Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 15 2010, 23:44

Μεσα παιδια για αυριο. Τι λετε για καφε στα ΤΕΙ να δουμε και την Αστεραρα που παιζει λιγο αργοτερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 15 2010, 23:49

tezas έγραψε:
Μεσα παιδια για αυριο. Τι λετε για καφε στα ΤΕΙ να δουμε και την Αστεραρα που παιζει λιγο αργοτερα?


Εννοείτε Θανάση είμαι μέσα για το μέρος και για την Αστεράρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 16 2010, 00:04

Οκ τοτε, να πουμε κατα τις 3.30 με 4 στην ΠΥΛΗ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 16 2010, 00:06

tezas έγραψε:
Οκ τοτε, να πουμε κατα τις 3.30 με 4 στην ΠΥΛΗ?

Μέσαααααα!!!3.30 4 παρά θα είμαι στην πύλη των ΤΕΙ!!!Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 16 2010, 00:10

aris_n έγραψε:
tezas έγραψε:
Οκ τοτε, να πουμε κατα τις 3.30 με 4 στην ΠΥΛΗ?

Μέσαααααα!!!3.30 4 παρά θα είμαι στην πύλη των ΤΕΙ!!!Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!
Στην καφετερια την ΠΥΛΗ εννοω Αρη, οκ? Για να μην γινει λαθος συνεννοηση το επισημαινω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 16 2010, 00:14

tezas έγραψε:


Στην καφετερια την ΠΥΛΗ εννοω Αρη, οκ? Για να μην γινει λαθος συνεννοηση το επισημαινω.

Πάλι καλά που το διευκρίνισες γιατί δεν την έχω υπόχην μου Embarassed
Πού είναι αυτή η καφετέρια;Σε ποιά πλευρά των ΤΕΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 16 2010, 01:03

Πολυ καλη ιδεα για το ξεχωριστο topic των Πελοπονησιων!!! Οποτε 3.30 στο καφε η πυλη αυριο. geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matador

matador

Ηλικία : 47
Registration date : 27/08/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 16 2010, 11:04

καλη ιδεα,να γινει η συναντηση και την πυλη θα την βρουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 17 2010, 00:59

Αυριο στις 11.00 γίνεται η κοπή της Βασιλόπιτας απο την ΑΧΛΕΜΟ στην Αγ. Νικολάου. Τα παιδιά που ήμασταν σήμερα στον καφέ λέμε αύριο να δώσουμε και εκεί το παρόν για να γνωρίσουμε και την τοπική λέσχη μοτοσυκλέτας!Όσοι πιστοί προσέλθετε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
montexristos

montexristos

Ηλικία : 42
Τόπος : πατραααααααα
Registration date : 11/01/2010

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 17 2010, 13:49

aris_n έγραψε:
Αυριο στις 11.00 γίνεται η κοπή της Βασιλόπιτας απο την ΑΧΛΕΜΟ στην Αγ. Νικολάου. Τα παιδιά που ήμασταν σήμερα στον καφέ λέμε αύριο να δώσουμε και εκεί το παρόν για να γνωρίσουμε και την τοπική λέσχη μοτοσυκλέτας!Όσοι πιστοί προσέλθετε!!!!
ημουν εκει ενα λευκο στρωμα ηταν μονο το δικο μου ποιοσ ησουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 17 2010, 13:52

montexristos έγραψε:

ημουν εκει ενα λευκο στρωμα ηταν μονο το δικο μου ποιοσ ησουν?

Φίλε μου δεν κάθισα τελικά παρά μόνο για κανα 10λεπτο γιατί γινότανε ο χαμός και δεν είχε να καθίσεις πουθενά! Εγώ πήγα κατα τις 11 παρά τέταρτο και δεν είδα κανένα λευκό στρώμα....Δεν πειράζει θα βρεθούμε στον επόμενο καφέ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matador

matador

Ηλικία : 47
Registration date : 27/08/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 17 2010, 23:16

εκει ημουν και εγω (οχι με το στρωμα)
αν και ειδα πολλα πανω στην πλατεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bowler

Bowler

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/12/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 16 2010, 13:53

miketzif έγραψε:
1.Αpatsi
2.V_KOSTAS
3. WWW
4. Man with no Name
5. aris_n
6. GiannisPatra
7. EVRISTROM ZAROY CITY PATRAS GREY MAT
8. redbyron
9.matador
10. miketzif
11.Bowler
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Μαρ 16 2010, 14:23

1.Αpatsi
2.V_KOSTAS
3. WWW
4. Man with no Name
5. aris_n
6. GiannisPatra
7. EVRISTROM ZAROY CITY PATRAS GREY MAT
8. redbyron
9.matador
10. miketzif
11.Bowler
12.Tezas

Γεια σου φίλε Bowler και καλωσήρθες στο φόρουμ μας. Κάνε ένα κόπο να περάσεις και απο εδώ http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f2/ για να μας πεις μερικά πράματα για σένα και την μοτοσυκλέτα σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Απρ 15 2010, 14:23

Αλλος ενας Πατρινος!!!Νασος με Vstrom K8 !!!Καλως σας βρηκα ολους! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Απρ 15 2010, 14:56

Γειά σου Νάσο και καλωσήρθες! Εύχομαι καλά και ασφαλή χιλιόμετρα! Μείνε συντονισμένος στην παρέα και θα τα πούμε και απο κοντά σε κάποιον απο τους καφέδες που κανονίζουμε και με τους υπόλοιπους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Απρ 15 2010, 22:09

nasos_patra έγραψε:
Αλλος ενας Πατρινος!!!Νασος με Vstrom K8 !!!Καλως σας βρηκα ολους! cheers

Καλως τον Νασο !! Στον επομενο καφε που θα κανονιστει ελα να γνωριστουμε.Αν θελεις κανονισε κι εσυ εναν καφε. wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Απρ 15 2010, 23:02

Αρχοντα καλα τα λες αλλα λογω δουλειας μπορω μονο σαββατα μετα τις 9 και κυριακες που ειναι αργιες χιχιχιι!!Αρα θα περιμενω κινηση σας!!Ειμαι Αθηνα αυτες τις μερες και ψαχνω ολα τα μαγαζια για αξεσουαρ για τα μωρα μας!!Απο συναγερμους μπαγκαζιερες κ.α!!Αν βρω κατι καλο θα ενημερωσω παραυτα!!!Παντως αν κανονησετε κατι την αλλη βδομαδα εχω αδεια και με βολευει....καντε κουμαντα!!! goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almost

almost

Ηλικία : 52
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 12/04/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16 2010, 00:53

Άλλος ένας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16 2010, 14:44

almost έγραψε:
Άλλος ένας..
Καλλως ηρθες στην παρεα almost τις ευχες μας!!! wlcm wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonio_tsa

antonio_tsa

Ηλικία : 43
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 17/04/2010

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλημέρα σας!   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17 2010, 11:46

Καλημερίζω τα μέλη του forum!Με λένε Αντώνη,είμαι από Πάτρα και είμαι κάτοχος ενός DL650 από το 2007.Θα χαρώ πολύ να γνωριστώ με όσους γίνεται από εσάς και να μοιραστούμε βόλτες και χιλιόμετρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17 2010, 22:24

Γεια σου Αντωνη Καλως ηρθες θα κανονιστει καφες μεσα στην εβδομαδα οποτε μεινε συντονισμενος.. wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Απρ 20 2010, 13:22

Καλημερα παιδες...WELCOME ANTONIS....Aντε να συγκροτηθουμε να γνωριστουμε και απο κοντα!Εγω ειμαι ευτυχης γιατι εχω ακομα αδεια...αυριο θα γυρισω Πατρα.....Σ.Κ θα μπορουν οι περισσοτεροι...υποθετω..! ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 846930 ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 846930 ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 846930
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bowler

Bowler

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/12/2009

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Απρ 21 2010, 12:16

antonio_tsa έγραψε:
Καλημερίζω τα μέλη του forum!Με λένε Αντώνη,είμαι από Πάτρα και είμαι κάτοχος ενός DL650 από το 2007.Θα χαρώ πολύ να γνωριστώ με όσους γίνεται από εσάς και να μοιραστούμε βόλτες και χιλιόμετρα.

Παιδιά καλημέρα

Αντε να κανονίσουμε καμμιά συνάντηση γνωριμίας με καφεδάκι.
Πρέπει κάποια στιγμή να γνωριστούμε.
Αντώνη καλώς ήρθες.

Σπύρος Πάτρα DL 650 ABS-08
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?   ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Απρ 21 2010, 14:19

Παίδες για αρχίστε να ρίχνετε ιδέες για καφεδάκι γνωριμίας...το ΣΚ δεν αργεί να έρθει...... yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΟΣΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 8 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: