Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Γιώργος k7

Γιώργος k7

Ηλικία : 40
Τόπος : Giannena-Nea smyrni
Registration date : 24/11/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 13:11

Πανέμορφο,απίστευτο αποτέλεσμα.
Συγχαριτήρια CARBON-MAN




respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 47
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 17:39

ΠΑΙΔΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ .......ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΑΤΙΑ.......ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ.......


..........................350 Ευρώπουλα ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΑΤΕ............!!!!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΜΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.....ΙΣΩΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ

ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΑ ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ POST ΜΟΥ.


ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΤΙΜΗ ΑΠ' ΟΤΙ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΠΑΚΕΤΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΕΓΩ...
ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΝΟΝΕΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ.......ΔΗΛΑΔΗ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΑΠ΄ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.
ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΑ......ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ή ΑΠΛΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ.
geia geia geia VSTROM VSTROM VSTROM EROS EROS EROS VSTROM VSTROM


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NAVIGATOR στις Σαβ Δεκ 11 2010, 22:05, 10 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 47
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 19:11

mystirios έγραψε:
Ωραιος ο navi…!!!!!
Πολύ καλο αλλα για βαλε και μια από αποσταση βρε θανασ να δουμε καλυτερα το αποτελεσμα.
Δε βλεπω τιμες φιλε και ανησυχώ………..
carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 8117

Ασε τις φωτογραφίες Μυστήριε και κανόνισε να κεράσεις κανά καφέ και θα την απολαύσεις ζωντανά....!!!!

(Ανοιχτή πρόταση επίσης και για IOARMA kai για nondas85)


bliax bliax bliax xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 47
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 19:19

ermis έγραψε:
NAVIGATOR έγραψε:
VSTROMAKIAS έγραψε:
Φιλοι vestromades υπαρχει και αυτοκολητο carbon σε τιμη 8,30 ευρω στα praktiker διαστασεων 45εκ.Χ2μετρα και μπορεις πολυ οικονομικα να ντυσεις πολλα κομματια απο την κουκλα μας.Επειδη εχω carbon καθρευτες και τιμονι το πηρα χθες για να το δοκιμασω.θα σας πω την γνωμη μου οταν το βαλω.δεν ειναι βαφη αλλα ειναι πολυ πιο οικονομικο και οταν το βαρεθεις το βγαζεις.

Το θέμα είναι να κρατήσει και να μην αρχίσει να ξεκολά στο πρώτο πλύσιμο ή στον πρώτο καύσωνα.....
Επίσης να ξέρεις πως αν δεν βγάλεις κάποιο κομάτι πάνω από το μωρό σου.......είναι δύσκολο να το ντύσεις.
Θα παιδευτείς γενικότερα.........με τα γυρίσματα και τις δίπλες.

Προτίμησα την βαφή γι' αυτούς τους λόγους.....και ας μου κοστίσει περισσότερα..!!!

Πάντα φιλικά......!!!!

geia geia geia

Και μή ξεχνάτε οτι αν δε καλύψετε όλη η μηχανή με αυτοκόλλητα carbon, όταν βγούν θα υπάρχει διαφορά στο χρώμα.

Φιλαράκι ermis δεν μιλάμε για αυτοκόλλητα.....αλλά για βαφή στα μόνο πλέον ματ-σαγρέ κομμάτια της μοτοσυκλέτας....
Αν ήταν αυτοκόλλητα πίστεψέ με δεν θα έκανα ούτε καν τέτοια κίνηση....ούτε καν να μπώ στη διαδικασία να το σκεφτώ....

Πάντα φιλικά φυσικά για να μην μπερδεύτε το κοινό.


geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 20:38

Πολύ καλό το αποτέλεσμα.. cheers

Εχω να πώ όμως μερικά πράγματα..

1. Η μηχανή πλέον ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ να είναι άπλυτη..ΠΑΝΤΑ πλυμμένη !!
2. Για να δέσει πίσω το φτερό βάλε ένα φανάρι LED.. Wink
3. Τα πλαινά πλαστικά κάτω από τη σέλα,γιατί δεν τα έβαψες ?? Νομίζω πως θα πήγαινε..

Κατα τ'άλλα όλα πολύ καλά..
Ξεχωρίζεις από το πλήθος !!!

Υ.Γ. Βγάλε και μία από μακρυά να δούμε το σύνολο Wink

_________________
carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 47
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 21:19

V.Stratos έγραψε:
Πολύ καλό το αποτέλεσμα.. cheers

Εχω να πώ όμως μερικά πράγματα..

1. Η μηχανή πλέον ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ να είναι άπλυτη..ΠΑΝΤΑ πλυμμένη !!
2. Για να δέσει πίσω το φτερό βάλε ένα φανάρι LED.. Wink
3. Τα πλαινά πλαστικά κάτω από τη σέλα,γιατί δεν τα έβαψες ?? Νομίζω πως θα πήγαινε..

Κατα τ'άλλα όλα πολύ καλά..
Ξεχωρίζεις από το πλήθος !!!

Υ.Γ. Βγάλε και μία από μακρυά να δούμε το σύνολο Wink

ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ 3 ΠΑΡΑΠΑΝΩ:

1) Μόλις την είχα βγάλει από το γκαράζ μετά από την μάχη που έδωσα για να ξανατοποθετήσω τα βαμένα πλαστικά και ήμουν στο στάδιο να την πλύνω στην αυλή.Απλά βιάστικα και την φωτογράφισα άπλυτη......
Σημείωση: Η μηχανή μου είναι καθαρότερη από 'μένα.... lol! lol! lol! lol!

2) Θα το σκεφτώ......ευχαριστώ για την συμβουλή.

3) Γιατί είναι ήδη βαμμένα από την μάνα του σε γυαλιστερό όμορφο μεταλλικό μαύρο χρώμα.........είπαμε δεν μου άρεσαν τα
κομμάτια που ήταν σκέτα σαγρέ-μάτ υλικό και έτσι τα άλλαξα....τα υπόλοιπα είναι κομπλέ από τη μαμά....

Υ.Γ.: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ


geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 21:36

πολυ ωραια φιλε μου!! ομως τα βρισκω αρκετα εως πολυ περιττα!!!!! περι ορεξεως ομως κολοκυθοπιττα!!! Neutral Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 47
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 21:56

GUFY έγραψε:
πολυ ωραια φιλε μου!! ομως τα βρισκω αρκετα εως πολυ περιττα!!!!! περι ορεξεως ομως κολοκυθοπιττα!!! Neutral Neutral

Δημοκρατία έχουμε...........ο καθένας έχει ελεύθερη και σεβαστή άποψη για το κάθε τι που ερεθίζει το οπτικό πεδίο γύρω του.
Ουδέν σχόλιο.....πάντα φιλικά.....σεβαστή η άποψή σου.......


Απλά πάρτο σαν ένα είδος hobby...........!!!

geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 22:09

ΦΙΛΕ μου δεν προσπαθω να πω κατι με αυτο ! οπως το ειπες και εσυ και μπραβο σου σεβαστη η αποψη του καθενος! ομως πιστευω και διορθωσε με αν κανω λαθος σε αυτο, οτι η καθε μοτ/τα ειναι σχεδιαστικα και αισθητικα επεξεργασμενη αρκετα πρωτου βγει στην παραγωγη! πιστευω οτι η καθε αισθητικη παρεμβαση απο εμας δεν εχει παντα ομορφα αποτελεσματα και αγγιζει τα ορια του κιτς! λογου χαρη εχω μια μαυρη κ9 και δεν μου αρεσουν καθολου τα βελακια (αοτοκολλητα) που εχουν βαλει στο φαιριγκ! θα προτημουσα τα αυτοκολλητα της κ8! ομως δεν παρεμβαινω σε αυτο γιατι για καποιο λογο ο κατασκευαστης το εκρινε αισθητικα ομορφο! οκ με αυτον τον τροπο θα μπορεσω να κρατησω την original ταυτοτητα της μοτ/τας μου χωρις να κανω δικη μου παρεμβαση σε αυτο! ειμαι κατα της παρατυπιας!! σιγουρα συζητηση κανουμε και δεν ειναι τιποτα προσωπικο!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 47
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 22:34

GUFY έγραψε:
ΦΙΛΕ μου δεν προσπαθω να πω κατι με αυτο ! οπως το ειπες και εσυ και μπραβο σου σεβαστη η αποψη του καθενος! ομως πιστευω και διορθωσε με αν κανω λαθος σε αυτο, οτι η καθε μοτ/τα ειναι σχεδιαστικα και αισθητικα επεξεργασμενη αρκετα πρωτου βγει στην παραγωγη! πιστευω οτι η καθε αισθητικη παρεμβαση απο εμας δεν εχει παντα ομορφα αποτελεσματα και αγγιζει τα ορια του κιτς! λογου χαρη εχω μια μαυρη κ9 και δεν μου αρεσουν καθολου τα βελακια (αοτοκολλητα) που εχουν βαλει στο φαιριγκ! θα προτημουσα τα αυτοκολλητα της κ8! ομως δεν παρεμβαινω σε αυτο γιατι για καποιο λογο ο κατασκευαστης το εκρινε αισθητικα ομορφο! οκ με αυτον τον τροπο θα μπορεσω να κρατησω την original ταυτοτητα της μοτ/τας μου χωρις να κανω δικη μου παρεμβαση σε αυτο! ειμαι κατα της παρατυπιας!! σιγουρα συζητηση κανουμε και δεν ειναι τιποτα προσωπικο!! OK OK

No Problem......δεν είμαι τέτοιος.....όλα καλά......εδώ διασκεδάζουμε .......!!!!!!!!!!!

geia mas broum broum broum geia mas geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 23:04

+++ kalmi kalmi kalmi XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nondas

nondas

Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλκίδα
Registration date : 28/12/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 23:45

Θανάση θα μας αρρωστήσεις εσυ παιδί μου...!!!!!!!

Καφε μαζι σου εγω δεν πίνω γιατι θα με κυνηγας μετα
που θα σου πάρω τα κλείδια και θα φύγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bliax bliax

Αναμένω πάντως αυτο τον άτιμο το καφέ.............!!!!!!!!!!

geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 08:52

nondas85 έγραψε:
.............
Αναμένω πάντως αυτο τον άτιμο το καφέ.............!!!!!!!!!! geia



Να το κάνουμε τσιπουρακι για να έρθουμε στα ίσα μας??? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nondas

nondas

Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλκίδα
Registration date : 28/12/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 14:16

ioarma έγραψε:




Να το κάνουμε τσιπουρακι για να έρθουμε στα ίσα μας??? Twisted Evil

Μόλις ερθεις στα ίσα σου απο τις γρίπες
(βρε παιδι μου και εσυ ... σηκώνεσαι και ξαναπεφτεις αλλα ξανα σηκώνεσαι!!!!)

Αρχιστε τα carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 846930 και φύγαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 14:22

Παρα πολυ ομορφο.. respect και απο μενα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 15:20

GUFY έγραψε:
... εχω μια μαυρη κ9 και δεν μου αρεσουν καθολου τα βελακια (αοτοκολλητα) που εχουν βαλει στο φαιριγκ! θα προτημουσα τα αυτοκολλητα της κ8! OK

Kαι γιατι δεν τα βγαζεις τα ΑΠΑΙΣΙΑ Κ9 να βαλεις τα Κ8 ή οτι αλλο θελεις εσυ;...Απλα πραγματα!

Οσο γι'αυτο που λες"ξερει ο καθε κατασκευαστης" περι αισθητικης δεν στεκει.Διοτι η ομορφια προσεγγιζεται απο αλλη σκοπια απο καθεναν μας.Αν λοιπον εσενα σου αρεσει κατι διαφορετικο για την μοτο σου,δεν βρισκω το λογο να μην το αλλαξεις.Γιατι δηλαδη να κοιταζεις τη μηχανη σου και να ΜΗΝ σου αρεσει κατι πανω της...αφου απλα μπορεις να την ομορφυνεις συμφωνα με τα θελω σου! Wink

Και εμενα Κ9 ειναι...ομως ΠΛΕΟΝ δεν εχει κεραυνους να κανω "μπλιαχ" κοιτωντας την ..... bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
largkat
Member
Member
largkat

Ηλικία : 45
Τόπος : pieceland, larissa
Registration date : 05/10/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 10 2010, 11:04

πολύ μεράκι φίλε , ωραίος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://bcplatykampos.blogspot.com/
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 47
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 10 2010, 21:11

glargkatzis έγραψε:
πολύ μεράκι φίλε , ωραίος...

Thanks a lot...........!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CJ MakIs X

CJ MakIs X

Ηλικία : 41
Τόπος : Αλεξανδρούπολη
Registration date : 27/04/2010

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 01 2010, 20:33

OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1124319685
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR   carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μάης 02 2010, 16:16

το σιγουρο ειναι οτι εχεις κατσει με μερακι και εχεις φαει ωρες γιαυτο και μπραβο σου OK βγαλε μας ομως και 3 - 4 φωτογραφιες που να μας δειχνουν την δουλεια σου ολοκληρωμενη και οχι κομματι κομματι να εχουμε μια γενικη εικονα του ποσο ομορφο εγινε το στρωμα σου!!!! carbon look by navigator - NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR - Σελίδα 4 316594
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

NEW IDEA - NEW LOOK - CARBON LOOK by NAVIGATOR

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: