Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 The Βαλιτσοφάναρο project

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 06:29

Πριν κανα δυο μήνες μου τη φόρεσε από πίσω μια κυρία σε μποτιλιάρισμα που δεν σταμάτησε και μιλούσε στο κινητό.Προς στιγμή φόρτωσα και πήγα για φασαρία αλλά όταν είδα την έκφρασή της βλέποντάς με με cordura, full face και γάντια δεν έκανα φασαρία μιας και ζημιά δεν μου έκανε παρά έσπασε το πλαστικό (διαφημιστικό) πλαίσιο της πινακίδας στο κάτω μέρος.Από τότε σφίγγομαι κάθε φορά που νιώθω να πλησιάζει αυτοκίνητο από πίσω και είπα να βελτιώσω τον κώλο μου να φαίνομαι περισσότερο.Το κωλοφάναρο δεν φαίνεται πολύ στους από πίσω το πρόσεξα κι εγώ όταν είμουν με το αυτοκίνητο και είχα Στρομ μπροστά.Είναι λίγο χαμηλά και εκτός αυτού μπερδεύει τον άλλο μιας και το πορείας και το στοπ είναι στο ίδιο φωτιστικό.Να δώσω τα 40+ για να πάρω τα της Givi τα καλαμπαλίκια ούτε με σφαίρες οπότε έκατσα και το έφτιαξα μόνος μου.
Να αναβοσβήνει απλά είναι εύκολο αλλά ένας φίλος βοήθησε στο σχέδιο να αναβοσβήνει και να στέκεται αναμμένο μετά από 5-6 φλασαρίσματα.
Έτσι ψώνησα 15 red led υψηλής κατευθυντικότητας πλακέτες και τα σχετικά και ζέστανα το κολλητήρι.

 - The Βαλιτσοφάναρο project E51dbdc7

H πλακέτα μπήκε σε κουτάκι μέγεθος σπιρτόκουτου
 - The Βαλιτσοφάναρο project 1-1

Επίσης μπήκε κι ένα jumper (βραχυκυκλωτήρας) σε περίπτωση που θέλουμε να αναβοσβήνει μόνο
 - The Βαλιτσοφάναρο project 2-2

Αποτέλεσμα:
 - The Βαλιτσοφάναρο project MVI_1463_0001

Έχω και βίντεο θα το ανεβάσω αυριο.
Για τροφοδοσία πήρα από το καλώδιο της λάμπας με "κλέφτη" και το θηλυκό στην μπαταρία. Στη βαλίτσα έκανα τρύπα από κάτω κι έβαλα ένα φισ θηλυκό για σασί (σαν αυτό που έχουν μόντεμ για να παίρνουν ρεύμα και το αντίστοιχο αρσενικό για το καλώδιο που πάει στην πλακέτα για να μπορεί να βγαίνει η βαλίτσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 08:51

chdimis έγραψε:
Στη βαλίτσα έκανα τρύπα από κάτω κι έβαλα ένα φισ θηλυκό για σασί (σαν αυτό που έχουν μόντεμ για να παίρνουν ρεύμα και το αντίστοιχο αρσενικό για το καλώδιο που πάει στην πλακέτα για να μπορεί να βγαίνει η βαλίτσα.

ξέρεις τώρα... πρέπει να βγει παραγωγή... ή τουλάχιστον να διαρρεύσουν τα σχέδια...
για βάλε φοτο τους κονέκτορες γιατί δεν κτλ....

ΜΠΡΑΒΟ πάντως, πολύ καλή δουλειά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 10:15

Μπραβο φιλε δημητρη πολυ καλη δουλεια και πανεμορφη !!!!!!!!!!!!! OK rock respect respect

_________________
 - The Βαλιτσοφάναρο project 107kpb5 - The Βαλιτσοφάναρο project 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 10:27

μπράβο ρε μαν, πολύ καλή δουλειά!!! ¨Αντε ρε μάγκες, βάλτε το σε παραγωγή και για μας τους κουλούς Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 11:01

Επειδή έχω προμηθευτεί ήδη τα LED (για θέσεως, φρένου & φλας) θα με ενδιέφερε & εμένα η πλακέτα...
& αν μπορείς, φίλε μου, βάλε καμιά φώτο από το βύσμα & που το τοποθέτησες ακριβώς... kalmi kalmi kalmi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 13:20

Αρχηγος!!! Μπραβο!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 13:32

mikios έγραψε:
chdimis έγραψε:
Στη βαλίτσα έκανα τρύπα από κάτω κι έβαλα ένα φισ θηλυκό για σασί (σαν αυτό που έχουν μόντεμ για να παίρνουν ρεύμα και το αντίστοιχο αρσενικό για το καλώδιο που πάει στην πλακέτα για να μπορεί να βγαίνει η βαλίτσα.

ξέρεις τώρα... πρέπει να βγει παραγωγή... ή τουλάχιστον να διαρρεύσουν τα σχέδια...
για βάλε φοτο τους κονέκτορες γιατί δεν κτλ....

ΜΠΡΑΒΟ πάντως, πολύ καλή δουλειά!

και γρηγορα μαλιστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 16:22

To βίντεο για το πως δουλεύει.


Προσπάθησα να τραβήξω πως είναι ο κοννέκτορας αλλά είναι λίγο σκοτεινά και δεν φαίνεται καλά.Αν χρειαστεί θα βγάλω φωτογραφίες.
Τελικά η τηλεσκοπική σφουγγαρίστρα κάνει δουλειά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 16:25

τρομερό πρότζεκτ μαν. Χατς οφ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 45
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 16:41

Ωραια δουλεια, αλλα δωσε μας και ενα προχειρο σχεδιακι για το κυκλωμα αν θελει να το φτιαξει και κανενας αλλος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 17:21

Η σφουγγαριστρα μου αρεσε ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ XAXAXAXA XAXAXAXA
Φιλε μου εκανες ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! ΕΥΓΕ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 17:41

μπραβο φιλε πολυ καλο το project...αλλα και η σφουγκαριστρα την εκανε την δουλεια της YOU! YOU! YOU! και παλυ μπραβο σου geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 18:12

Μητσάρα μπράβο ρε φίλε, πολύ καλή ιδέα.
Ακόμα πιό καλή υλοποίηση. Μοναδική μου 'ένσταση' το σετάκι καλώδιο-βύσμα που είναι σε ιδιαίτερα εμφανές σημείο, βγάζει μάτι.
Μάλλον θα προχωρούσα ένα βήμα παραπέρα την πατέντα, και θα τα έβαζα από κάτω. Σε σημείο τέτοιο, που να είναι προσβάσιμα μόνο όταν ανασηκώσω λίγο τη βαλίτσα. Wink

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΦΙΛΕ, ΜΠΡΑΒΟ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 18:32

Βγάλε το κύκλωμα σε σχέδιο με τα υλικά και την συνδεσμολογία να το δούμε μπας και το κάνουμε και εμείς τα φτωχαδάκια . OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 18:58

Το σχέδιο το έδωσα σ ένα φίλο θα το ζητήσω να το έχω (και φαντάσου έχω μαγαζί με φωτοτυπίες Razz )
Πάνω κάτω το θυμάμαι αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τα νούμερα.
Γιώργο (massai) σκέφτηκα αυτό που λες αλλά οπουδήποτε αλλού μου ήταν δύσκολη η πρόσβαση.Εκεί που είναι το πολύ πολύ να μου το αποσυνδέσουν και να ξηλώσουν το καλώδιο. Μικρό το κακό αν και δεν κοιτάξει κάποιος από χαμηλά δεν φαίνεται τίποτα.

Επίσης μπορεί να συνδεθεί και στο ήδη κωλοφάναρο αλλάζοντας το τρανζίστορ στην πλακέτα με μεγαλύτερο (για να μην του ρουφήξει το αίμα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jImMyS



Ηλικία : 46
Τόπος : SALONIKA
Registration date : 11/04/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 20:28

PAIDIA EXO BALEI KAI EGW STOP STIN BALITSA MOY (K46) XWRIS NA XRISIMOPIISO
PAMIA PLAKETA. KATAFTIAN APO TO FANARI ME ENAN KLEFTI.AGORASA APO TO ALEX PAK ENA STOP POU EINAI GIA TO AYTOKINITO (6 EYROPOULA) MONO. EBGALA APO MESA TA LIDAKIA TA OPIA EINAI TOPOTHETIMENA SE SIPA PANO SE MIA PLAKETA OPOS TOU chdimis KAI TA TOPOTHETISA MESA STIN THESI POU EINAI GIA TO STOP POU EXEI H BALITSA.APLA DEN ANABOSBINOYN.KAI OPOS SAS EIPA MONO 6 EUROPOULA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 20:47

Πολυ καλο Μπραβο!!
Οντως βγαζει ματι.
Αν ομως αυτη τη φορα στη ξανα κατσει καμια χαζοβιολα με κινητο τηλ. στο χερι καλα θα κανεις να της το δωσεις το ξυλο!!  - The Βαλιτσοφάναρο project 501340 PITA
φτου,φτου μακρια απο ολους!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gregkozani

gregkozani

Ηλικία : 52
Τόπος : Kozani
Registration date : 01/02/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 16 2009, 21:41

Μπράβο φίλε μου ωραια δουλειά έκανες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dallis.gr
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΠεμ Ιουν 18 2009, 17:21

chdimis έγραψε:
Το σχέδιο το έδωσα σ ένα φίλο θα το ζητήσω να το έχω (και φαντάσου έχω μαγαζί με φωτοτυπίες Razz )
Πάνω κάτω το θυμάμαι αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τα νούμερα.
Γιώργο (massai) σκέφτηκα αυτό που λες αλλά οπουδήποτε αλλού μου ήταν δύσκολη η πρόσβαση.Εκεί που είναι το πολύ πολύ να μου το αποσυνδέσουν και να ξηλώσουν το καλώδιο. Μικρό το κακό αν και δεν κοιτάξει κάποιος από χαμηλά δεν φαίνεται τίποτα.

Επίσης μπορεί να συνδεθεί και στο ήδη κωλοφάναρο αλλάζοντας το τρανζίστορ στην πλακέτα με μεγαλύτερο (για να μην του ρουφήξει το αίμα).

chdimis δώσε τα σχέδια στο λαό τωρα ..............μοναχοφαη ..................ανεβασε τα .........γιατί αν δεν το κάνεις
τότε θα αναγκαστείς να φτιάξεις καμμια 200αρια τέτοια ..............
αντι για μπράβο για τη φοβερή δουλειά .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤρι Ιουν 23 2009, 22:45

Jimmy γράψε ρε παλληκάρι κάτι ακόμα...πως το στερέωσες...απο που "εκλεψες" ρεύμα..¨οτι τελος πάντων βοηθάει. (Αν γίνετε και στα Ελληνικά, ακόμα καλύτερα)
Αυριο πάω ατο ALEX Pack στην Πειραιώς. ΣΗΜΕΡΑ και πριν 2 ώρες ήμουν στο Praktiker (απέναντι απο το Alex Pack είναι..!!) για'υτό ακτιβώς το "μαραφέτι !!!
Ειναι κατα την γνώμη μου ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ για αυτούς που είναι συχνά "νυχτερινοί".
Βελτιώνει την ασαφαλή οδήγηση, που είναι το ΠΡΩΤΟ ζητούμενο. (Ο Ομιλών είναι και παθών)

Ευχαριστώ,

Thunder Storm-1
DL 650 K8
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤετ Ιουν 24 2009, 00:57

prabo re paidia mesa sto mialo mou eiste.euxaristoume gia tin xrisimi patenta.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΤετ Ιουν 24 2009, 14:06

τιποτα νεο για την κατασκευη? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xanthos

xanthos

Ηλικία : 41
Τόπος : Ξανθη - Πτολεμαιδα
Registration date : 17/03/2009

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΠεμ Ιουν 25 2009, 20:03

εχει κανενας στο μυαλο του καποιο 'ταχυσυνδεσμο' να τον βαλουμε στην σχαρα και στην βαλισα, ωστε να κουμπωνει απ ευθειας με την τοποθετηση της;  - The Βαλιτσοφάναρο project 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=RI_t-reQsKQ
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΠεμ Ιουν 25 2009, 20:12

xanthosd έγραψε:
εχει κανενας στο μυαλο του καποιο 'ταχυσυνδεσμο' να τον βαλουμε στην σχαρα και στην βαλισα, ωστε να κουμπωνει απ ευθειας με την τοποθετηση της;  - The Βαλιτσοφάναρο project 489962
σε οποιο καταστημα που πουλαει givi θα το βρεις,π.χ. στον ξυκη
στο link ειναι μαζι με τα στοπ αλλα δε βρηκα με μονο το ανταλακτικο
http://www.xikis.gr/html/details.aspx?pagenum=3&categoryID=0&CategoryName=&subcategoryID=305&SubCategoryName=&ManufactureID=31&ManufactureName=&description=&productCode=E97&content=0&specialID=0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

 - The Βαλιτσοφάναρο project Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Βαλιτσοφάναρο project    - The Βαλιτσοφάναρο project Icon_minitimeΠαρ Ιουν 26 2009, 23:50

Το έψαξα κι εγώ να μπαινοβγαίνει αυτόματα αλλά δεν μπόρεσα να βρώ τίποτα σταθερο γι αυτό το έκανα με το βίσμα στη βαλίτσα.
Εδώ και περίπου μια βδομάδα είμαι εκτός και δεν βρήκα τον άλλο να μου δώσει το σχέδιο.Είμαι Λευκάδα για καμιά βδομάδα με την οικογένεια εδώ:  - The Βαλιτσοφάναρο project 2
Ωραίο μέρος ωραία η Λευκάδα αλλά ο καιρός.. Δεν λέει να κάθεσαι δίπλα στην πισίνα με κάλτσες Crying or Very sad Crying or Very sad

Μόλις γυρίσω θα πάρω το σχέδιο και θα το ανεβάσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

The Βαλιτσοφάναρο project

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: