Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LTD SALONICA

LTD SALONICA

Ηλικία : 52
Τόπος : EPANOMI THESSALONIKI
Registration date : 15/03/2008

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 23 2009, 23:26

καλοριζικοι και να σας δινονται παντοτε ευκαιριες για ομορφες και ασφαλεις συναντησεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dailycoffee.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 24 2009, 00:16

Τι έγινε ρε παιδιά??????????????????
Έχω να μπώ δύο μέρες να μπώ και έχασα αρκετές εξελίξεις Surprised

Κατ'αρχίν θελω να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου τον πρόεδρο (morfea) για αυτό το νέο "δωμάτιο"που μας παραχώρησε σε αυτήν την επιτυχημένη πλέον και γεμάτη ενδιαφέρον κοινότητα cheers cheers cheers

Kατά δεύτερον να βεβαιώσω και εγώ πως με τους λαρισαίους δεν τρέχει απολύτως τίποτα.Όλα αυτά που λέγονται είναι αναλήθιες.Όχι τουλάχιστον για εμάς.Εμείς όλοι,έχουμε έρθει σε αυτόν το χώρο με μία κοινή αγάπη και τρέλα ταυτόχρονα.Αυτή η κοινή μας αγάπη μόνο να μας ενώσει μπορεί.Γι αυτό και τους θέλουμε κοντά μας και ελπίζω πως όσο περνάει ο καιρός ο Βόλος και κατ'επέκτασιν όλη η Θεσσαλία και η κεντρική Ελλάδα να δείνει πλέον όλο και πιο δυναμικά το παρών σε κάθε είδους εκδηλώσεις success success success

Κατά τρίτον να προσκαλέσω όλους τους βολιώτες που μπένουν και διαβάζουν το forum να κάνουν το βήμα,να εγγραφούν και να έρθουν να μας γνωρίσουν από κοντά γιατί πραγματικά η παρέα μας είναι ανοιχτή σε νέο κόσμο και νέες ιδέες.ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ bounce bounce bounce

Καλά ποσταρίζματα λοιπόν και καλορίζικα τα νέα καθήκοντα στον Στράτο.Όσο για τον Γιάννη........άντε και πρόεδρος yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tha
Member
Member
tha

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 04/08/2009

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 25 2009, 16:05

Η παρουσία μας μέσα σε αυτό το φόρουμ έγινε επιτέλους εκτός από αισθητή και εμφανής. Με τη δική μας ενότητα πιστεύω να κεντρισουμε το ενδιαφέρον σε περισοτερους κατόχους v-strom και να γίνουν μέλη. Καλές μας λοιπόν συζητήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27 2009, 05:46

Συγχαίρω και επικροτώ την πρωτοβουλία αυτή παιδιά.
Να περνάτε ακόμα καλύτερα απότι πριν, και να μαθαίνουμε και εμείς οι περαστικοί από τα μέρη σας,
που είναι τα στέκια σας, να σταματάμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά.

Μπράβο Δημήτρη (morfea) για το ωραίο δώρο στους Μάγνητες φίλους μας.

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 581176 geia mas kalmi καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 715897
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27 2009, 13:24

Πρασίνισε και εσένα το ονοματάκι σου τρελό βολιωτικο αγόρι!!!!!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jamescook
Member
Member
jamescook

Ηλικία : 46
Registration date : 20/05/2009

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27 2009, 22:26

χαιρετω και επικροτω και εγω την προσπαθεια αυτη!καιρος ηταν να δημιοθργηθει ενα φορουμ για εμας τουσ βολιωτες αφου εχει "βρωμισει" ο τοπος με vstrom,με την καλη παντα εννοια!και εγω μαζι σας και οπως μπορω να συνεισφερω σε αυτη την προσπαθεια!!!!
morfea ευχαριστουμε καιρος ηταν να γινει αυτο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spigi
Member
Member
spigi

Ηλικία : 50
Τόπος : ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Registration date : 18/08/2008

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 27 2009, 22:38

jamescook έγραψε:
χαιρετω και επικροτω και εγω την προσπαθεια αυτη!καιρος ηταν να δημιοθργηθει ενα φορουμ για εμας τουσ βολιωτες αφου εχει "βρωμισει" ο τοπος με vstrom,με την καλη παντα εννοια!και εγω μαζι σας και οπως μπορω να συνεισφερω σε αυτη την προσπαθεια!!!!
morfea ευχαριστουμε καιρος ηταν να γινει αυτο!!!!
Σε περιμένουμε και από εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 13 2010, 18:44

GRAFO gia 15 aygoysto exoyme tipota
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα   καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 13 2010, 18:54

15 Αυγουστο λίγο νέκρα..Μετά τις 23/8 θα ξανάρθουμε στα ίσα μας !!!!

_________________
καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

καλή επιτυχία στην Νεα ενότητα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: