Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 07 2009, 23:31

TomK8ww έγραψε:
V.Stratos έγραψε:
TomK8ww έγραψε:
Το αυτοκίνητο πουλί μ................ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΗΝ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,όπως το V-Strom(πάντα μένουν 3-4 λίτρα μέσα.........οπότε τα περισότερα σκ@τ@ μένουν στον πάτο).ΝΑΙ και ο δικός μου βενζινάς στραβομουτσούνιασε όταν του είπα για το χωνί(τι είχε να φοβηθεί άραγε???),γι αυτό και εγώ............μπετονάκι.
Υ.Γ. δεν φοβάμε να μην μου βάλει το χωνί στον κ@λο,φοβάμε μήπως το παρατραβήξουμε,και τον χώσω στην ΨΥΡΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!(γιατί θα έχω τα στοιχεία.............)




Φίλε V.Stratos................αυτοί που είναι χειμώνα-καλοκαίρι στη θάλασσα(σαν και μένα),γνωρίζουν ότι αν μείνεις στη θάλασσα,απλά πνίγηκες..(γι αυτό εφεύρεσαν ΑΥΤΟ το χωνί και προηγμένες νεροπαγίδες). Να φανταστείς,μέχρι αλάρμ ανίχνευσης νερού έχουν(τεχνογνωσία που δεν έχει περάσει ούτε στα Ι.Χ ακόμα)
Τώρα,αν εσένα σου περισεύουν 500αρες(εμένα όχι),βάλε και μαζούτ μέσα.
Πάντως εγώ αν θα βγω επαρχία,ΣΙΓΟΥΡΑ θα κουβαλάω χωνί η τουλάχιστον θα προσπαθήσω.Γιατί θα μου πεις??????????Σε αναγκάζουν να γίνεις π@ύστης.
Υ.Γ. πρόσεχε ειδιαίτερα στο Βόλο.Γίνετε μπάχαλο με τις βενζίνες

Σε 2 βενζινάδικα παίζω στον Βόλο ΜΟΝΟ..Και τα 2 μου έχουν βγεί αστέρια..
Αν ποτέ να φανταστείς η 100αρα δεν είναι 100αρα αλλά 95αρα μπορώ να το καταλάβω
στα επόμενα 2-3χλμ με το αμάξι..
Το έχω καταλάβει αυτό σε ένα το οποίο είναι στην Ε.Ο.
Τώρα όσο αφορά το μπετονάκι,σου απάντησα ότι είναι μόνο για τη βάρκα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

Ασε που εδώ (ξέρεις εσύ) μαζί με τη βενζίνη ρίχνουμε κι ένα μπουκαλάκι Αποστολάκη (χωρίς γλυκάνισο)
και καθαρίζει τα πάντα μέσα στο ντεπόζιτο !!! Cool
Καλύτερα να ρίξεις ''ΔΗΜΗΤΡΑ ,, που είναι από Αγχίαλο.........βλέπεις από το 1979 που ανεβαίνω Βόλο(δεν είχες γεννηθή
νομίζω τότε),έχω άποψη και για τα βενζινάδικα και για τα ................τσιπουράδικα....... geia




Α................και ξέχασα.......μιας και έχεις εμπιστοσύνη σε 2 βενζινάδικα.......βγάλε μας φωτο την σίτα της τρόμπας.....και ανέβασέ τη να την δούμε(φρόντισε να μην κρατάς όπλο,γκαζοντανάλια,κάβουρα κλπ φονικά εργαλεία) Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 95412


OK

_________________
Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vag strom rider
Member
Member
vag strom rider

Ηλικία : 46
Τόπος : ΛΑΜΙΑ
Registration date : 15/07/2009

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 09 2009, 12:48

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 747395 NA BAZETE ΑΠΟ ΒΡ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΥΣΗΧΟ!!! ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!!! NO ΤΟ ΦΘΗΝΟ ΤΟ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ!!! ειναι εταιρεια που πρωσεχει την ποιωτητα και δαπανα καποια χρηματα για αυτο ειναι λιγο πιο ακριβη! οσο για της αντλιες οι καινουργιες εχουνε φιλτρο μεσα που δεν περναει τιποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 09 2009, 13:37

vagelis01 έγραψε:
Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 747395 NA BAZETE ΑΠΟ ΒΡ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΥΣΗΧΟ!!! ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!!! NO ΤΟ ΦΘΗΝΟ ΤΟ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ!!! ειναι εταιρεια που πρωσεχει την ποιωτητα και δαπανα καποια χρηματα για αυτο ειναι λιγο πιο ακριβη! οσο για της αντλιες οι καινουργιες εχουνε φιλτρο μεσα που δεν περναει τιποτα!

Το γεγονός ότι ΟΛΕΣ οι εταιρίες προμηθεύονται απο το ίδιο διυλιστήριο με εξαίρεση κάποιες 100αρες με ειδικά ενισχυτικά όπως πχ η shell racing που έρχεται από γαλλικό διυλιστήριο φαντάζομαι ότι το ξέρεις.

Περισότερω μετράει στο θέμα της ποιότητας ο βενζινοπώλης και όχι το όνομα της εταιρίας. Ισως κάποιες εταιρίες που έχουν προγράμματα διασφάλισης ποιότητας και ελέγχους να είναι πιο αξιόπιστες στο θέμα της καθαρής βενζίνης.

Με μια ματιά στα πρόστιμα που επέβαλε το υπουργείο στα βενζινάδικα θα δείτε ουκ ολίγα πατήρια BP.

Αντίθετα ελάχιστα είναι Shell και κανένα ELIN που είναι ελληνική εταιρία με έλεγχο των αντλιών της από το ΕΜΠ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 09 2009, 13:57

ε ρε τι ρουφαει το μιχανακι μας!!!ασε, δεν θελω να ξερω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vag strom rider
Member
Member
vag strom rider

Ηλικία : 46
Τόπος : ΛΑΜΙΑ
Registration date : 15/07/2009

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 09 2009, 20:28

Snakeye έγραψε:
vagelis01 έγραψε:
Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 747395 NA BAZETE ΑΠΟ ΒΡ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΥΣΗΧΟ!!! ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!!! NO ΤΟ ΦΘΗΝΟ ΤΟ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ!!! ειναι εταιρεια που πρωσεχει την ποιωτητα και δαπανα καποια χρηματα για αυτο ειναι λιγο πιο ακριβη! οσο για της αντλιες οι καινουργιες εχουνε φιλτρο μεσα που δεν περναει τιποτα!

Το γεγονός ότι ΟΛΕΣ οι εταιρίες προμηθεύονται απο το ίδιο διυλιστήριο με εξαίρεση κάποιες 100αρες με ειδικά ενισχυτικά όπως πχ η shell racing που έρχεται από γαλλικό διυλιστήριο φαντάζομαι ότι το ξέρεις.

Περισότερω μετράει στο θέμα της ποιότητας ο βενζινοπώλης και όχι το όνομα της εταιρίας. Ισως κάποιες εταιρίες που έχουν προγράμματα διασφάλισης ποιότητας και ελέγχους να είναι πιο αξιόπιστες στο θέμα της καθαρής βενζίνης.

Με μια ματιά στα πρόστιμα που επέβαλε το υπουργείο στα βενζινάδικα θα δείτε ουκ ολίγα πατήρια BP.

Αντίθετα ελάχιστα είναι Shell και κανένα ELIN που είναι ελληνική εταιρία με έλεγχο των αντλιών της από το ΕΜΠ.
1)Το οτι μετραει ο βενζινας σωστο! 2)οι βενζινες (100 αρα) παλια ερχωταν απ εξω που δεν ειχαν τη δυνατωτητα τα δυιλιστηρια ,τωρα την εχουνε.3) οσο για τα προστιμα η shell εφαγε προστιμο που κοροιδεβε τους καταναλωτες με την v-power !.............Το θεμα ειναι να βαζουμε απο το πρατηριο της γειτονιας που υποτιθεται οτι ξερουμε τι καπνο φουμαρει ! η οπου ξερουμε τελοσπαντων ,και οχι απο οπου να ναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 10 2009, 16:11

Snakeye έγραψε:
vagelis01 έγραψε:
Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 747395 NA BAZETE ΑΠΟ ΒΡ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΥΣΗΧΟ!!! ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!!! NO ΤΟ ΦΘΗΝΟ ΤΟ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ!!! ειναι εταιρεια που πρωσεχει την ποιωτητα και δαπανα καποια χρηματα για αυτο ειναι λιγο πιο ακριβη! οσο για της αντλιες οι καινουργιες εχουνε φιλτρο μεσα που δεν περναει τιποτα!

Το γεγονός ότι ΟΛΕΣ οι εταιρίες προμηθεύονται απο το ίδιο διυλιστήριο με εξαίρεση κάποιες 100αρες με ειδικά ενισχυτικά όπως πχ η shell racing που έρχεται από γαλλικό διυλιστήριο φαντάζομαι ότι το ξέρεις.

Περισότερω μετράει στο θέμα της ποιότητας ο βενζινοπώλης και όχι το όνομα της εταιρίας. Ισως κάποιες εταιρίες που έχουν προγράμματα διασφάλισης ποιότητας και ελέγχους να είναι πιο αξιόπιστες στο θέμα της καθαρής βενζίνης.

Με μια ματιά στα πρόστιμα που επέβαλε το υπουργείο στα βενζινάδικα θα δείτε ουκ ολίγα πατήρια BP.

Αντίθετα ελάχιστα είναι Shell και κανένα ELIN που είναι ελληνική εταιρία με έλεγχο των αντλιών της από το ΕΜΠ.

+10000000000000000 Ολοι οι βενζιναδες και ολες οι εταιριες περνουν την ιδια βενζινη (ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 10 2009, 16:20

vagelis01 έγραψε:
οσο για της αντλιες οι καινουργιες εχουνε φιλτρο μεσα που δεν περναει τιποτα!
Αυτά τα ακούω από τα 10μου.Βάλε το μαγικό χωνί,και θα δεις(όχι πάντα)........αν περνάει....η .....δεν περνάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zedar



Ηλικία : 36
Τόπος : athina
Registration date : 11/08/2009

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 16 2009, 18:12

Kevin Tas έγραψε:

+10000000000000000 Ολοι οι βενζιναδες και ολες οι εταιριες περνουν την ιδια βενζινη (ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ)


Το γνωρίζω και εγώ αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jealous guy



Registration date : 08/01/2012

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 10:25

Οι βενζίνες στην Ελλάδα έχουν θέμα. Εργαζομουν σε αντιπροσωπεία , στο κεντρικό συνεργείο και είχαμε αλλάξει ουκ ολίγες τρόμος σε αυτοκίνητα που έβαζαν σε συγκεκριμένα βενζινάδικα. Εδω να πω ότι ειναι και θέμα ευαισθησίας του κάθε μοντέλου. Επίσης εργάστηκα και σε εταιρεία πετρελαιοειδών και γνωρίζω ότι πέφτει κλεψιά απο όλους προς όλους. Προσωπικά έχω αλλάξει βενζινάδικο στη γειτονιά μου γιατι το καρμπυρατερατο μικρο μηχανάκι μου είχε τα θέματα του με την βενζίνη του. Άρα μην υποτιμά τε το θέμα ποιότητα.

Τώρα για το φιλτρο, μου φαίνεται καλο να το έχεις για γέμισμα αν έχεις βενζινάδικο κοντα στο σπίτι σου για να μην το κουβαλάς μαζι σου. Πας απόγευμα, βάζεις και το αφήνεις σπίτι μετα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 18:12

Που τα ξεθάβετε αυτα τα θρεαντσ ρε παιδια dead dead dead dead dead dead dead dead
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 18:44

Έλα ντε... και με τρώει πολύ το δάχτυλο να σβήσω μερικά σπαμ!!! Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
V-Tom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
V-Tom

Ηλικία : 46
Registration date : 11/02/2011

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 19:03

Εκεί που έχει φτάσει η τιμή της βενζίνης, δε χρειάζεσαι ιδιαίτερο λόγο για να δείρεις τον βενζινά σου!!! Σορρυ για το σπαμ... geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???   Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22 2012, 22:19

Αφού ξεθάφτηκε που ξεθάφτηκε, θέλω να αναφέρω πως η ποιότητα της βενζίνης πλέον έχει πιάσει πάτο.
Αν έβγαινα πλέον με ένα τέτοιο χωνί έξω, μάλλον θα το έκανα ντουντούκα για να απομακρύνω τους πελάτες από τα βενζινάδικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
 

Θέλετε να ΔΕΙΡΕΤΕ τον ΒΕΝΖΙΝΑ ΣΑΣ ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: