Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MYLOPOTAMOS

MYLOPOTAMOS

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΕΡΑΜΑ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 01/06/2009

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;;   ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;; Icon_minitimeΚυρ Νοε 08 2009, 12:32

http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=594

ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΆΞΩ ΚΑΙ ΛΊΓΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΌ ΜΟΥ ΓΙΑΤΊ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΈΡΧΕΤΑΙ ΤΟ STROMA ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΆΠΟΝΟ.
ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΆΝ ΚΑΙ ΕΊΔΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΆΡΕΣΕ.
TO EXEI KANENAS
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;;;
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ
ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ;;;

ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ.

ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΛΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Adtt

Adtt

Ηλικία : 52
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 20/09/2008

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;;   ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;; Icon_minitimeΚυρ Νοε 08 2009, 12:59

Εμένα φίλε ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΕ μου αρέσει αυτό

http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=510

Σκέφτομαι να μου το κάνω δώρο τα Χριστούγεννα με το πολυπόθητο δώρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MYLOPOTAMOS

MYLOPOTAMOS

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΕΡΑΜΑ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 01/06/2009

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;;   ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;; Icon_minitimeΚυρ Νοε 08 2009, 13:26

Adtt έγραψε:
Εμένα φίλε ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΕ μου αρέσει αυτό

http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=510

Σκέφτομαι να μου το κάνω δώρο τα Χριστούγεννα με το πολυπόθητο δώρο.


Καλά και αυτό τα σπάει. φοβερό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zevgd

zevgd

Ηλικία : 36
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 24/03/2009

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;;   ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;; Icon_minitimeΚυρ Νοε 08 2009, 14:38

MYLOPOTAMOS έγραψε:
http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=594

ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΆΞΩ ΚΑΙ ΛΊΓΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΌ ΜΟΥ ΓΙΑΤΊ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΈΡΧΕΤΑΙ ΤΟ STROMA ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΆΠΟΝΟ.
ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΆΝ ΚΑΙ ΕΊΔΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΆΡΕΣΕ.
TO EXEI KANENAS
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ;;;
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ
ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ;;;

ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΥΛ.

ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΛΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

φιλε εγω το πηρα αυτο το μπουφαν πριν κανα 2 μηνο. Πολυ ευχαριστημενος. Δεν καταλαβαινει τπτ απο νερο και κρυο (ειμαι με κοντομανικο μπλουζακι απο μεσα σχεδον παντα.) Το υλικο πολυ ωραιο και μαλακο που εφαπτει αψωγα πανω σου. (τουλαχιστον σε μενα.) Καλη προστασια στα πλαστικα στα χερια και στους αγκώνες, απο πισω προστατευει αρκετα ψηλα και το σβερκο. Το μονο που δεν ξέρω είναι εαν η εξτρα πλάτη είναι μέσα στην τιμή. Βεβαια εγώ που το παρηγγειλα απο colori Αθηνας μου ρθε κανονικα με έξτρα πλάτη ενω στη colori Θεσνικης ήθελε +40 ευρω (ίσως μου στειλαν κανα από την βιτρινα και ξέχασαν να τη βγάλουν success success success ). Το παν είναι να το δοκιμάσεις και να δεις πως θα κάτσει πάνω σου. Πολλοί που το είδαν μου είπαν πως με αυτα τα λεφτά μπορούσα να πάρω κάτι πιο οόμορφο (να πουμε την αλήθεια είναι ενα απλο σχέδιο), η dainese η spidi κτλ. Θεωρώ πως η επιλογή μου ήταν πολυ καλή ασχετα με τα σχολια των άλλων.

Οσο για γάντια η colori έχει με 47 ευρώ λεπτό ζεστο αδιαβροχο η dainese με 60-65 (πολύ ωραιο το dainese ice quamar). Εγώ προτήμησα με 10 ευρώ γαντια πολύ λεπτά (ίσως τα πιο λεπτα που δοκιμασα, super αίσθηση στις μανέτες) ζεστά και αδιάβροχα απο μαγαζί με εσωθερμικα, είδη κυνηγιου, ψαρέματος κτλ.

Η τελική επιλογή δική σου.
merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΙ ΛΕΣ;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: