Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 H εκδρομικη μας ατζεντα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 38  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 03 2010, 22:06

sakismip έγραψε:
γεια σου Παναγιώτη πωλητή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εννοείτε ότι θα πιούμε καφέ και θα κάνουμε και μπανάκι.......άντε γιατί έχουμε καιρό να τα πούμε!!!!!!!!!!!!


εμένα μάλλον θα με βρείτε εκεί για γιατί λέω να πάω απο το Σάββατο κάπου νότια με σκηνή!!!!!




απο το σαββατο το πρωι θα πας?αν ειναι για μεσιμερακι σαββατου 15.00 σχωλαω...αμα θες παμε πακετακι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 03 2010, 22:13

big_tzo έγραψε:
sakismip έγραψε:
γεια σου Παναγιώτη πωλητή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εννοείτε ότι θα πιούμε καφέ και θα κάνουμε και μπανάκι.......άντε γιατί έχουμε καιρό να τα πούμε!!!!!!!!!!!!


εμένα μάλλον θα με βρείτε εκεί για γιατί λέω να πάω απο το Σάββατο κάπου νότια με σκηνή!!!!!




απο το σαββατο το πρωι θα πας?αν ειναι για μεσιμερακι σαββατου 15.00 σχωλαω...αμα θες παμε πακετακι....


απογευματάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! όποιος θέλει ετοιμάζει σκηνή και πάμε παραλία!!!!!!τώρα που δεν ξέρω......πάμε και βλέπουμε......εγώ σκέφτομαι για άγια γαλήνη ή άγιο παύλο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 03 2010, 23:01

sakismip έγραψε:
big_tzo έγραψε:
sakismip έγραψε:
γεια σου Παναγιώτη πωλητή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εννοείτε ότι θα πιούμε καφέ και θα κάνουμε και μπανάκι.......άντε γιατί έχουμε καιρό να τα πούμε!!!!!!!!!!!!


εμένα μάλλον θα με βρείτε εκεί για γιατί λέω να πάω απο το Σάββατο κάπου νότια με σκηνή!!!!!




απο το σαββατο το πρωι θα πας?αν ειναι για μεσιμερακι σαββατου 15.00 σχωλαω...αμα θες παμε πακετακι....


απογευματάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! όποιος θέλει ετοιμάζει σκηνή και πάμε παραλία!!!!!!τώρα που δεν ξέρω......πάμε και βλέπουμε......εγώ σκέφτομαι για άγια γαλήνη ή άγιο παύλο!!!!!
OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 04 2010, 01:12

paitos έγραψε:
Ελα κοσμε παρε παρε λεμεεεεεε

Τυμπακι την Κυριακη για καφε και μετα οποιος θελει χαζευει αγωνες και οποιος θελει παει για πλατσα πλουτσα,

αλλα ενα καφεδακι θα το πιουμε το πρωι

Παρε λεμε τσαμπα πραμαααααα H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_rr

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Panellhnio-moto-timpaki-banner


.........ΔΕ'Ν' ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarab

scarab

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανιά - Θεσσαλονίκη-Αθηνα
Registration date : 04/02/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 04 2010, 11:00

Ελα οι χανιωτες ακουνε ενα δυο, ενα δυο, τεστ δοκιμη sos sos sos Κανονιζουμε για κυριακη να παμε H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 489962 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 489962 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 489962 Κ'αμα κατσει ριχνουμε και μια βουτια H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 833103 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 833103 H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 833103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.automagic.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 04 2010, 19:04

Το λεπως οι Χανιωτες:
Την Κυριακη 10.00 κατω απο την γεφυρα στις Μουρνιες
Aν ερθει κανεις απο Ρεθυμνο ας παρει ενα τηλεφωνο για ραντεβου ή ας γραψει εδω

kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 04 2010, 19:33

paitos έγραψε:
Το λεπως οι Χανιωτες:
Την Κυριακη 10.00 κατω απο την γεφυρα στις Μουρνιες
Aν ερθει κανεις απο Ρεθυμνο ας παρει ενα τηλεφωνο για ραντεβου ή ας γραψει εδω

kalmi

Γειά σου ρε Παιτο διοργανωτή , μπροστάρη vstrom.....ίτη και καραμπουζουκλή άντρα....τσι πόλης των χανίων...άμα λάχει ναούμμμ.......
bounce bounce bounce bounce cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 04 2010, 22:15

εεεεε ρε τυχεράκιδες άλλοι δουλεύουν και άλλοι βολτέρνουν!!!

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 04 2010, 23:20

moystakias έγραψε:
εεεεε ρε τυχεράκιδες άλλοι δουλεύουν και άλλοι βολτέρνουν!!!

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_sad



η ζωη θελει τρελααααααααα....και απο οτι βλεπω εχουμε......παιτο ενας τρελος με στρομα ασιμι το παει λεει αιμα....θα ειναι κατω στο τυμπακι μου πε....
θα σου δωσω την σουζι μου να του βγαλεις τα πρεκια για αντικατασταση γιατι τον ειδα πολυ γ@μ και δερν....ναουμ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 11:25

λοιπόν σήμερα το απόγευμα φεύγουμε νότια για κατασκήνωση σε κάποια όμορφή παραλία και θα βρεθούμε αύριο το πρωί με τα υπόλοιπα παιδιά στο τυμπάκι!!!


όποιος θέλει να έρθει απο σήμερα ας H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 846930
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 11:29

sakismip έγραψε:
λοιπόν σήμερα το απόγευμα φεύγουμε νότια για κατασκήνωση σε κάποια όμορφή παραλία και θα βρεθούμε αύριο το πρωί με τα υπόλοιπα παιδιά στο τυμπάκι!!!


όποιος θέλει να έρθει απο σήμερα ας H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 846930


Δεν θελω να σε ξενερωσω αλλα πριν μιση ωρα εβρεχε Μεσσαρα. Εγω ειμαι εδω απο χθες και αν ολα πανε καλα με τον καιρο θα σας περιμενω αυριο Μοιρες (ή θα βρεθουμε απευθειας Τυμπακι).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 11:36

είδα τον καιρό φίλε και για το απόγευμα δεν δείχνει βροχή!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 11:43

κοπέλια θα τα πούμε θέλει αύριο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 11:56

mikios έγραψε:
κοπέλια θα τα πούμε θέλει αύριο Wink

Εμεις που δεν πάμε με σκηνή απο σήμερα που θα συναντηθούμε αύριο για καφεδάκι ρε μικιέ ???
Δώσε στίγμα και ώρα συνάντησης .....

Ολα εγώ θα τα σκέφτομαι ????? bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 22:38

Εν τω μεταξυ εγω δεν εχω καταλαβει ακομα ποιοι και ποσοι θα ειμαστε αυριο. Αυριο πρωι, κατα τις 8, φευγω για Ζαρο οπου εχω καποια μαθηματα. Τελειωνω κατα τις 11-11.30 οποτε και θα ερθω να σας βρω οπου εισαστε. Υπολογιζετε να εισαστε Τυμπακι κατα τις 11??? καφε πριν, μετα ή πριν και μετα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 23:36

Giatros έγραψε:
Εν τω μεταξυ εγω δεν εχω καταλαβει ακομα ποιοι και ποσοι θα ειμαστε αυριο. Αυριο πρωι, κατα τις 8, φευγω για Ζαρο οπου εχω καποια μαθηματα. Τελειωνω κατα τις 11-11.30 οποτε και θα ερθω να σας βρω οπου εισαστε. Υπολογιζετε να εισαστε Τυμπακι κατα τις 11??? καφε πριν, μετα ή πριν και μετα???

καφέ πρίν και μετά ακριβώς όπως τα λές αλλά και μετά και πρίν και ίσως και πιο μετά ....χαχχαχαχαχαχαχ τι λες ρε Γιάννη ?????? τα έχεις παίξει ?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 23:39

black-v έγραψε:
χαχχαχαχαχαχαχ τι λες ρε Γιάννη ?????? τα έχεις παίξει ?????

Ααααααχχχχχ ήταν καλό παιδί ο Γιάννης.....μετά έμπλεξε με τη Φυσική και καταλαβαίνεις........... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 00:09

ραντεβού 10,00 στον Γρηγόρη στην ΕΟ Ηρακλείου - Μοιρών για γκαϊφέ
την κάνουμε για Τυμπάκι κατά τις 10.30.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Giatros

Giatros

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 31/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 08:16

aris_n έγραψε:
black-v έγραψε:
χαχχαχαχαχαχαχ τι λες ρε Γιάννη ?????? τα έχεις παίξει ?????

Ααααααχχχχχ ήταν καλό παιδί ο Γιάννης.....μετά έμπλεξε με τη Φυσική και καταλαβαίνεις........... Laughing Laughing

Ναι, οντως... κακο πραγμα η Φυσικη Αρη, χτυπαει υπουλα... χαχαχα!!!
Λοιπον, αν ξεκινησετε κατα τις 10.30 απο Ηρακλειο και μιας και οταν λειπω πατε σας τις κοτες... θα εισαστε κατα τις 11 και κατι ψιλα Μοιρες. Κατα πασα πιθανοτητα θα σας περιμενω στην διασταυρωση για Ζαρο, στα Καπαριανα. Θα φοραω ενα μαυρο Vstrom για να με γνωρισετε. Αν για οποιοδηποτε λογο καθυστερησω θα σας βρω στο αεροδρομιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 20:08

Καλά ήταν πάλι σήμερα... kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 21:01

nickname έγραψε:
Καλά ήταν πάλι σήμερα... kalmi


πες μου πως εφαγες βροχα????εγω ισα που προλαβα να ξεφορτωσω. Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarab

scarab

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανιά - Θεσσαλονίκη-Αθηνα
Registration date : 04/02/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 21:20

Τι εγινε ρε παιδια φαγατε βροχα?? scratch scratch scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.automagic.gr
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 21:42

scarab έγραψε:
Τι εγινε ρε παιδια φαγατε βροχα?? scratch scratch scratch scratch scratch

Eμείς μόνο κρύο στην Αγ. Βαρβάρα ......τι κρύο δηλ. ψόφος άγριος ..... kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 23:38

Εγώ μόνο λιακάδα βρήκα μέχρι Ρέθυμνο sunny sunny sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H εκδρομικη μας ατζεντα!!   H εκδρομικη μας ατζεντα!! - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Ιουν 07 2010, 16:09

nickname έγραψε:
Εγώ μόνο λιακάδα βρήκα μέχρι Ρέθυμνο sunny sunny sunny

ετσι που το πες....λεω βροχα εφαγε... Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

H εκδρομικη μας ατζεντα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 24 από 38Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 31 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: