Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 katallila ladia!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lefteris1975



Registration date : 13/08/2009

katallila ladia!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: katallila ladia!!!!!   katallila ladia!!!!! Icon_minitimeΠεμ Αυγ 13 2009, 15:17

geia sas eime edelws asxetos me mixanes k rwtaw gia logariasmo allou!!ti ladia eine katallila gia vstrom 650?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

katallila ladia!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: katallila ladia!!!!!   katallila ladia!!!!! Icon_minitimeΠεμ Αυγ 13 2009, 15:40

η Σουζι προτείνει Motul 5100 (15W50 αν δεν κάνω λάθος). Αν πας σε συνεργείο suzuki πρέπει να το ξέρουν Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

katallila ladia!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: katallila ladia!!!!!   katallila ladia!!!!! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 14 2009, 16:09

οπως ειπε και ο φιλιππος πιο πανω τα μοτουλ 5100 βαζουν σχεδον ολοι,εγω βαζω τα agip tec 10w40 και ολα καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

katallila ladia!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: katallila ladia!!!!!   katallila ladia!!!!! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 14 2009, 17:58

"οπως ειπε και ο φιλιππος πιο πανω" και άλλα λάδια ενδείκνυνται Razz
Έχω ακούσει όμως ότι τα AGIP δεν κάνουν για το δικό μας γιατί χαλάνε κάτι τσιμουχάκια στο κιβώτιο (ενώ προτείνονται για HONDA)... για πρόσεξε λίγο το κούμπωμα της 1ης φίλε Φίλιππε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

katallila ladia!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: katallila ladia!!!!!   katallila ladia!!!!! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 14 2009, 23:28

Eμενα παντως στην πρωτη αλλαγη λαδιων στο Εξουσιοδοτημενο,μου εβαλαν τα Agip Tec GT 4T και μια χαρα τα βλεπω να δουλευουν!!! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ipser

ipser

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΘΗΝΑ- ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 04/04/2008

katallila ladia!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: katallila ladia!!!!!   katallila ladia!!!!! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 15 2009, 03:56

mAthosalas έγραψε:
Eμενα παντως στην πρωτη αλλαγη λαδιων στο Εξουσιοδοτημενο,μου εβαλαν τα Agip Tec GT 4T και μια χαρα τα βλεπω να δουλευουν!!! Rolling Eyes

Μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις πιο συγκεκριμένος , διότι μέσα από το site τις Agip αναφέρονται μόνο τα TEC 4T 15W-50 τα SUPER 4T 15W-50 και τα SUPER 4T 20W-50 . Τα Agip Tec GT 4T ποια είναι ?
Σε ρωτάω διότι έχω τα TEC 4T 15W-50, και πολλές φορές έχω αντιμετωπίσει προβλήματα θορύβου ή και λειτουργείας στο σασμάν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

katallila ladia!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: katallila ladia!!!!!   katallila ladia!!!!! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 15 2009, 04:48

ipser έγραψε:
mAthosalas έγραψε:
Eμενα παντως στην πρωτη αλλαγη λαδιων στο Εξουσιοδοτημενο,μου εβαλαν τα Agip Tec GT 4T και μια χαρα τα βλεπω να δουλευουν!!! Rolling Eyes

Μπορείς σε παρακαλώ να γίνεις πιο συγκεκριμένος , διότι μέσα από το site τις Agip αναφέρονται μόνο τα TEC 4T 15W-50 τα SUPER 4T 15W-50 και τα SUPER 4T 20W-50 . Τα Agip Tec GT 4T ποια είναι ?
Σε ρωτάω διότι έχω τα TEC 4T 15W-50, και πολλές φορές έχω αντιμετωπίσει προβλήματα θορύβου ή και λειτουργείας στο σασμάν.

Eπειδη με εβαλες σε σκεψη,οταν ανοιξει το Εξουσιοδοτημενο(κλειστο λογω διακοπων🐰 )θα παω απο κει και θα ζητησω ποια λαδια βαζουν και θα ποσταρω φωτο απο το μπουκαλι...Γιατι εν τω μεταξυ παρατηρησα καποια δυσκολα κουμπωματα στο κιβωτιο και δεν εδωσα σημασια αλλά τωρα που το λες...Για να τσεκαρω και τα λεμε παλι What a Face Question Για να μιλαμε και ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ για τι λεμε.και μηπως δεν αξιζει τελικα,να τους τα "πω" bounce alien κι ενα χερακι και να βαλω δικα μου καλυτερης λιπανσης για τη μοτοσυκλετα μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

katallila ladia!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: katallila ladia!!!!!   katallila ladia!!!!! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 15 2009, 14:51

επισης διαβαστε κι εδω

http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f6/topic-t57.htm?highlight=%eb%e1%e4%e9%e1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

katallila ladia!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: