Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 28 2010, 20:26

spyrosk8abs έγραψε:
φωτο αυριο παιδες.εφτιαξα δυο γωνιες 4 χιλιοστα παχος και 7 εκατοστα μηκος σαν αυτα που κρεμαμε τα ραφια.τα εβαψα μαυρα με σπραυ και στοιχησαν 5 ευρω.επανω εκατσαν τα προβολακια και το αποτελεσμα ειναι απιστευτο.δεν καταλαβαινεις οτι ειναι χειροποιητα με τιποτα..

Όταν θα έχεις διαμορφώσει άποψη, πες μας και για θέματα συντονισμού, αν υπάρχουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dim.giann

dim.giann

Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 16/02/2010

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21 2010, 19:27

Adtt έγραψε:
hailander έγραψε:
Το κιτ xennon δεν είναι της touratec .Μόνο οι βάσεις είναι.Οταν λές πολύ φθηνότερες βάσεις ενοείς ίδιες με αυτές αλλα φθηνότερτες, ή καμία σχέση με αυτές άρα και φθηνότερες.

Υπάρχει κάποιος που δουλεύει σε μηχανουργείο και είχε φτιάξει για λογαριασμό άλλου φόρουμ βάσεις αντιγραφή των touratec, και μάλιστα με περισσότερες ρυθμίσεις, αν θυμάμαι καλά για 70ευρώ. Αλλά επειδή εμένα μου αρέσουν της SW-MOTECH (28 ευρώ) που μπαίνουν στα κάγκελα δεν με απασχολούν οι συγκεκριμένες.

εχει κανεις καμια πληροφορια για αυτον που φτιαχνει τις βασεις αντιγραφη των touratec????????????????????????????????????????????????????????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιουν 14 2010, 18:10

spyrosk8abs έγραψε:
φωτο αυριο παιδες.εφτιαξα δυο γωνιες 4 χιλιοστα παχος και 7 εκατοστα μηκος σαν αυτα που κρεμαμε τα ραφια.τα εβαψα μαυρα με σπραυ και στοιχησαν 5 ευρω.επανω εκατσαν τα προβολακια και το αποτελεσμα ειναι απιστευτο.δεν καταλαβαινεις οτι ειναι χειροποιητα με τιποτα..

πολύ ωραίο ακούγεται. μπορείς να μας βγάλεις μια φωτό ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιουν 14 2010, 18:18

hque έγραψε:
πολύ ωραίο ακούγεται. μπορείς να μας βγάλεις μια φωτό ?

Φίλε hque, στο παρακάτω νήματα:
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t8021-90.htm#150667
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t8228.htm
υπάρχουν φωτό από τις υλοποιήσεις του bozosd και τη δικιά μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιουν 14 2010, 18:27

ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Ιουν 14 2010, 18:32

hque έγραψε:
ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση !

Με τον άνθρωπο ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ ,έχεις να κάνεις.
Τι 11880 και 11888 και 11821 κ.τ.λ ,κ.τλ, κ.τ.λ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Baxaris

Baxaris

Ηλικία : 43
Τόπος : Λαρισα-Δραμα
Registration date : 26/07/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 07 2012, 18:40

xαιρετω την παρεα..εχω παρει τα προβολια της Hella και θα τα κουμπωσω στις βασεις του terino..αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης:
σηκωνει η μπαταρια αλλα 110w??(οχι για μονιμα αναμμενα)
να πω οτι στην μηχανη δεν εχω τιποτα εξτρα οσον αφορα την καταναλωση ρευματος(grips κτλ)
τι λετε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 07 2012, 19:03

Baxaris έγραψε:
xαιρετω την παρεα..εχω παρει τα προβολια της Hella και θα τα κουμπωσω στις βασεις του terino..αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης:
σηκωνει η μπαταρια αλλα 110w??(οχι για μονιμα αναμμενα)
να πω οτι στην μηχανη δεν εχω τιποτα εξτρα οσον αφορα την καταναλωση ρευματος(grips κτλ)
τι λετε??

Έχω στη μηχανή συνδεδεμένα τα hella πάνω από ένα χρόνο (βέβαια έχω led παντού -ψείρες, φλας, στοπ-) έχω προσθέσει led σε βαλίτσα και τρίτο στοπ πίσω, καθρέφτες με led και τα hella τα ανάβω σχεδόν κάθε βράδυ (είναι με καλωδίωση ρελέ και διακόπτη) και δεν έχει παρουσίασει το παραμικρό πρόβλημα η μπαταρία μου. Στο τελευταίο έλεγχο που έγινε στο σέρβις, έδειχνε ότι φορτίζεται κανονικά και λειτουργεί κανονικά. Ας απαντήσουν όμως και οι πιο ειδικοί του φόρουμ για να σε καλύψουν 100%. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
Baxaris

Baxaris

Ηλικία : 43
Τόπος : Λαρισα-Δραμα
Registration date : 26/07/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 07 2012, 19:20

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 478122 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 478122
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 07 2012, 19:23

kgalano έγραψε:
Baxaris έγραψε:
xαιρετω την παρεα..εχω παρει τα προβολια της Hella και θα τα κουμπωσω στις βασεις του terino..αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης:
σηκωνει η μπαταρια αλλα 110w??(οχι για μονιμα αναμμενα)
να πω οτι στην μηχανη δεν εχω τιποτα εξτρα οσον αφορα την καταναλωση ρευματος(grips κτλ)
τι λετε??

Έχω στη μηχανή συνδεδεμένα τα hella πάνω από ένα χρόνο (βέβαια έχω led παντού -ψείρες, φλας, στοπ-) έχω προσθέσει led σε βαλίτσα και τρίτο στοπ πίσω, καθρέφτες με led και τα hella τα ανάβω σχεδόν κάθε βράδυ (είναι με καλωδίωση ρελέ και διακόπτη) και δεν έχει παρουσίασει το παραμικρό πρόβλημα η μπαταρία μου. Στο τελευταίο έλεγχο που έγινε στο σέρβις, έδειχνε ότι φορτίζεται κανονικά και λειτουργεί κανονικά. Ας απαντήσουν όμως και οι πιο ειδικοί του φόρουμ για να σε καλύψουν 100%. Wink


επειδη πριν ξεκινήσω το Ρ.Β. HELLA Micro de αλογόνου~~~~ το εψαξα παρα πολυ......

η απαντησεις - πληροφοριες που εχω συλλεξη οσο αφορα τα προβολακια

ειναι οι εξής ποσο ακομα που εχω και ξεννον : αν δεν εχεις LED παντου ( φλας - χειρες - κολωφαναρο ) και τα

εχεις αναμμενα μεσα στην πολη και δουλευεις κατω απο 3.500χιλ στροφες τοτε θα εχεις προβλημα καποια

στιγμη που ισως και ειναι το πιο αναμμενομενο να σου καψει ανορθωτη - πηνεια....

αν ομως εισαι σε ταξιδι και δουλευεις πανω απο 3.500χιλ στροφες τοτε δεν εχεις κανενα προβλημα.....

Επειδή είναι πολλα τα watt ( 110 watt ) απο τα προβολακια καλο θα ειναι να αλλαξεις ολες της λαμπες με λαμπες LED ( μην ζοριζετε τα ηλεκτρικα LED παντου ....διάβασε και εδω για να σου λυθουν πολλες αποριες ) αν δεν θες να μπεις σε περαιτερω εξοδα ...... και ετσι θα κερδισεις εως και 120 με 140 Watt αν θυμαμαι καλα....και ετσι αν αλλαξεις ολες της λαμπες μετα δεν εχεις προβλημα....

Καλο παντως θα ειναι να μην τα χρεισημοποιης μεσα στην πολη τα προβολακια ασκοπα και για φυγουρα μονο...γιατι θα πληρωσεις την φυγουρα ακριβα.....

Ελπιζω να σε καλυψα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Baxaris

Baxaris

Ηλικία : 43
Τόπος : Λαρισα-Δραμα
Registration date : 26/07/2008

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 07 2012, 19:35

διευκρινεστατος cromellarisa..
ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 478122 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 478122
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 07 2012, 20:04

Τα έχω εγκαταστήσει στη μηχανή από την πρώτη αγορά που κάναμε.
Σαν χρήση προσέχω να είμαι πάντα πάνω από τις 4000 στροφές. Φοράω παντού led εκτός από τα φώτα που είναι Η4. Κύρια χρήση προβολέων κάνω σε εθνική και σε πολύ σκοτεινά σημεία στην Αθήνα που θέλω να φαίνομαι. Μέχρι στιγμής όλα καλά. Αν σταματήσω σε φανάρι τα σβύνω!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την msp στις Σαβ Ιουλ 07 2012, 20:16, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 07 2012, 20:11

msp έγραψε:
Τα έχη εγκαταστήσει στη μηχανή από την πρώτη αγορά που κάναμε.
Σαν χρήση προσέχω να είμαι πάντα πάνω από τις 4000 στροφές. Φοράω παντού led εκτός από τα φώτα που είναι Η4. Κύρια χρήση προβολέων κάνς σε εθνική και σε πολύ σκοτεινά σημεία στην Αθήνα που θέλω να φαίνομαι. Μέχρι στιγμής όλα καλά. Αν σταματήσω σε φανάρι τα σβύνω!


OK OK

Γι' αυτό βάζουμε διακόπτη για να τα ανάβουμε όποτε θέλουμε. Άσε που υπάρχουν λάμπες Η3 στα 35W (ebay) για να πέσει η κατανάλωση. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
V - NIGHTHAWK
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
V - NIGHTHAWK

Ηλικία : 39
Τόπος : Από τον άλλο κόσμο κουφάλες..... κάμπος
Registration date : 06/07/2011

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 08 2012, 09:35

kgalano έγραψε:
msp έγραψε:
Τα έχη εγκαταστήσει στη μηχανή από την πρώτη αγορά που κάναμε.
Σαν χρήση προσέχω να είμαι πάντα πάνω από τις 4000 στροφές. Φοράω παντού led εκτός από τα φώτα που είναι Η4. Κύρια χρήση προβολέων κάνς σε εθνική και σε πολύ σκοτεινά σημεία στην Αθήνα που θέλω να φαίνομαι. Μέχρι στιγμής όλα καλά. Αν σταματήσω σε φανάρι τα σβύνω!




Γι' αυτό βάζουμε διακόπτη για να τα ανάβουμε όποτε θέλουμε. Άσε που υπάρχουν λάμπες Η3 στα 35W (ebay) για να πέσει η κατανάλωση. Wink

Η προσωπικη μου γνωμη τα προβολακια θα τα βαλεις γιατι αν κανεις ταξιδη μερα νυχτα οταν τα εχεις ανοιχτα με τα φωτα πορειας φαινεσαι παρα πολυ καλα...σαν μινι νταλικα.....

τωρα οπως λεει και ο προλαλησαντας βαζεις διακοπτη να κανεις κουμαντο οποτε θες εσυ να τα αναβεις....αλλωστε και ο διακοπτης που ειχε μεσα το σετ μια χαρα κομπλεδουρα εμενα τεριαξε στο πλαστικο απο το κοντερ....και ομορφος φαινεται.... και για λαμπες βρισκεις και εκτος ημπεη..... παντως τωρα αν τυχει να σταματησεις σε ενα φαναρι δεν πειραζει αν τα αφησεις ανοιχτα.....αν εισαι μεσα στην πολη και εχεις πορειας και προβολια αναμμενα τοτε βαλε λαδι και ελα βραδυ... Razz Razz Razz Razz

τα εχουμε ξαναπει με εσας τους δυο τους προλαλησαντες απο πανω απο το πρωτο Ρ.Β. και ακομα εχετε αποριες????? ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 889237850 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 889237850 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 889237850 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 889237850

το σεπτεμβριο μεταξετασταιη...... ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 1950984116 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 1950984116 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 1950984116 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 1950984116 ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 1950984116
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Δεκ 18 2013, 21:01

Γνωρίζει κάποιος εάν το εμπρός δαχτυλίδι (στη λάμπα, γυαλί) στα hella αφαιρείται χωρίς να έχω κάποια επίπτωση-ζημιά; Κι αν το πλαστικό του είναι abs; Ρωτάω  γιατί θέλω να του κάνω μια επεξεργασία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 20 2013, 02:07

Κανείς;;;  confused mouuuuuu 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaligantzaros

kaligantzaros

Τόπος : Στη γύρα
Registration date : 10/09/2013

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εγκατασταση   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 22 2013, 19:31

Ρε παίδες καπου είχα πετύχει έναν οδηγό εγκατάστασης(με φώτο) των hella από κάποιους συμφορουμίτες, μήπως γνωρίζει κανείς που ναι χωμένος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 22 2013, 20:15

kaligantzaros έγραψε:
Ρε παίδες καπου είχα πετύχει έναν οδηγό εγκατάστασης(με φώτο) των hella από κάποιους συμφορουμίτες, μήπως γνωρίζει κανείς που ναι χωμένος?
εδω σε εχω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaligantzaros

kaligantzaros

Τόπος : Στη γύρα
Registration date : 10/09/2013

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE   ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 22 2013, 20:17

'Α'ι' γεια σου! ευχαριστω !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ HELLA MICRO DE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 8 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: