Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2009, 01:50

κουζουλά κοπέλια ριχτέ μια ματιά εδώ http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f7/topic-t4733-75.htm#75324
και μιλάμε και μέσα στην ΕΒΔΟΜΑΔΑ εάν συμφωνείται με την σκέψη μου και με το ΟΛΟ θέμα να πάμε με ασφάλεια και να περάσουμε καλά σας ενημερώνω δεν θα γίνουνε καγκουριεσ στο δρόμο διαβάστε την ομαδική οδήγηση αν και δεν χρειάζεται πιστεύω.

http://www.vstrom.gr/ODIGI.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2009, 09:39

την καλημερα μου στου φιλους vstromer...... διαβασα οτι θελετε να εισαστε στον βολο το απογευμα για να απολαυσετε και την διαδρομη που ειμαι σιγουρος οτι θα σας ενθουσιασει και με την ομωρφια της αλλα και με τις στροφες που εχει.....
<πρωτον> αν θελετε την γνωμη μου βγαλτε μια διαδρομη που θελετε να κανετε για να κσερετε απο που θα πατε...........και <δευτερον> παρασκευη μεσημερι δεν ειναι κια οτι καλητερο γιατι ο δρομος εχει αρκετη κινηση και δεν θα μπρεσετε να κογκουρεπσετε στην διαδρομη...........
jeff οτι χρειαστειτε παρε τηλ η στειλε πμ για να σας βοηθεισω σε οτι μπωρω......
φιλικα παντα voliotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2009, 10:24

paitos έγραψε:
Ναι ρε μεγαλε ποτη!!!!! 10 λιτρα δεν θα μας φτασουν δηλαδη? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Γιαννη μου το..... Γιαννη μου το.... ποτηρι σου!!!
(Lordjohn τριβει χερια....)
Κουζουλοι φερτε και ρακομελακι... αν και θα φερω και εγω απο το νεκταρ του Χρησταρα!
Ε ΡΕ ΡΑΨΩΔΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2009, 13:44

Lordjohn έγραψε:
paitos έγραψε:
Ναι ρε μεγαλε ποτη!!!!! 10 λιτρα δεν θα μας φτασουν δηλαδη? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Γιαννη μου το..... Γιαννη μου το.... ποτηρι σου!!!
(Lordjohn τριβει χερια....)
Κουζουλοι φερτε και ρακομελακι... αν και θα φερω και εγω απο το νεκταρ του Χρησταρα!
Ε ΡΕ ΡΑΨΩΔΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ!!!
Που να δεις και τι κοματαρες που θα παιχτουν kalmi geia mas Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 184880

_________________
Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 107kpb5Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2009, 18:17

voliotis έγραψε:
την καλημερα μου στου φιλους vstromer...... διαβασα οτι θελετε να εισαστε στον βολο το απογευμα για να απολαυσετε και την διαδρομη που ειμαι σιγουρος οτι θα σας ενθουσιασει και με την ομωρφια της αλλα και με τις στροφες που εχει.....
<πρωτον> αν θελετε την γνωμη μου βγαλτε μια διαδρομη που θελετε να κανετε για να κσερετε απο που θα πατε...........και <δευτερον> παρασκευη μεσημερι δεν ειναι κια οτι καλητερο γιατι ο δρομος εχει αρκετη κινηση και δεν θα μπρεσετε να κογκουρεπσετε στην διαδρομη...........
jeff οτι χρειαστειτε παρε τηλ η στειλε πμ για να σας βοηθεισω σε οτι μπωρω......
φιλικα παντα voliotis

ΟΚ αδερφέ!!! Αν και γνωρίζω όλες τις πιθανές διαδρομές (απο Πορταριά, απο Αγρια-Δράκεια, απο Μηλιές κλπ) ανάλογα με την ώρα που θα φτάσουμε και τα κουράγια μας θα επιλέξουμε εκείνη τη στιγμή την καλύτερη!!!

chefbf έγραψε:
κουζουλά κοπέλια ριχτέ μια ματιά εδώ http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f7/topic-t4733-75.htm#75324
και μιλάμε και μέσα στην ΕΒΔΟΜΑΔΑ εάν συμφωνείται με την σκέψη μου και με το ΟΛΟ θέμα να πάμε με ασφάλεια και να περάσουμε καλά σας ενημερώνω δεν θα γίνουνε καγκουριεσ στο δρόμο διαβάστε την ομαδική οδήγηση αν και δεν χρειάζεται πιστεύω.

http://www.vstrom.gr/ODIGI.htm

@Big_Tzo: .....................Γιωργάκηηηηηηηηη?!?!?!!? lol! lol! lol!

Lordjohn έγραψε:

Κουζουλοι φερτε και ρακομελακι... αν και θα φερω και εγω απο το νεκταρ του Χρησταρα!
Ε ΡΕ ΡΑΨΩΔΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΝ!!!

Κράτα τη δικιά σου κόπια ρε Γιάννη κι έχω κάνει ήδη τα κουμάντα μου να'σαι σίγουρος!!! Θα υπάρχει άφθονη ''μεταλαβιά''!!! success yeye success success: yeye success


Rory έγραψε:
Απο το λιμανι των Χανιων η αναχωρηση λοιπον ????????????? sharky

............oh yes!!! success yeye lol! yeye success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2009, 18:24

ρε!!!εγω δεν ειμαι ομαδικος??????στα παντα "ομαδικος" ειμαι βρε!!! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 13 2009, 21:13

Oσοι ερθουν τελικα Πεμπτη βραδυ, παρακαλω να μου στειλετε πμ με ονοματεπωνυμο και πινακιδα, το αργοτερο μεχρι Τριτη πρωι.
Δεν ξερω αν θα παρουμε εκπτωση γιατι αργησαμε λιγο αλλα θα δουμε Surprised
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 14 2009, 11:35

καλημερα και καλη εβδομαδα, εβδομαδα πανελληνιας yeye yeye yeye
η τεταρτη πλησιαζει για μενα, οι ετοιμασιες εγιναν (τσεκαρισμα μηχανης καναμε,αλλαξαμε επιτελους και τα εμπρος τακακια μετα απο 62000 km Exclamation Exclamation Exclamation ,φρεσκαραμε τον εξοπλησμο αναβατη,φορτωθηκαν χαρτες και poi στο gps) και απλα περιμενω τον αδελφο μου.
μετα βουρ για αναχωρηση success yeye success yeye success
ελπιζω το προγραμμα να μας κατσει οπως το σκεφτηκαμε με τον αδελφο μου και χωρις απροοπτα (πανω απο ολα) να τα πουμε στον αγιο ιωαννη.
επειδη η τεταρτη περα απο μερα αναχωρησης ειναι και μερα καφε για το ανατολικο κρητικο κλιμακιο, αν θελετε να το κανουμε λιγο πριν τις 7 ωστε να το πιουμε μαζι για καμια ωρα μιας και θα αναχωρησουμε στις 9:30 με ΑΝΕΚ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
santrikos

santrikos

Ηλικία : 43
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/01/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 14 2009, 11:54

Μανωλη την προταση για το λιγο πριν τις 7 μηπως να την μεταφερεις ΚΑΙ στο τοπικ του Τεταρτοκαφε; Εγω ειμαι μεσα παντως... 6:45 Ταλως παλι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 14 2009, 12:08

τακάκια μετά από 62.000 χλμ;;;;; Πώς τα κατάφερες ρε σύντροφα;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 14 2009, 12:19

man_OS έγραψε:
τακάκια μετά από 62.000 χλμ;;;;; Πώς τα κατάφερες ρε σύντροφα;;;;
μανο αν και off topic,απλα φρεναρω με μηχανοφρενο και εχω το εμπρος επικουρικο, (το πισω σπανια) αλλα δε πρεπει να σου διαφευγει οτι η πολη ειναι μικρη και δεν εχει πολλα stop & go συν οτι το 60% των χιλιομετρων ειναι σε εκτος πολης δουλειες,βολτες,εκδρομες κ.α.
α... τα τακακια ειχαν ακομα ζωη,περιπου στα 5000 km (οπως το υπολογισα με το ματι Razz ) αλλα δε το ρισκαρα με τοσα χιλιομετρα σε βουνο (κατα σειρα παρνασσος,γκιωνα,παναιτωλικο,νοτια πινδος και τελος πηλιο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 14 2009, 12:31

ρισπέκτ μαν... εγώ στα 18 και πρέπει ν αλλάξω. Να και για να το κάνουμε ξανά ον τόπικ, πρέπει ν αλλάξω τακάκια μάλλον πριν την Πανελλήνια Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 07:40

Αντε καλη αρχη καναμε χθες φυγανε οι πρωτοι αντιπροσωποι τση κρητης (αντε παλι painter εκανες, εκανες, πρωτος εφυγες). Καλο ταξιδι να κανετε και καλα να περασουμε οσοι παμε οπου παμε!!!χιχιχι! bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 08:26

εεε θα παμε και εμεις μωρε....... Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
santrikos

santrikos

Ηλικία : 43
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Registration date : 29/01/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 09:10

Εσεις.... Γιατι καποιοι θα μεινουμε πισω gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 10:21

santrikos έγραψε:
Εσεις.... Γιατι καποιοι θα μεινουμε πισω gmt
gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 10:53

Παιδια, παιζει καμμια πιθανοτητα να εισαστε Πλεριο Παρασκευη πρωι για καφεδακι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 14:12

Παιδες να προσέχετε και να περάσετε καλά…… geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 14:44

MILT έγραψε:
Παιδια, παιζει καμμια πιθανοτητα να εισαστε Πλεριο Παρασκευη πρωι για καφεδακι;

χμμμ, πρωί ή μεσημεράκι;.... παίζει παίζει... έχεις και ΠΜ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 15:53

παιζάκια αν δεν έχετε το πρωί που να πάτε ή αν θέλετε να κοιμηθείτε λιγάκι, το σπίτι μου είναι ανοιχτό και ποθεί την παρεούλα σας, θα είμαι σε θέση να κοιμήσω ως και 6 άτομα και με όσους δεν θέλουν να κοιμηθούν πίνουμε στο μπαλκόνι καφέ με ρακί.Δεν το λέω έτσι, ελπίζω να με προτιμήσετε... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 16:27

Πηγαιντε απο το Παιτοσπιτο και σηκωστε τον να τον φερετε μαζι!!!
Το θεμα ειναι να φτασει Βολο.... απο εκει και περα θα του φερω και ιδιαιτέρα να του κανει βεντουζες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 17:51

Σταματηστε να παιζετε με τον πονο μου. Λετε να θελω να ερθω??
Με 38+ πυρετο και βρογχικα τωρα 3 μερες που να παω ρε γμτ?????????????????
Μονο εω ξερω αν ηθελα και ποσο να ερθω

gmt gmt gmt


Παει χαραμι και η πατεντα ρε γμτ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 18:28

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 501340 την πατέντα μου Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ganezos
Member
Member
ganezos

Ηλικία : 44
Τόπος : ΧΙΟΣ
Registration date : 05/02/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 22:26

[quote="paitos"]Σταματηστε να παιζετε με τον πονο μου. Λετε να θελω να ερθω??
Με 38+ πυρετο και βρογχικα τωρα 3 μερες που να παω ρε γμτ?????????????????
Μονο εω ξερω αν ηθελα και ποσο να ερθω

περαστικα και συ δεν προσεχεις εδω μπερδευεις τα τηλεφωνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.anezinis.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!   Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 17 2009, 23:55

paite kouzoulε περαστικα σου πανω απ ολα....κριμα φιλε...κι ειπα να κανουμε κατι καλυτερο απ οτι καναμε στην Σαλονικα....να σαι γερος...κι ισως στην κρήτη να "παμε κουπες" drink who knows...υγεια πανω απ ολα!!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
 

Πανελλήνια STROMers 19-20/9 & Κρητικό κλιμάκιο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: