Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ   ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 22 2012, 08:49

Ένας - αχρείαστος να είναι - ωραίος και εύκολος τρόπος να ισιώνεται τα κάγκελα.
Πηγαίνετε από την αντίθετη μεριά και τραβάτε δυο καλές -να είναι καλά το βάρος της μηχανής- και τα καγκελακια έρχονται!!!

ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 11022012882small





Twisted Evil Cool Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ   ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 22 2012, 09:11

Πάντως αφού περίμενα να δώ όλο το τόπικ αποφάσισα να μιλήσω....
Βγάζουμε τα κάγκελα (δεν είναι δύσκολο καθόλου) και τα βάφουμε εκτός μηχανής....
Και γιατί όχι τα βάφουμε ολόκληρα....έτσι γίνεται η καλύτερη δουλειά.... Very Happy

Υ.Γ.Κι εγώ μισός βλάχος είμαι! geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ   ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 22 2012, 10:35

Πάντως και εγώ τα έβαψα τοπικά, με το ίδιο σπρέυ, χωρίς αστάρι, απλά με ελαφρύ τρίψιμο με γυαλόχαρτο για να φύγουν οι γρατζουνιές.
Πένα έγιναν, και ούτε έχουν ξεβάψει...
Αυτά τα σπρέυ έχουν βελτιωθεί απίστευτα σε σχέση με παλιά. Παλιά θυμάμαι, ήταν μόνο για παιχνίδι. Τώρα κάνεις σοβαρή δουλειά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gogosmama

gogosmama

Ηλικία : 50
Τόπος : ΧΑΝΙΑ
Registration date : 27/05/2011

ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ   ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 21 2012, 01:33

ipser έγραψε:
Λοιπόν στο θέμα μας και ξεκινάω με την σοφή ρήση του λαού μας, της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά.
Μόνο έτσι θα μπορούσα να αποδώσω την χθεσινή μας εργασία , διότι κάτω από το άπλετο φώς του φλας , αποκαλύφθηκαν λεπτομέρειες που δεν είδαμε και τις περάσαμε στο ντούκου.....
Και για να καταλάβεται τι εννοώ ειδού τα αποτελέσματα .

Αυτή είναι η εικόνα που παρουσίαζαν τα κάγκελα πριν την εργασία
ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 91392992193193291792992
(παραπιπτόντως η φωτογραφία την πρώτη φορά που ανέβηκε στο site ήταν γυρισμένη στο πλάι )

και αυτές είναι οι εικόνες μετά την εργασία
ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 91392992193193291792992c
&
ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ - Σελίδα 2 91392992193193291792992

Βέβαια ακόμα και έτσι κάποιος που απλώς κοιτάει τα κάγκελα, δεν θα δει αυτές τις λεπτομέρειες που φάνηκαν κάτω από έντονο φωτισμό σε μικρή απόσταση .
Παρόλα αυτά διότι θέλω η δουλεία να γίνει πιο σωστή θα επαναλάβω την διαδικάσια μέρα αυτή τη φορά για να έχω το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.


Τα κάγκελα είναι μια χαρά. Απλά η φωτογραφική έχει πολύ καλή ανάλυση!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΓΚΕΛΑ - ΒΑΨΙΜΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: