Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xplast
Member
Member
xplast

Ηλικία : 38
Τόπος : Ζάκυνθος
Registration date : 08/11/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:04

Να ευχαριστήσω τον Πάνο που έκανε τον κόπο και μου έφερε προσωπικά το kettelmax στην Ζάκυνθο και να δώσω την καλημέρα μου στα παιδιά από την Πάτρα (όχι στο συγκρότημα, σε αυτά εδώ μέσα Razz )! Άντε επιτέλους να σας γνωρίσω σε κανένα καφεδάκι στο περίφημο Θεατράκι!!

Υ.Γ. : Πάνο, την επόμενη φορά θα τα κανονίσω καλύτερα να έχω και λίγο χρόνο παραπάνω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 14:58

xplast έγραψε:
Να ευχαριστήσω τον Πάνο που έκανε τον κόπο και μου έφερε προσωπικά το kettelmax στην Ζάκυνθο και να δώσω την καλημέρα μου στα παιδιά από την Πάτρα (όχι στο συγκρότημα, σε αυτά εδώ μέσα Razz )! Άντε επιτέλους να σας γνωρίσω σε κανένα καφεδάκι στο περίφημο Θεατράκι!!
Υ.Γ. : Πάνο, την επόμενη φορά θα τα κανονίσω καλύτερα να έχω και λίγο χρόνο παραπάνω!!!!

Καλημερα....
Τπτ δεν εκανα κ χαρα μου που σε γνωρισα !!! cheers
Την επομενη φορα ραντεβου στο Λαγανα !!! Shocked

Αντε με το καλο να σε δουμε κ στην Πατρα, αλλα οχι για καφε !!!
Αυτα λεγονται "Προς Τιμην" κ ειναι ανεξαρτητων ημερων-ωρων (ευκαιριες ψαχνουμε peinao )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 15:01

Τι σου χαλασα ρε μουσουδι Πανο με το μωρο απεναντι???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xplast
Member
Member
xplast

Ηλικία : 38
Τόπος : Ζάκυνθος
Registration date : 08/11/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 15:06

Jumaru έγραψε:
xplast έγραψε:
Να ευχαριστήσω τον Πάνο που έκανε τον κόπο και μου έφερε προσωπικά το kettelmax στην Ζάκυνθο και να δώσω την καλημέρα μου στα παιδιά από την Πάτρα (όχι στο συγκρότημα, σε αυτά εδώ μέσα Razz )! Άντε επιτέλους να σας γνωρίσω σε κανένα καφεδάκι στο περίφημο Θεατράκι!!
Υ.Γ. : Πάνο, την επόμενη φορά θα τα κανονίσω καλύτερα να έχω και λίγο χρόνο παραπάνω!!!!

Καλημερα....
Τπτ δεν εκανα κ χαρα μου που σε γνωρισα !!! cheers
Την επομενη φορα ραντεβου στο Λαγανα !!! Shocked

Αντε με το καλο να σε δουμε κ στην Πατρα, αλλα οχι για καφε !!!
Αυτα λεγονται "Προς Τιμην" κ ειναι ανεξαρτητων ημερων-ωρων (ευκαιριες ψαχνουμε peinao )

Έλα, έλα, και έχουν ανοίξει τα περισσότερα....... Αλλά τα "καλά" θα είναι τέλη Ιούλη - αρχές Αγούστου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 15:08

v_kostas έγραψε:
Μήπως να κάναμε δύο καφέδες την εβδομάδα???? ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117 Γιατι δεν φτάνει ο ένας ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 184880 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 184880
Τι θα λεγατε καθε Τεταρτη καφεδακι και Παρασκευη ουζο - μπυρα - ποικιλια ..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 15:14

Ilias-Patra έγραψε:
Τι σου χαλασα ρε μουσουδι Πανο με το μωρο απεναντι???????

Που αργησες να ερθεις !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 15:26

Τι σου χαλασα ρε μουσουδι Πανο με το μωρο απεναντι???????

Που αργησες να ερθεις !!!


Καλά μας έπεισες.Και να ερχόνταν νωρίτερα το ιδιο αποτέλεσμα θα είχαμε. kolaraki bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 16:53

Παιδες θα ηθελα να σας υπενθυμησω κατι που συζητηθηκε χθες στον καφε πρωτα απο τον Ηλια. Ειναι η περιπτωση που αναφερεται και στο φορουμ ΕΔΩ και μας ενεφερε κι ο Δημητρης (Blackjim).θα θελα να ευαισθητοποιηθουμε ολοι και να συγκεντρωσουμε ενα ποσο για να βοηθησουμε. Οτι μπορει ο καθενας στον επομενο καφε ας προσφερει. merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 17:12

Σωστός ο Κώστας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠεμ Μάης 12 2011, 18:19

Σωστός Κώστα άντε να μαζευτεί κανα φράγκο για ένα τέτοιο σημαντικό σκοπό και εγω τώρα το είδα ελπίζω να πάνε όλα καλά Exclamation

Κώστα το θέμα καλύτερα ανοιξέ το ξεχωριστή ενότητα Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 10:28

Ilias-Patra έγραψε:
v_kostas έγραψε:
Μήπως να κάναμε δύο καφέδες την εβδομάδα???? ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117 Γιατι δεν φτάνει ο ένας ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 581176 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 184880 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 184880
Τι θα λεγατε καθε Τεταρτη καφεδακι και Παρασκευη ουζο - μπυρα - ποικιλια ..........
Ηλία γιατί κάτι μου λέει πως αν γίνει κάτι τέτοιο θα σε βλέπουμε μόνο Παρασκευές ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117 ............. XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 10:43

Jumaru έγραψε:
Μια χαρα παρεακι σημερα.....(λιγοι βεβαια...καμια 18-20 ατομα παλι)απιστευτη μερα κ ειδαμε κ φιλους απο Varaderomania....!!!

Τι κολλημα εφαγα σημερα για 4 ωρες με το ξανθο με τα ματια χασκι !!!! (ο Ηλιας μου τα χαλασε παλι)

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

και εγω που νομιζα οτι μιλουσες μαζι μου????τελικα φιλε πανο το ξεκαρφωμα ημουν......κριμααααααα!!!!!!! gmt gmt gmt gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:07

xplast έγραψε:
Jumaru έγραψε:
xplast έγραψε:
Να ευχαριστήσω τον Πάνο που έκανε τον κόπο και μου έφερε προσωπικά το kettelmax στην Ζάκυνθο και να δώσω την καλημέρα μου στα παιδιά από την Πάτρα (όχι στο συγκρότημα, σε αυτά εδώ μέσα Razz )! Άντε επιτέλους να σας γνωρίσω σε κανένα καφεδάκι στο περίφημο Θεατράκι!!
Υ.Γ. : Πάνο, την επόμενη φορά θα τα κανονίσω καλύτερα να έχω και λίγο χρόνο παραπάνω!!!!

Καλημερα....
Τπτ δεν εκανα κ χαρα μου που σε γνωρισα !!! cheers
Την επομενη φορα ραντεβου στο Λαγανα !!! Shocked

Αντε με το καλο να σε δουμε κ στην Πατρα, αλλα οχι για καφε !!!
Αυτα λεγονται "Προς Τιμην" κ ειναι ανεξαρτητων ημερων-ωρων (ευκαιριες ψαχνουμε peinao )

Έλα, έλα, και έχουν ανοίξει τα περισσότερα....... Αλλά τα "καλά" θα είναι τέλη Ιούλη - αρχές Αγούστου!!

Και πες του οτι τα πολυ καλά δεν είναι στο Λαγανά αλλά στο Αργάσι και σε πολλά άλλα μερη που θα του τα δείξουμε απο κοντά...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xplast
Member
Member
xplast

Ηλικία : 38
Τόπος : Ζάκυνθος
Registration date : 08/11/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:30

giorgos_nafpaktos έγραψε:
xplast έγραψε:
Jumaru έγραψε:
xplast έγραψε:
Να ευχαριστήσω τον Πάνο που έκανε τον κόπο και μου έφερε προσωπικά το kettelmax στην Ζάκυνθο και να δώσω την καλημέρα μου στα παιδιά από την Πάτρα (όχι στο συγκρότημα, σε αυτά εδώ μέσα Razz )! Άντε επιτέλους να σας γνωρίσω σε κανένα καφεδάκι στο περίφημο Θεατράκι!!
Υ.Γ. : Πάνο, την επόμενη φορά θα τα κανονίσω καλύτερα να έχω και λίγο χρόνο παραπάνω!!!!

Καλημερα....
Τπτ δεν εκανα κ χαρα μου που σε γνωρισα !!! cheers
Την επομενη φορα ραντεβου στο Λαγανα !!! Shocked

Αντε με το καλο να σε δουμε κ στην Πατρα, αλλα οχι για καφε !!!
Αυτα λεγονται "Προς Τιμην" κ ειναι ανεξαρτητων ημερων-ωρων (ευκαιριες ψαχνουμε peinao )

Έλα, έλα, και έχουν ανοίξει τα περισσότερα....... Αλλά τα "καλά" θα είναι τέλη Ιούλη - αρχές Αγούστου!!

Και πες του οτι τα πολυ καλά δεν είναι στο Λαγανά αλλά στο Αργάσι και σε πολλά άλλα μερη που θα του τα δείξουμε απο κοντά...!!!

Πέρισυ ναι. Στο Αργάσι και στο Τσιλιβί που είχαν έρθει από Ολλανδία enesoula και Τσεχία enesoula . Προς το παρόν, δεν ξέρουμε τι θα έρθει και που. Η Σλοβενία ξεκίνησε δυνατά πάντως! :albino: :albino:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xplast
Member
Member
xplast

Ηλικία : 38
Τόπος : Ζάκυνθος
Registration date : 08/11/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 13:31

Για τα Αγγλά, δεν λέω τίποτα! Κάθε χρόνο τα γ-ίδια και τα γ-ίδια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to koraki



Registration date : 21/05/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 14:49

μηπως ο Πανος μονο για τον καφε δεν ενδιαφερεται???? ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117
να ανοιξω και μια σελιδα """προς τιμην """ του???για καλες κοπελες και τα συναφη??? ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117
XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 19:37

[quote="to koraki"]μηπως ο Πανος μονο για τον καφε δεν ενδιαφερεται???? ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117
να ανοιξω και μια σελιδα """προς τιμην """ του???για καλες κοπελες και τα συναφη??? ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 8117
XAXAXAXA XAXAXAXA [/q



θα συμφωνησω με κορακι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 19:47

xplast έγραψε:
Για τα Αγγλά, δεν λέω τίποτα! Κάθε χρόνο τα γ-ίδια και τα γ-ίδια!!!!



να μαι και εγω.μιλησα με x plast τηλεφωνικος και ελπιζω να τον δω και απο κοντα...μιας και ειναι ζακυνθινο πατριοτακη!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 22:39

Παραγνωριστηκαμε κ μου φαινεται ξεφυγατε με την παρτη μου καποιοι......
με βλεπω στον επομενο καφε να ερχομαι με κουστουμι κ να ειμαι σοβαρος
οπως αρμοζουν οι περιστασεις ωστε να επαναφερω την ταξη κ το σεβασμο
προς το προσωπο μου.......!!!
: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes What a Face What a Face Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ilias-Patra

Ilias-Patra

Registration date : 08/02/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΠαρ Μάης 13 2011, 23:50

Σε ζηλευουν Πανο γιατι εισαι μαχιμος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 13:02

Το ξερω Λιακο μου αλλα εννοια σου ......!!!


Αληθεια το απογευμα ψηνεται κανεις για καφε Θεατρακι ????

18:00-19:00...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 13:31

Jumaru έγραψε:
Το ξερω Λιακο μου αλλα εννοια σου ......!!!


Αληθεια το απογευμα ψηνεται κανεις για καφε Θεατρακι ????

18:00-19:00...

Εγω! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 13:58

NICK414 έγραψε:
Jumaru έγραψε:
Το ξερω Λιακο μου αλλα εννοια σου ......!!!
Αληθεια το απογευμα ψηνεται κανεις για καφε Θεατρακι ????
18:00-19:00...
Εγω! bounce bounce

Αααααα να χαθεις μλκ......

Ετρεχα να ανοιξω να δω καποιον κι ειδα τα μουτρα σου !!!!

Ειρωνια.....πνευματακι......

χχχχχχχχχχχχχχχχρρρρρρρρρρρρρ φτου σου........!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΣαβ Μάης 14 2011, 14:04

Jumaru έγραψε:
NICK414 έγραψε:
Jumaru έγραψε:
Το ξερω Λιακο μου αλλα εννοια σου ......!!!
Αληθεια το απογευμα ψηνεται κανεις για καφε Θεατρακι ????
18:00-19:00...
Εγω! bounce bounce

Αααααα να χαθεις μλκ......

Ετρεχα να ανοιξω να δω καποιον κι ειδα τα μουτρα σου !!!!

Ειρωνια.....πνευματακι......

χχχχχχχχχχχχχχχχρρρρρρρρρρρρρ φτου σου........!!!!!

YOU! YOU! YOU! YOU!

Μα ποσο makakas μπορει να εισαι αδερφε μου...με το που το διαβαζα και σε φανταστικα αρχισα να γελαω σαν makakas μονος μου και ερχετε η μανα μου στο δωματιο και μου λεει "εισαι καλα παιδι??" "μηπως εχεις ακομα πυρετο?"
XAXAXAXA XAXAXAXA
συγνωμη ρε παιδια για το spam αλλα δεν αντεξα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 22:49

καλησπερα παιδακια αυριο ειναι το καφεδακι μας!!!!!!θα τα πουμε απο κοντα!!!!! geia geia geia VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 30 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: