Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 H εκδρομικη μας ατζεντα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 38  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Οκτ 28 2009, 10:35

Σωστά Γιάννη... όπως φαίνεται όλοι θα πάνε με τουτου... και θα με πάρουνε κ μένα gmt μου τη χαλάτε, εμένα, που είμαι αδιάβροχος gmt να παω με κουτάκι.... gmt

Τεσπα, αφου δεν έχει κανείς αντίρρηση τα πράγματα έχουν ως εξής:
ο Γιάννης περιμένει την γυναίκα του να τελειώσει την παρέλαση
ο Μάνος θα έρθει μεσημεράκι Ηράκλειο
οπότε μαζευόμαστε κατα τις 12.30 - 13.00 για να πάμε Βόσακος (κλικ χιρ) και να γυρίσουμε με στάση στο Γενί Γκαβέ (το Μακρυγιάννι είναι 1 χλμ, μπορεί να πάμε από κει για καφέ)
όποιος θέλει κερνάω καφεδάκι στο σπίτι μέχρι να μαζευτούμε...

Υ.Γ. γράφω σε πορτοκαλί για ευνόητους λόγους... YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Οκτ 28 2009, 10:45

ωραια ... θα κανουμε μια VSTROM κη βολτα με ... H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Auto ... καλο χειμωνα cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Οκτ 28 2009, 10:50

Γενι Γκαβε λοιπον...
Κατα τις 12.30 θα ειμαι κι εγω ετοιμος μαζι με τον συνεπιβατη μου. Μιλαμε τοτε και ερχομαι να σας βρω οπου εισαστε ή δινουμε καποιο ραντεβου στην εξοδο της Παπαναστασιου. Οι δυο πισω θεσεις συνεχιζουν να ειναι ελευθερες και ειναι στην διαθεση του καθε Vstrom-ιτη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 30 2009, 08:45

Λοιπόν κοπελιες επιλεξτε μια απο τις τρεις διαδρομες που προτεινει ο καλός μας φιλος Εμμανουηλ Painterakis να πάμε αυτη τη Κυριακή.

Αντε λεμε μη τα παρω ναουμ! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 30 2009, 10:02

η κυριακη αυτη ειναι βροχερη, αρα μιλαμε για τους αδιαβροχους Smile
επειδη μετα τη βολτα της κυριακης με τα αμαξια,διαπιστωσα οτι καλοι ειναι οι κεντρικοι δρομοι αλλα καλυτεροι οι καθετοι μια και υπαρχουν πολυ ωραια μερη πολυ κοντα σε μερη που ειχα κατα επαναληψη εχω παει προτεινω μια βολτα χαλαρη στο πανω μεραμπελλο λασιθιου και οροπεδιο λασιθιου.

η διαδρομη μπορει να γινει κατα δοκουν ... δηλαδη βλεπουμε και κανουμε.περιλαμβανει επαρχιακη ασφαλτο (δε θα πατησουμε "εθνικη" ) και λιγο (κανα δυο χιλιομετρα) χωματοδρομο. μη μου λετε οτι δε μπορειτε και αλλα τετοια ... απλα θυμιζω οτι φοραω μιας εβδομαδας λαστιχα και δεν εχω προβλημα.

λοιπον το μερος 1 ειναι απο μαλια - μιλατο - νεαπολη - ζενια - οροπεδιο λασιθιου.

εδω θα παρουμε το χωματοδρομο για το οροπεδιο καθαρου. οσοι ειχαν ερθει σε αυτη την εκδρομη (κανε κλικ) ειναι το κομματι που χαθηκαμε ΑΛΛΑ τωρα ξερουμε και οπως θυμαστε ηταν απλο και βατο (ΔΕ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΟ Μ@Λ@ΚΙ@ ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΕΡΑΙΕΣ)

αφου φτασουμε στο οροπεδιο καθαρου κανουμε το μερος 2 της διαδρομης, οπου φτανουμε μεσω επαρχιακου δρομου στη νεαπολη, φουρνη, ελουντα και βρουχα οπου θα μπορεσουμε να δουμε το ακρωτηριου του αφορεσμενου. δε θα μπορεσουμε να κατεβουμε μιας και εχουν κλεισει το δρομο. απο εκει θα παμε στα βορεια παραλια του νομου λασιθιου και μετα απο εκει για τις κεραιες του Τιμιου Σταυρου (πανω απο τη νεαπολη) οπου απο εκει βλεπεις τοσο τον αγιο νικολαο οσο και το ηρακλειο. μετα θα κατεβουμε προς λατσιδα και βουρ για βραχασι (να δειτε και το χωριο που ειχε σηκωσει το θεο απο τον ατζιποδα με το καποδιστιρια) και επιστροφη στα μαλια.

φυσικα υπαρχουν και οι αγωνες dragster στο τυμπακι και η κλασικη βολτα στη δυτικη κρητη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 30 2009, 10:29

φυσικα υπαρχουν και οι αγωνες dragster στο τυμπακι και η κλασικη βολτα στη δυτικη κρητη. NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 30 2009, 10:34

Μαζευω τις διαδρομες που εχω προτεινει κατα καιρους. Ολες οι διαδρομες μπορουν να γινει κατα δοκουν ... δηλαδη βλεπουμε και κανουμε.

1.

χανιά - δρόμο προς κίσσαμο - έλος - ελαφονήσι - λάκος σκλαβοπούλας - παλαιόχωρα - χανιά (κάνε κλίκ)
διαδρομη ασφάλτινη εκτός το κομμάτι ελαφονήσι - λάκος σκλαβοπούλας που ειναι ΧΩΜΑ.
φυσικα η διαδρομη αυτη μπορει να γινει ακομα ποιο μεγαλη, πηγαινοντας απο κισσαμο προς φαλασερνα και παιρνοντας ολα τα δυτικα παραλια της κρητης και να φτασουμε στο ελαφονησι. την εχω κανει με αμαξι και ηταν ωραια αλλα θελει πολυ χρονο ειδικα για καποιους που ερχονται απο ανατολικα. ωραιοτερη εποχη ειναι το καλοκαιρι οπου εχεις μεγαλυτερη διαρκεια ηλιοφανειας και το μπανιο σου μπορεις να κανεις και το χωματινο κομματι μπορεις να το κανεις ανετα.

2.

οροπεδιο λαπαθος - οροπεδιο ομαλου (οχι των χανιων) - ΧΩΜΑ
η διαδρομη ειναι υπεροχη ειδικα τωρα το φθινοπορο ή την ανοιξη. δεν ειναι δυσκολη διαδρομη αλλα μετα αγροτικα πανω κατω και τις enduro μηχανες ο δρομος το χειμωνα και το καλοκαιρι γινεται χαλια.

3.

Μονη Φανερωμένης - Μεσελέροι - ΧΩΜΑ
διαδρομη με πολυ ωραια θεα, βλεπεις κρητικο και νοτιο κρητικο (λυβικο) πελαγος.
η Παναγια της Φανερωμενης ειναι ενα μοναστηρι που ειναι χτισμενο πανω στο βραχο, εκει που βρεθηκε η εικονα της Παναγιας απο τους βοσκους. ο δρομος μεχρι εκει ειναι ασφαλτο μηκους 23km απο τον αγιο νικολαο (τον εχω παει με τα ποδια 2 φορες κατα το 15αυγουστο), απο εκει και περα η διαδρομη μεχρι τους μεσελερους ειναι χωμα. η θεα ειναι κατακληκτικη, ειδικα στη περιοχη με τις κεραιες τηλεορασης.
στους μεσελερους μπορει να φαει καποιος πολυ καλο φαγητο εκτος και αν θελει να κανει ουτε 10km και να παει στη καλαμαυκα και να κατσει διπλα στο ποταμακι ή να παει ιεραπετρα

4.

αναβαση στα 1476μ (πανω απο τη θρυπτη) - ΧΩΜΑ
απο εκει βλεπεις ολο το νομο λασιθιου. η διαδρομη ειναι δυσκολη αλλα ΑΞΙΖΕΙ καθε χιλιομετρο. οσοι εχουν παει μου εχουν πει τα καλυτερα ... καποια στιγμη θα παω και εγω

5.

γυρος του νομου λασιθιου (βαϊ - κυργιαμάδι - κατω ζακρος - ξεροκαμπος)
ειναι γρηγορο περασμα απο τις οποιες ομορφιες μπορει να δει στο νομο λασιθιου.

6.

ποιο ligtht σε σχεση με τη νουμερο 5 διαδρομη αλλα δε θα δεις και τιποτα το ιδιαιτερο


7.

το μερος 1 ειναι απο μαλια - μιλατο - νεαπολη - ζενια - οροπεδιο λασιθιου.

εδω θα παρουμε το χωματοδρομο για το οροπεδιο καθαρου. οσοι ειχαν ερθει σε αυτη την εκδρομη (κανε κλικ) ειναι το κομματι που χαθηκαμε ΑΛΛΑ τωρα ξερουμε και οπως θυμαστε ηταν απλο και βατο (ΔΕ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΟ Μ@Λ@ΚΙ@ ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ ΚΕΡΑΙΕΣ)

αφου φτασουμε στο οροπεδιο καθαρου κανουμε το μερος 2 της διαδρομης, οπου φτανουμε μεσω επαρχιακου δρομου στη νεαπολη, φουρνη, ελουντα και βρουχα οπου θα μπορεσουμε να δουμε το ακρωτηριου του αφορεσμενου. δε θα μπορεσουμε να κατεβουμε μιας και εχουν κλεισει το δρομο. απο εκει θα παμε στα βορεια παραλια του νομου λασιθιου και μετα απο εκει για τις κεραιες του Τιμιου Σταυρου (πανω απο τη νεαπολη) οπου απο εκει βλεπεις τοσο τον αγιο νικολαο οσο και το ηρακλειο. μετα θα κατεβουμε προς λατσιδα και βουρ για βραχασι (να δειτε και το χωριο που ειχε σηκωσει το θεο απο τον ατζιποδα με το καποδιστιρια) και επιστροφη στα μαλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 30 2009, 13:15

Εχω μια εντύπωση πως τώρα τελευταία δεν υπάρχει και πολύ όρεξη απο τους συνμφορουμίτες για εξορμήσεις. Χρειαζόμαστε αδιαβροχοποίηση μου φαίνεται.

για να δούμε για να δούμε. eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 31 2009, 18:30

Ελατε καβαλαρηδες της καταιγιδας H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 8117

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 31 2009, 19:36

φιλοι μου αδιαβροχοι, θα δωσουμε ραντεβου στη διακλαδωση του σισσιου (επι τις παλιας εθνικης) στις 10.
οι του ηρακλειου, απο οτι μου ειπαν θα δωσουν ραντεβου στις 9:15 στη διακλαδωση των γουβων, οποτε οσοι πιστοι προσελθετε ... να βαλετε τα αδιαβροχακια σας και βουρ.
rides on the VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 31 2009, 20:43

painterakis έγραψε:
φιλοι μου αδιαβροχοι, θα δωσουμε ραντεβου στη διακλαδωση του σισσιου (επι τις παλιας εθνικης) στις 10.
οι του ηρακλειου, απο οτι μου ειπαν θα δωσουν ραντεβου στις 9:15 στη διακλαδωση των γουβων, οποτε οσοι πιστοι προσελθετε ... να βαλετε τα αδιαβροχακια σας και βουρ.
rides on the VSTROM


να συμπληρώσω θα περιμένουμε 9:20 στην εξοδο απο Γουβες για την καινουργια εθνική κάτω απο τη γέφυρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 00:55

Γιάννη οι 2 μας προβλέπω να είμαστε... κανείς άλλος παντός καιρού;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 01:03

mikios έγραψε:
Γιάννη οι 2 μας προβλέπω να είμαστε... κανείς άλλος παντός καιρού;;;

Δεν ξερω αν φανηκε αλλα ολοι αποφευγουμε να απαντησουμε... τελικα εμεις οι νοτιοι ειμαστε για πιο θερμα κλιματα οχι για τυφωνες και καταιγιδες... Καλο ταξιδι αυριο και προσοχη στο δρομο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 10:12

καλημέρα παίδες και καλό μήνα!!!!!






Επειδή τώρα ξύπνησα και δεν θα πάω στην βόλτα με τα παιδιά,πάμε
για κανένα καφέ εδώ στο ηράκλειο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 11:40

sakismip έγραψε:
καλημέρα παίδες και καλό μήνα!!!!!






Επειδή τώρα ξύπνησα και δεν θα πάω στην βόλτα με τα παιδιά,πάμε
για κανένα καφέ εδώ στο ηράκλειο?

pame!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 01 2009, 11:47

σε 30 λεπτα στο ΖΑΧΑΡΗ στο τελος θερισου απεναντι απο τον χαλκιαδακη...οσοι πιστοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 04 2009, 11:11

Kαλημερες εχω να προτεινω μια κυριακατικη εκδρομη στο καταφυγιο της ταυρης στα ασκυφου του νομου χανιων , http://www.crete.tournet.gr/el/alternative-tourism/outdoor-activities/936-mountain-shelters και εδω http://www.crete.tournet.gr//index.php?option=com_articlecoords&id=4387&type=%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%87%CE%AD%CF%82&view=map&format=xml&lang=el και εδω http://www.crete.tournet.gr/alternative-tourism/outdoor-activities/936-mountain-shelters#TAVRI
Paito ετοιμασε τα στραφιλα στο χωριο εσυ !!!!!!!!!!!![img=https://2img.net/r/ihimizer/img690/4809/raki0201b.jpg]
:drunken: H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 327746

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 06 2009, 20:24

Σκεφτομαι κανα γληγορο βολταρακι - καφεδακι για αυριο πρωι (κατα τις 9) μεχρι μεσημερακι. Ενδιαφερεται κανενας αλλος ή να παρω τον αμαθιο μου μονος και ερημος...
Με κοβω μαλλον προς λασηθι μερια αν δεν εχω κατι καλυτερο.. H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_bounce H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 06 2009, 20:29

dimitrisv έγραψε:
Σκεφτομαι κανα γληγορο βολταρακι - καφεδακι για αυριο πρωι (κατα τις 9) μεχρι μεσημερακι. Ενδιαφερεται κανενας αλλος ή να παρω τον αμαθιο μου μονος και ερημος...
Με κοβω μαλλον προς λασηθι μερια αν δεν εχω κατι καλυτερο.. H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_bounce H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_bounce

να το κάνουμε κυριακή πρωί???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 06 2009, 22:04

ρε σακη εχω βαφτιση 12 ωρα την Κυριακη, καμια ωρα αποσταση απο Ηρακλειο οποτε δεν προλαβαινω πρωι γι' αυτο λεω για αυριο. H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_bounce H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 12 2009, 19:46

λοιπον....ανε με αξιωσει ο θεος να ειμαι καλα την κυριακη...και δεν ειμαι χωμα οπως τωρα....θα ηθελα να παμε ετσι για βολτουλα κανα ρεθυμνο για καφε ετσι το πρωι και ανε γουσταρουνε και οι ρεθεμνιοτες και χανιοτες να παμε ετσι νοτια του νομου ρεθυμνης καμια βολτα ετσι στο ακυρο χωρις πλανο...και να κατσουμε να φαμε ποθες οπου βρουμε....τι λετε?ακουω αποψεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 12 2009, 22:23

Big_Tzo έγραψε:
λοιπον....ανε με αξιωσει ο θεος να ειμαι καλα την κυριακη...και δεν ειμαι χωμα οπως τωρα....θα ηθελα να παμε ετσι για βολτουλα κανα ρεθυμνο για καφε ετσι το πρωι και ανε γουσταρουνε και οι ρεθεμνιοτες και χανιοτες να παμε ετσι νοτια του νομου ρεθυμνης καμια βολτα ετσι στο ακυρο χωρις πλανο...και να κατσουμε να φαμε ποθες οπου βρουμε....τι λετε?ακουω αποψεις!

Και ο καιρος για κυριακη δειχνει καλος, επιτελους! Εγω μεσα ειμαι, εκτος σοβαρου απροοπτου δηλαδη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 14 2009, 14:21

Και εγω μαλλον μεσα ειμαι!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 14 2009, 15:24

Για οσους αποφασισουν δυτικα , καλως να ορισουν εγω θα δουλευω μεχρι τις 12 το μεσημερακι , μετα i am free .........

_________________
H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 107kpb5H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 14 2009, 17:03

εγω δυστιχως μεχρι και σημερα ειμαι κρεβατομενος......προσμενο τα καλητερα αλλα...δυστιχως........οποτε αυριο αν δεν ειμαι οκ δεν θα μπορεσω να ερθω δυστιχως......οποτε κανονιστε να βρεθειτε στο βενζιναδικο μετα την αγια πελαγια οσοι θελετε να πατε για ρεθυμνο....μακαρι να μπορουσα..(ο θεος ξερει ποσο θελω)αλλα λογο κρυωματος θα μεινω μεσα...καλη ωρα για αναχωριση ειναι 10 μιας και ο ρορυ μπορει μετα τις 12...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

H εκδρομικη μας ατζεντα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 38Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: