Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
trod

trod

Ηλικία : 43
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 19/06/2009

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία   Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 05 2009, 12:48

Καλησπερα, αυτο που ψαχνω ειναι μια ενσυρματη ενδοεπικοινωνια με καλη ποιοτητα ομιλιας, να μπορει να μπει σε full face/open face κρανος αλλα χωρις τα τρελλα εξτρα γιατι η μοναδικη χρηση της θα ειναι να μιλαω με τον απο πισω :p .Δεν με ενδιαφερει να εχει εισοδους για mp3, gps , κτλ ουτε να συνδεεται με PMR για bike to bike. Δεν ειναι το θεμα κοστους αλλα το θεμα χρησης. Μηπως κανενας εχει καποια και ειναι ευχαριστημενος να το προτεινει εδω;
Thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JDVstrom
Member
Member
JDVstrom

Ηλικία : 52
Τόπος : LGAV
Registration date : 31/05/2009

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία   Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 05 2009, 13:07

Try this:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370197831068&viewitem=

JD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trod

trod

Ηλικία : 43
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 19/06/2009

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία   Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 05 2009, 13:11

EMB145 έγραψε:
Try this:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370197831068&viewitem=

JD

Thanks αλλα την εχεις δοκιμασει; Το ολο θεμα δεν το ανοιξα για να μου γινουν copy paste links μιας και μπορω να το κανω και εγω αυτο. Ο λογος ειναι για να μου πει καποιος οτι εχει χρησιμοποιησει καποια και ειναι ευχαριστημενος απο την ποιοτητα του ηχου και τα πλεονεκτηματα - μειονεκτηματα της.
Thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JDVstrom
Member
Member
JDVstrom

Ηλικία : 52
Τόπος : LGAV
Registration date : 31/05/2009

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία   Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 05 2009, 13:34

Φιλε trod,
εγω τα πηρα κιολας. Θα τα εχω στα χερια μου σε καμια δεκαρια μερες.
τωρα απο ποιοτητα ηχου........ δεν σκευτομαι να τραγουδαω στον συνεπιβατη μου, γιατι ιδη ο ηχος ο δικος μου ειναι χαλια. Laughing Laughing Οπως και εσυ εψαχνα κατι απλο ισα ισα να μιλω με τη γυναικα μου πανω στη μηχανη και να μη μας τρωει η ανια.

JD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trod

trod

Ηλικία : 43
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 19/06/2009

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία   Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 05 2009, 19:47

EMB145 έγραψε:
Φιλε trod,
εγω τα πηρα κιολας. Θα τα εχω στα χερια μου σε καμια δεκαρια μερες.
τωρα απο ποιοτητα ηχου........ δεν σκευτομαι να τραγουδαω στον συνεπιβατη μου, γιατι ιδη ο ηχος ο δικος μου ειναι χαλια. Laughing Laughing Οπως και εσυ εψαχνα κατι απλο ισα ισα να μιλω με τη γυναικα μου πανω στη μηχανη και να μη μας τρωει η ανια.

JD

Οταν σου ερθει περασε μια και γραψε αν εισαι ευχαριστημενος για να την τσιμπησω και εγω αν ειναι. Οσο για την ποιοτητα ηχου μερικα απο τον ηχο του αερα που μπαινει κανουν τρελλους θορυβους στον αλλον και ειναι ενοχλητικα. Ελπιζω να μην εχεις τετοιο προβλημα.
Thank you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία   Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 05 2009, 23:41

EMB145 έγραψε:
Try this:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370197831068&viewitem=

JD

Μοιαζει παρα πολυ (εαν οχι ειναι ιδια) με μια που ειχα παρει πριν κανα-δυο χρονια απο LIDL. Δεν ξερω απο ποιοτητα ηχου τι λεει (η δικια μου οχι και πολλα) αλλα το συστημα που εχει για να μπαινει στο αυτι ειναι χαλια. Πρεπει να βαλεις αυτο στο αυτι σου σαν ακουστικο walkman και απο πανω να βαλεις το κρανος χωρις να σου φυγει αυτο απο το αυτι...αλλα ειναι σχεδον αδυνατο, διοτι προεξεχει και το μικροφωνο...και αν εισαι πολυ μαγκας και τα καταφερεις δεν ξερω ποσο θα αντεξεις με το ακουστικο μεσα στο αυτι και να στο πιεζει το κρανος...εγω ενα δεκαλεπτο με το ζορι, μετα ποναει παρα πολυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
trod

trod

Ηλικία : 43
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 19/06/2009

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία   Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Icon_minitimeΤετ Ιουλ 08 2009, 15:08

Κανενας αλλος δεν εχει βρε παιδια να προτεινει καποιο αλλο μοντελο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EKEINOS
gold member
gold member
EKEINOS

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 17/01/2008

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία   Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 09 2009, 15:12

http://www.baehrusa.com/

το μικρο η μεσαιο μοντελο αλλα η ποιοτητα εχει κοστος 500ευρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ενσύρματη ενδοεπικοινωνία

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Γενικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: