Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 θερμαινομενα grips

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
snatch

snatch

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 16/01/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25 2008, 13:00

KORMI έγραψε:
ΑΥΤΑ ΠΗΡΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ? ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
ΕΛΑΤΕ ΤΙΣ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΛΙΜΠΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ
ΣΤΑ ΒΑΒΙΕΣ ΜΑΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΑΛΩΣΤΕ Η ΣΩΣΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΚΑΙ Η ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ
ΣΩΖΕΙ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ.......!!!!!





http://www.oxprod.com/index.php?pg=3&action=dept&id=30&pid=174&p=

Ναι αυτά πήρα!

Οσο για τις Τετάρτες τώρα,μάλλον εννοείς τις συναντήσεις της λέσχης στο Αιγάλεω!
Ευχαρίστως να ερχόμουνα αλλά είμαι λίγο μακριά(καμια 500 χιλόμετρα)!
Από Θεσσαλονίκη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: OK ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ .....   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25 2008, 18:25

ΕΙΧΑ ΕΡ8ΕΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΒΑΒΥ ΜΟΥ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΣ ΑΛΑ ΟΣΟΥΣ ΒΣΤΡΟΜΑΚΙΔΕΣ ΡΩΤΗΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΛΕΣΧΗ Β ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΚΤΛΠ ΚΤΛΠ ..................


ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΓΚΡΙΠΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΝΗΜΕΡΟΥΣ ΕΔΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 25 2008, 19:21

Για έχετε το νου σας!

http://www.mototriti.gr/news/preview_news.asp?news_data_id=42808
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KOYRKOYBINIS
Member
Member
KOYRKOYBINIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ
Registration date : 14/06/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα εβαλα κι εγω!   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 20 2008, 11:22

Μιας και μπηκαμε στο φθινωπορο αποφασισα να βαλω κι εγω τα χερουλια της saito.Τα παρηγγειλα μεσω ιντερνετ απο το www.motoraid.eu και μου τα εφεραν μεσα σε δυο μερες στην τιμη των 52 ευρω μαζι με τα μεταφορικα.Τα τοποθετησα χθες,η ολη ιστορια ηταν σχετικα ευκολη πλην του γκριπ του γκαζιου το οποιο ηθελε την πατεντα του για να μπει,αλλα τελικα τοποθετηθηκε χωρις να φαινεται τιποτα.Επισης παιδευτηκα να βρω την φισα που θα κουμπωνα το εξτρα καλωδιο που πηραμε απο την σουζουκι αλλα μετα απο πολυ ψαξιμο και αναζητησεις εδω μεσα τα καταφερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 20 2008, 13:58

http://www.louis.de/_107e67347e433156060ff3675ffb38e11f/?media=katpdf&topic=artnr_gr&artnr_gr=10032053
εγω εχω αυτα εδω και 8 μηνες και ειναι μια χαρα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 21:31

Παληκάρια ρεύμα για τα χερούλια από που έχετε πάρει? Σκέφτομαι να βάλω και εγώ αλλά μιας και είναι πολύ καινούρια ακόμα η μηχανή (ούτε μήνα δεν την έχω) δεν θέλω να βάλω πολύ χέρι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 12 2008, 22:26

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 451272
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=21578
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 06 2008, 16:57

Παρήγγειλα τα saito από louis.de με 39.90 ευρώ με έξοδα αποστολής μέσα.
Για το απαιτούμενο φυσάκι για να κουμπώσουν στην αναμονή για θερμαινόμενα η αντιπροσωπεία μου είπε ότι αν δεν υπάρχει κάτω (στα κεντρικά) ετοιμοπαράδοτο σε 20 μέρες έρχεται.
Αλλά το απόγευμα θα μου πουν πιο συγκεκριμένα.
Αυτά κι ελπίζω να μην το μετανιώσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 06 2008, 21:36

Περιμενω εντυπωσεις και φωτορεπορταζ Γιωργαρε.
Με ενδιαφερει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 06 2008, 22:24

Ρε παιδες οταν φαγωθουν τα γκριπ τι κανεις? τα πετας και αλλα?
Εμενα πανω απο ενα 1-1,5 χρονο δεν κρατανε και τα αλαζω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 07 2008, 10:50

paitos έγραψε:
Ρε παιδες οταν φαγωθουν τα γκριπ τι κανεις? τα πετας και αλλα?
Εμενα πανω απο ενα 1-1,5 χρονο δεν κρατανε και τα αλαζω
Τα κρατας μεχρι να φτασεις τιμονι.... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 12 2008, 22:55

Τα θερμαινόμενα grip ήρθαν σήμερα...
Το φισάκι όμως θα είναι εδώ στις 10/12...κλαψ...
Όποιος έχει δυνατή φωνή και δε χρειάζεται κόρνα, παρακαλείται όπως μου πουλήσει το φισάκι του!
Αγοράζω τοις μετρητοίς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nicmor
Member
Member
nicmor

Ηλικία : 41
Τόπος : perissos city
Registration date : 05/04/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 13 2008, 00:30

gmavrid έγραψε:
Τα θερμαινόμενα grip ήρθαν σήμερα...
Το φισάκι όμως θα είναι εδώ στις 10/12...κλαψ...
Όποιος έχει δυνατή φωνή και δε χρειάζεται κόρνα, παρακαλείται όπως μου πουλήσει το φισάκι του!
Αγοράζω τοις μετρητοίς...



για τι ποσο μιλαμε dead
δυσκολοι καιροι ολα στο σφυρι lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 13 2008, 00:33

πατέντα με προμήθειες από ηλεκτρονικά δεν παίζει? Τι φύσα είναι αυτή που χρειάζεσαι ακριβώς? σόρυ αν έχει ξαναειπωθεί, δεν παρακολούθησα γκριπ-θεματα ως τώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 13 2008, 17:22

Για τα grip όπως προ-ανέφερα το κόστος από louis.de είναι 39.90 ευρώ με τα έξοδα αποστολής.

Το φισάκι κοστίζει 8 ευρώ και είναι αυτό παρακάτω:
http://www.moto.gr/forums/attachment.php?s=cc2ad113d23d2a8273ca7a9777bb8090&postid=352933

Τα grip μπαίνουν και πάνω στην μπαταρία (με την παρεμβολή ενώς ρελέ για ασφάλεια από τους κακόπιστους) αλλά εφόσον το στρώμα έχει αναμονή για αυτή τη δουλειά προτίμησα να κάνω καθαρή δουλειά.

Σημειωτέον πως τα μαμά θερμαινόμενα έχουν περί τα 150 ευρώ!!!!! και από ό,τι λέει ο κόσμος που τα έβαλε είναι ίδια με τα Saito (κάποιοι μιλάνε ακόμα και για χειρότερη απόδοση).

Για περισσότερες λεπτομέρειες: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=32006bb981a12c428de7fef5a3ccf904&threadid=21578&highlight=%E8%E5%F1%EC%E1%E9%ED%FC%EC%E5%ED%E1+grips

EDIT: nicmor, είμαι τόσο ντουγάνι που τώρα που ξαναδιάβασα το post σου κατάλαβα το χιούμορ σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 19 2008, 19:26

Έχουμε και λέμε...
Με την ευκαιρία του service σήμερα, ψάξαμε να βρούμε την αναμονή του v-strom για θερμαινόμενα grip. Βρέθηκε και τελικά στο 650 Κ7 βρίσκεται κάτω από το φιλτροκούτι και πίσω από το ψυγείο.
Βέβαια, αφαιρέθηκε το ντεπόζιτο και ήταν εύκολο να εντοπιστεί. Διαφορετικά δε νομίζω ότι γίνεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 19 2008, 21:18

gmavrid έγραψε:
Έχουμε και λέμε...
Με την ευκαιρία του service σήμερα, ψάξαμε να βρούμε την αναμονή του v-strom για θερμαινόμενα grip. Βρέθηκε και τελικά στο 650 Κ7 βρίσκεται κάτω από το φιλτροκούτι και πίσω από το ψυγείο.
Βέβαια, αφαιρέθηκε το ντεπόζιτο και ήταν εύκολο να εντοπιστεί. Διαφορετικά δε νομίζω ότι γίνεται...


Oταν τα εβαλα εγω ,δεν βγαλαμε ντεποζιτο για να βρουμε την φυσα!Απλα βγαλαμε το αριστερο "μαγουλο"!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nicmor
Member
Member
nicmor

Ηλικία : 41
Τόπος : perissos city
Registration date : 05/04/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 19 2008, 23:22

gmavrid έγραψε:

EDIT: nicmor, είμαι τόσο ντουγάνι που τώρα που ξαναδιάβασα το post σου κατάλαβα το χιούμορ σου...





what is dougani? θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117 θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117 θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 19 2008, 23:28

nicmor έγραψε:
what is dougani? θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117 θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117 θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117

Πάντως, καλό δεν είναι, χαχα!!!
Μάλλον εδώ πάνω το λέμε μόνο...
Στόκος εν ολίγοις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nicmor
Member
Member
nicmor

Ηλικία : 41
Τόπος : perissos city
Registration date : 05/04/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 19 2008, 23:36

gmavrid έγραψε:
nicmor έγραψε:
what is dougani? θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117 θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117 θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 8117

Πάντως, καλό δεν είναι, χαχα!!!
Μάλλον εδώ πάνω το λέμε μόνο...
Στόκος εν ολίγοις...
YOU! YOU! YOU!




τελος παντων καλοριζικα τα γριπ!!!
και καποια στιγμη αν θες βαλε και
εντιποσεις,για να κανουμε κανενα κονε
και εμεις!! rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 00:03

Γιωργο βαλε καμμια φωτο...
Και πες εντυπωσεις, με εψησες παλι..... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 12:44

Lordjohn έγραψε:
Γιωργο βαλε καμμια φωτο...
Και πες εντυπωσεις, με εψησες παλι..... lol!

Γιάννη θα βάλω αναλυτικό φωτορεπορτάζ όταν με το καλό έρθει και το απαραίτητο φισάκι.
Δυστυχώς, το περιμένω ακόμα.
Σε ψήνω πάνω στα grip φίλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 20 2008, 14:11

gmavrid έγραψε:
Σε ψήνω πάνω στα grip φίλε!
Αυτα ποια δεν ειναι Grip... GRILL ειναι...... XAXAXAXA ZESTI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 03 2008, 15:08

Με αφορμή την παράθεση του παρακάτω link από τον Snakeye στο νήμα σχετικά με την ασφαλειοθήκη, έριξα για ματιά στο εν λόγω site. Έχει πολλά ηλεκτρικά καλούδια και συγκεκριμένα για την περίπτωση θερμαινόμενων grip παρέχει το λεγόμενο VStrom Heated Grip Adaptor που κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά με το Suzuki Wire-Horn Lead με αριθμό 36852-06G00.

http://www.easternbeaver.com/Main/Bike_Specific/VStrom/vstrom.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: θερμαινομενα grips   θερμαινομενα grips - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 04 2008, 17:42

1. Ερώτηση: Όσoι έχετε εγκαταστήσει θερμαινόμενα grip, έχετε χρησιμοποιήσει κάποια ειδική κόλλα ή εποξικό υλικό (όπως διάβασα σε κάποιο site) για να σταθεροποιήσετε το αριστερό και το δεξιό grip πάνω στο τιμόνι και τη γκαζιέρα αντίστοιχα?

2.Το έγραψα κι εδώ: http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f29/topic-t2037-15.htm#25376, αλλά στο παρόν ταιριάζει περισσότερο.
Απλά παραθέτω τα παρακάτω ενημερωτικά για άμεση σύγκριση:

Saito II
Starting: 40 W
High: 20 W
Low: 10 W

Daytona
Starting: 57 W
Permanent: 14 W

Oxford
5 στάδια (off 50% 60% 75% 100%)
28-30 W at full power - up to 2.1 A - per grip
http://www.webbikeworld.com/r3/heated-motorcycle-grips/oxford-hot-grips/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

θερμαινομενα grips

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: