Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 v-strom και εξάτμιση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 17:21

Καλά μωρή Σαρμούτα,πώς γίνεται η μαύρη remus να ταιριάζει καλύτερα σε ασπρη μηχανή(δική μου) και να μην ταιριάζει σε μαύρη μηχανή(δική σου)
Αφου ώς γνοστόν και εσύ Lazer φοράς.Πως δεν κάνετε την τράμπα οι δυό σας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 17:29

ρε σαψαλάκο, η ρέμους κ η δική σου είναι σε άψογη κατάσταση άρα ανταλάξιμες, η δική μου έχει κάποια σχετική μεταχείριση και δεν κάνει στον ρεμους-κτήτορα, το έχω προτείνει άλλωστε ήδη.

όσο για το κατά πόσο σε μια μηχανή που είναι άσπρη με μαύρα πολλά σημεία ταιριάζει μαύρη εξάτμιση τι να σου πω? άγουστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 17:38

Πειράζει να μάθει κάποιος οτι με πήρες τηλ.πριν κάποιες μέρες και μου είπες κατά λέξη:''Αφού ψάχνεις για εξάτμιση σου έχω μία γαμάτη!Αλλά κάνε γρήγορα
μήν μας την προλάβουν οι άλλοι,γιατί την έχουν σταμπάρει πρώτοι!''

yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 19:02

ΑΧΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟ ΞΕΡΑ.......ΦΙΛΕ ΤΟ ΓΙΟΣΙΜΠΟΧ ΠΟΣΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 19:19

Μου έβγαλε την παλιά,(μεγάλο μανίκι κι ας μην της φαίνεται).Μου έβαλε την καινούρια,μου έκανε και την ρύθμιση,
και μου πήρε για όλα 50?.Όσο για την καυσανάλυση που σκοπεύω να κάνω κοστίζει 80?

Υ.Γ : Είδες τι ωραία που τα λέει ο Καβαλιώτης? Δεν έχω γούστο λέει...
Στο άσπρο μιχανάκι με μαύρα σημεία ταιριάζει περισσότερο μία μαύρη εξάτμιση,
και σε ολόμαυρο μηχανάκι με ολόμαυρα σημεία ταιριάζει λιγότερο!
Υ.Γ 2 : Αυτό το ''Σαψαλάκο'' Πολύ μου άρεσε! Αλώστε είμαι φίλος με τις ξένες γλώσσες!
XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 20:48

hailander έγραψε:
Πειράζει να μάθει κάποιος οτι με πήρες τηλ.πριν κάποιες μέρες και μου είπες κατά λέξη:''Αφού ψάχνεις για εξάτμιση σου έχω μία γαμάτη!Αλλά κάνε γρήγορα
μήν μας την προλάβουν οι άλλοι,γιατί την έχουν σταμπάρει πρώτοι!''

yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye

εε είσαι μεγάλος χάχας από κοντά θα σε v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 501340 στάνταρτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 21:17

to yoshibox ποσο το πηρες βρε?? v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_eek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 21:28

τώρα εγώ τι να πώ!!!
πως να συγκριθώ μαζί σου (που λέει κι ο Παριος)


αν και την προτιμώ σε carbon ...να ναι καλοφόρετη!!!!

spamaki : hailander μια συμβουλή : οταν ανεβάζεις φωτο να επιλέγεις ανάλυση μέγιστη 800Χ600... έτσι ολη η φωτό γεμιζει την τρέχουσα σελίδα και δεν ταλαιπωρεί τα ματάκια μας με το μπαράκι οχι μονο στο να δουμε την φωτό αλλα να διαβάζουμε και τα κειμενα...αν η φωτό ειναι μεγαλύτερη την επεξεργάζεσαι με το office foto manager η με αλλο προγραμματακι συμπίεσης ...
φιλικα παντα

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 22:07

sorry ρε παιδιά..λόγω απειρίας γίνεται.Ευχαριστώ για την συμβουλή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 19 2009, 22:18

shadow.gr. έγραψε:
to yoshibox ποσο το πηρες βρε?? v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_eek

Δεν πουλιέται βρε καμάρι μου αυτό.Το έχουν τα συνεργεία για να κάνουν τις ρυθμίσεις.Κοτσάρουν πάνω του την φύσα του εγκεφάλου της μοτό,κάνουν την ρύθμιση και τέλος.Αν ενδιαφέρεσαι πάντως να το αγοράσεις κάνει 600?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 20 2009, 00:52

σωστος.ευχαριστωγια το tips.νομιζα οτι ειναι σαν το power comader..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 20 2009, 17:19

Καλορίζικη φίλε!!! Πολύ όμορφη!
Να ρωτησω κάτι... απο ο,τι βλεπω δεν φορας διπλό σταντ και επίσης απο ο,τι βλέπω η Laser δεν έχει αυτό το λαμάκι που κουμπώνει επάνω το λαστιχάκι για να μην βαράει το διπλό σταντ στην εξάτμηση... μηπως ξέρεις τι γινεται σε περίπτωση που υπάρχει διπλο σταντ; Πατέντα ή υπάρχει κάποια πρόβλεψη;

Α, και πόσο πηγε το μαλί τελικά;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
laser

laser

Ηλικία : 41
Τόπος : Μαρούσι - Λουτράκι
Registration date : 08/05/2009

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 20 2009, 18:41

Παράθεση :
Να ρωτησω κάτι... απο ο,τι βλεπω δεν φορας διπλό σταντ και επίσης απο ο,τι βλέπω η Laser δεν έχει αυτό το λαμάκι που κουμπώνει επάνω το λαστιχάκι για να μην βαράει το διπλό σταντ στην εξάτμηση... μηπως ξέρεις τι γινεται σε περίπτωση που υπάρχει διπλο σταντ; Πατέντα ή υπάρχει κάποια πρόβλεψη;


Φίλε μου, δεν το έχει το λαμάκι, έτσι όπως το λες αλλά δεν είναι τίποτα να το κόψεις από την μαμα και να το βαλεις στην Laser, έτσι όπως έχω κάνει και εγώ και φαίνεται λες και είναι το δικό της . Δες και δυο φωτο να καταλάβεις και μόνος σου...
https://2img.net/r/ihimizer/img704/4240/imgp0193.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://jimbitzi_@hotmail.com
laser

laser

Ηλικία : 41
Τόπος : Μαρούσι - Λουτράκι
Registration date : 08/05/2009

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 20 2009, 18:45

https://2img.net/r/ihimizer/img705/7108/imgp0191.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://jimbitzi_@hotmail.com
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 21 2009, 10:14

laser έγραψε:
https://2img.net/r/ihimizer/img705/7108/imgp0191.jpg

Σωστός... πολύ ωραία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
steveboy

steveboy

Τόπος : Λάρισα
Registration date : 29/05/2011

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 13 2012, 21:45

hailander έγραψε:
Μου έβγαλε την παλιά,(μεγάλο μανίκι κι ας μην της φαίνεται).Μου έβαλε την καινούρια,μου έκανε και την ρύθμιση,
και μου πήρε για όλα 50?.Όσο για την καυσανάλυση που σκοπεύω να κάνω κοστίζει 80?

Φίλε μου ξεθάβω αυτό το θέμα ύστερα από τόσο καιρό γιατί αντιμετωπίζω ένα θέμα με άσχημες "μυρωδιές" απο την εξάτμιση.
Ο μάστορας μου πήγε την μηχανή για να γίνει ανάλυση για τα καυσαέρια αλλά δεν μπορεί να βρε κάποιο μέτρο σύγκρισης, με λίγα λόγια δεν μπορεί να συγκρίνει τις τιμές για να δει αν είναι όλα οκ. Ο δικός σου τι συμπεράσματα έγβαλε απο την καυσανάλυση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 13 2012, 23:23

δεν ξέρει να σου πει ο τουρίστας.

καυσανάλυση είναι καλό να κάνεις κάπου που το έχουν ψωμοτύρι όπως κάποια εξουσιοδοτημένα με κίνηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 25 2012, 21:52

Θα κάνω μια ερώτηση σχετική με εξατμίσεις εδώ για να μην ανοίγω καινούριο θέμα...

Μπορώ να βάλω εξάτμιση από παλιό v-strom, χωρίς καταλύτη δηλαδή, σε v-strom Κ9 το οποίο φοράει καταλύτη?? Θέλω να μειωσω το βάρος και σκεφτόμουν οτι είναι μια φθηνή λύση και ίσως να είναι και περισσότερο ελευθερη...

Γίνεται αυτή η πατέντα και εαν ναί θα πρέπει να γίνουν και άλλες τροποποιήσεις όπως πχ στα μείγματα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spoil
Member
Member
Spoil

Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα
Registration date : 06/07/2012

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 19 2012, 13:54

nikos147 έγραψε:
Θα κάνω μια ερώτηση σχετική με εξατμίσεις εδώ για να μην ανοίγω καινούριο θέμα...

Μπορώ να βάλω εξάτμιση από παλιό v-strom, χωρίς καταλύτη δηλαδή, σε v-strom Κ9 το οποίο φοράει καταλύτη?? Θέλω να μειωσω το βάρος και σκεφτόμουν οτι είναι μια φθηνή λύση και ίσως να είναι και περισσότερο ελευθερη...

Γίνεται αυτή η πατέντα και εαν ναί θα πρέπει να γίνουν και άλλες τροποποιήσεις όπως πχ στα μείγματα?
Εχω την εντυπωση οτι δεν υπαρχει βεστρομ χωρις καταλυτη... τουλαχιστον 650...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 19 2012, 15:48

anisoropos έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Θα κάνω μια ερώτηση σχετική με εξατμίσεις εδώ για να μην ανοίγω καινούριο θέμα...

Μπορώ να βάλω εξάτμιση από παλιό v-strom, χωρίς καταλύτη δηλαδή, σε v-strom Κ9 το οποίο φοράει καταλύτη?? Θέλω να μειωσω το βάρος και σκεφτόμουν οτι είναι μια φθηνή λύση και ίσως να είναι και περισσότερο ελευθερη...

Γίνεται αυτή η πατέντα και εαν ναί θα πρέπει να γίνουν και άλλες τροποποιήσεις όπως πχ στα μείγματα?
Εχω την εντυπωση οτι δεν υπαρχει βεστρομ χωρις καταλυτη... τουλαχιστον 650...

εχεις λανθασμενη εντυπωσηSmile
απο κ5 τουλαχιστον και κατω ειναι χωρις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 19 2012, 16:15

απο κ2 και μετα εχουν ολα.
τι δεν καταλαβαινεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 26 2013, 19:29

Bretsos έγραψε:
απο κ2 και μετα εχουν ολα.
τι δεν καταλαβαινεις?

Επειδή αυτες τις μερες το ξαναέψαχνα το θέμα...εαν από το Κ2 και μετα έχουν όλες καταλύτη τότε αυτό το γομάρι που έχουν από το Κ7 και μετά τι είναι??

Απλό: http://www.car.gr/parts/view/2725732/

Με γομάρι από πίσω Razz : http://www.car.gr/parts/view/2723730/


Επίσης επειδή η αρχική ερώτηση δεν απαντήθηκε...μπορούμε εαν φοράμε την νέα να αλλάξουμε και να βάλουμε την παλιά για εξοικονόμηση βάρους και περισσότερη ελευθερία ή χρειάζεται και άλλες τροποποιήσεις σε μείγματα κτλ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeoA_Vstrom

GeoA_Vstrom

Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/04/2012

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 19:38

nikos147 έγραψε:
Μπορώ να βάλω εξάτμιση από παλιό v-strom, χωρίς καταλύτη δηλαδή, σε v-strom Κ9 το οποίο φοράει καταλύτη?? Θέλω να μειωσω το βάρος και σκεφτόμουν οτι είναι μια φθηνή λύση και ίσως να είναι και περισσότερο ελευθερη...

Γίνεται αυτή η πατέντα και εαν ναί θα πρέπει να γίνουν και άλλες τροποποιήσεις όπως πχ στα μείγματα?

+1 για την ερώτηση.
Επειδή ψάχνομαι και γω μου είπε ένας μάστορας πριν λίγο καιρό ότι μπορεί να μπει η εξάτμιση από παλιό στρώμα σε καινούριο και μαζί με ελεύθερο φίλτρο και μία αλλαγή στα μείγματα (πχ με yoshibox) θα δω αρκετή διαφορά. Υπάρχει περίτωση να αληθεύει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 23:11

GeoA_Vstrom έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Μπορώ να βάλω εξάτμιση από παλιό v-strom, χωρίς καταλύτη δηλαδή, σε v-strom Κ9 το οποίο φοράει καταλύτη?? Θέλω να μειωσω το βάρος και σκεφτόμουν οτι είναι μια φθηνή λύση και ίσως να είναι και περισσότερο ελευθερη...

Γίνεται αυτή η πατέντα και εαν ναί θα πρέπει να γίνουν και άλλες τροποποιήσεις όπως πχ στα μείγματα?

+1 για την ερώτηση.
Επειδή ψάχνομαι και γω μου είπε ένας μάστορας πριν λίγο καιρό ότι μπορεί να μπει η εξάτμιση από παλιό στρώμα σε καινούριο και μαζί με ελεύθερο φίλτρο και μία αλλαγή στα μείγματα (πχ με yoshibox) θα δω αρκετή διαφορά. Υπάρχει περίτωση να αληθεύει;

Mήπως αυτος που στο είπε σου ανέφερε οτι με αυτη την ρύθμιση θα περνά μαμα tdm?? Ρωταω γιατι ένας μηχανικός που πηγαινα πρεπει να μου το είχε πει 2-3 φορές τυλάχιστον...ισως με 2-3 φορες ακόμη να με έπειθε κιόλας Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeoA_Vstrom

GeoA_Vstrom

Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 09/04/2012

v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: v-strom και εξάτμιση   v-strom και εξάτμιση - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 04 2013, 23:17

nikos147 έγραψε:
Mήπως αυτος που στο είπε σου ανέφερε οτι με αυτη την ρύθμιση θα περνά μαμα tdm?? Ρωταω γιατι ένας μηχανικός που πηγαινα πρεπει να μου το είχε πει 2-3 φορές τυλάχιστον...ισως με 2-3 φορες ακόμη να με έπειθε κιόλας Laughing

Για μαμά tdm δε μου είπε. Μου είπε όμως για μαμά 1000άρι στρώμα. Πολλά μπορείς να ακούσεις από μηχανικούς... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

v-strom και εξάτμιση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: