεμα;;;;;;ΟΧΙ,δεν θα ειναι "ενα χαρτακι",αλλά αυτα που ειδες στο...ντοκυμαντερ!Δεν θα εκανα(καναμε) τον κοπο να μπουμε στη διαδικασια ΟΜΑΔΙΚΗΣ για κατι που φτιαχναμε και μονοι μας στον εκτυπωτη μας.Ριξε μια ματια στο Τοπικ και αν δεν λυθει η απορια σου"τι αγοραζουμε" εδω ειμαι παλι Smile study

να βοηθησω...ΣΕΛΙΔΑ 3 του παροντος τοπικ ελεγα:

Εχω ηδη ερθει σε επαφη λοιπον με το raceratb που ειναι ΑΥΤΟ ΕΔΩ και ο ανθρωπος ειναι εξυπηρετικοτατος και σαφεστατος...
Για το ΛΕΥΚΟ φοντο που ενδιαφερομαστε δεν εχει μπροσουρα για την ωρα.Μπορει ομως να φτιαξει μου ειπε.Η τιμη ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ειναι στα 80 US$ δηλαδη γυρω στα 57 ευρω με τα μεταφορικα να περιλαμβανονται...Η τιμη φαινεται υψηλη γιατι οπως μου ειπε το υλικο κατασκευης ειναι οπως επακριβως μου εξηγησε "its not just paper, its a die cut piece of lexan that i have to airbrush and mask by hand. the production version is screen printed which is why its cheaper."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 09:04

Να σπαμμαρω και λιγο;;;;bounce bounce Twisted Evil

badouras έγραψε:
Ακόμα και αυτοί που το τερματίζουν,


Αυτοι ειναι ετοιμοι για κατι πιο...δυνατο απο το vstrom.... 🐰 success lol!

τελος spammmmmmmmm παμε παλι στην κουβεντα....ναι θα τυπωθουν με πραγματικη ταχυτητα στο κοντερ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 10:26

Κώστα μπορούμε να το προσωπικοποιήσουμε? να βάλουμε ένα περίγραμα μικρό του στρομ ή ότι άλλο θέλουμε σε όλα? εφόσων θα το κάνει σχεδιασμό για να διορθώσει την ταχύτητα μπορεί ίσως να κάνει και ντραγκ εντ ντροπ ένα σχεδιάκι που θα του δώσουμε. Τι λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 10:36

tazakos έγραψε:
Κώστα μπορούμε να το προσωπικοποιήσουμε? να βάλουμε ένα περίγραμα μικρό του στρομ ή ότι άλλο θέλουμε σε όλα? εφόσων θα το κάνει σχεδιασμό για να διορθώσει την ταχύτητα μπορεί ίσως να κάνει και ντραγκ εντ ντροπ ένα σχεδιάκι που θα του δώσουμε. Τι λες?
Oσο πιο προσωπικο γινει Γιαννη(εννοειται για ΟΛΟΥΣ το ιδιο)τοσο πιο πολυ 1)θα ανεβει το κοστος-λογω καστους εκτυπωσης 2)θα παρει χρονο παραπανω...
Αν παντως θετε...ρωταω Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sschef

sschef

Ηλικία : 42
Τόπος : Μεταμόρφωση
Registration date : 22/08/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 10:48

ωραίο ακουγετε και το να έχει κατι σαν λογότυπο τυπωμένο πάνω παντως. Χάνουμε κάτι να κάνουμε μια ερώτηση στον άνθρωπο αν φυσικά θέλουν και οι υπόλοιποι της λίστας κατι τετοιο αλλά πιστεύω ότι όλοι θα το θέλουν ανάλογα φυσικά και το κόστος του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 10:54

Εγώ θέλω αντί για το 200 να έχει μια ΜΟΥΤΖΑ για να κόβω !!!

Λοιπόν..
Είπα 220χλμ να γράφει χωρίς να έχει διόρθωση
Αφού η διόρθωση είναι εφικτή,νομίζω πως πραγματικά 200χλμ λίγες φορές
θα τα πιάσουμε..Αντε να πηγαίνει 205χλμ πχ.
Γιατί και αυτοί που λένε ότι πάνε 220χλμ δεν είναι παραπάνω από 205χλμ

Οπότε ΝΑΙ για το 200 το διορθωμένο από μένα..
Οσο αφορά την προσωποποίηση ας βάλουμε απλά το λογότυπο
το αυθεντικό της V-Strom

VSTROM

Αν όχι και στα 2 τουλάχιστον στο 1..
Και αν το τραβήξουμε κι άλλο ας μπεί και το nickname !! Wink

_________________
Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 11:03

Παρασκευη του καταθετω τα πρωτα 100$...τα βαζω εγω και βλεπουμε...αποφασιστε για εκτυπωση επιπροσθετη πανω στα οργανα(αυτο με το λογοτυπο vstrom σε κανενα κοκκινακι πολυ μου αρεσε παντως)...και πειτε να ρωτησω αν ειναι... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 11:10

Στράτο το νικνέιμ είναι που θα ανεβάσει το κόστος ουσιαστικα....γιατί θέλει μεμονομένες εκτυπώσεις. Το να βάλουμε όμως ένα λογότυπο v-strom πιστευω δεν θα έπρεπε να έχει καν αύξηση στην τιμή μιας κ είναι δουλειά ενός λεπτού κ δεν απαιτεί εξατομίκευση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 11:11

mAthosalas έγραψε:
Παρασκευη του καταθετω τα πρωτα 100$...τα βαζω εγω και βλεπουμε...αποφασιστε για εκτυπωση επιπροσθετη πανω στα οργανα(αυτο με το λογοτυπο vstrom σε κανενα κοκκινακι πολυ μου αρεσε παντως)...και πειτε να ρωτησω αν ειναι... Wink

Ε αυτό ας το βάλουμε ρε συ σε μαύρο να κάνει αντίθες Cool

_________________
Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 11:20

V.Stratos έγραψε:
mAthosalas έγραψε:
Παρασκευη του καταθετω τα πρωτα 100$...τα βαζω εγω και βλεπουμε...αποφασιστε για εκτυπωση επιπροσθετη πανω στα οργανα(αυτο με το λογοτυπο vstrom σε κανενα κοκκινακι πολυ μου αρεσε παντως)...και πειτε να ρωτησω αν ειναι... Wink

Ε αυτό ας το βάλουμε ρε συ σε μαύρο να κάνει αντίθες Cool

Αν μπει μαυρο θα ειναι ΕΞΤΡΑ χρωμα στο printer...θα ανεβει ΠΟΛΥ το κοστος-οπως μου ειχε πει για μαυρες ενδειξεις με κοκκινα(περιοχη στα "κοκκινα") στο στροφομετρο και απερριφθη η διχρωμια!Εαν μπει λογοτυπο vstrom θα προτεινα να ρωτησω για ΚΟΚΚΙΝΟ...Για κοστος δεν μπορω να πω ακομα γιατι δεν ξερω.......................... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 11:45

Κώστα πολύ δημοκρατικός είσαι κ μας καθυστερείς... Very Happy ασε τα θα πρότεινα κ πείτε κ κάνουμε, πάρε απόψεις μας δώσε απόφασή σου βασισμένη πάνω τους.
Νομίζω η επιλογή που υποβόσκει ως σωστή είναι ένα λογότυπο που θα διαλέξουμε στην θέση του x1000 r/min που έχει κάτω στο στροφόμετρο. Τώρα τι θα λέει το λογότυπο...εφόσων θα είναι μονόχρωμο κόκκινο μάλλον κάτι σαν DL 650 μου ακούγεται κατάλληλο. Ή V-Strom ξέρω γω...





υ.γ Ή tazakos σε όλους όμως... success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 06 2010, 18:56

Σε μίλια θα τα γράφει ή σε χιλιομετρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 06 2010, 19:49

hailander έγραψε:
Σε μίλια θα τα γράφει ή σε χιλιομετρα?
Διάβασε και λίγο ρε συ hailander πρίν ποστάρεις...Έχει απαντηθεί αυτό, Είναι δυνατόν να είμαστε στο Ελλάντα και να γράφει σε μίλια??? Αμερικανάκια θα γίνουμε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 07 2010, 15:38

Για το πρώτο σκέλος συμφωνώ.Έπρεπε να διαβάσω πρώτα.Για το δεύτερο διαφωνώ.Στο Ελλαδισταν όλα γίνονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 07 2010, 18:07

χαλοου μποϊς ντοντ πανικ....ΜΟΝΟ τα Αμερικανακια θα επαιρναν σε miles φορ δε χαϊγουεϊς 🐰 🐰 Laughing
Ολα βαινουν καλως μην ανησυχειτε... merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 29 2010, 23:51

V.Stratos έγραψε:
α)ΛΕΥΚΟ ΦΟΝΤΟ με ΚΟΚΚΙΝΕΣ ενδειξεις

1. mAthosalas(ABS)
2. V.Stratos (ABS)
3.
...

β)ΛΕΥΚΟ ΦΟΝΤΟ με ΜΑΥΡΕΣ ενδειξεις

1.badouras
2.
3.
4.Ilias-Patra (ΑΒS)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 29 2010, 23:56


scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ   Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30 2010, 00:00

Ilias-Patra έγραψε:
V.Stratos έγραψε:
α)ΛΕΥΚΟ ΦΟΝΤΟ με ΚΟΚΚΙΝΕΣ ενδειξεις

1. mAthosalas(ABS)
2. V.Stratos (ABS)
3.
...

β)ΛΕΥΚΟ ΦΟΝΤΟ με ΜΑΥΡΕΣ ενδειξεις

1.badouras
2.
3.
4.Ilias-Patra (ΑΒS)


Κοίτα λίγο τις ημερομηνίες και θα καταλάβεις ότι είναι λίγο άτοπη η συμμετοχή σου γιατί το συγκεκριμένο project έχει τελειώσει Cool


Πάντα φιλικά.Όλοι στην αρχή κάναμε παρόμοια λάθη Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Λευκο φοντο στα οργανα του Vstrom;;;ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: