Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Η δικη μου ταπεινη ιστορια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μάης 16 2010, 23:54

Αν τα ΣΠΑΜ μιλάνε για ασφάλεια ζωής και ιατροφαρμακευτική κάλυψη τότε δεν πιάνετε για ΣΠΑΜ
αλλά για ευκαιρία σε κάποιους με το πάθημα του Μίλτου πέρυσι,να ξυπνήσουν ότι τα δημόσια νοσοκομεία
δεν είναι και ότι καλύτερο..
Εχω δεί σε πολύ πιο σοβαρά θέματα να γίνονται π@υτάνα και κανένας να μη μιλάει..

Οπως και να χει,δεν έχω πρόβλημα να σβηστούν τα ποστ μου..Ειλικρινά.. Very Happy

_________________
Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 11:08

Ο λογος που δημοσιευσα αυτη την ιστορια Τασο ειναι ακριβως αυτος. Θα πρεπει να παιρνουμε καποια πραγματα στα σοβαρα εκ των πρωτερων διαβαζοντας περιπτωσεις αλλων και να μην περιμενουμε να μας χτυπησουν την πορτα.

Οι πιθανοτητες να συμβει κατι ειναι απειρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 12:05

Ρε Μιλτο..... τελος καλο ολα καλα.... απο θεμα υγειας.... Τα υπολοιπα οικονομικα και δικαστικα.. καλα ξεμπερδεματα....

ΑΛΛΑ....

Δε νομιζω οτι κανω λαθος... Avidex ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 12:38

Ναι AVIDEX.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 12:41

Ρε μικρος που ειναι ο κοσμος....... Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_bounce Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_bounce Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_bounce

Θα σου στειλω πμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 17 2010, 15:20

Shocked Shocked Shocked Τοσο καιρο εδω μεσα ΣΗΜΕΡΑ πηρα πρεφα τι επαιξε!!!Τελικα ολοι μας εχουμε μια καλη ιστορια να θυμομαστε αλλα ΚΥΡΙΩΣ για να μας κανει καλυτερους σαν ανθρωπους και μοτοσυκλετιστες.Μιλτο welcome στην "κλικα των Σιδερενιων" 🐰 Μακρυα απο κακοτοπιες ευχομαι success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 18 2010, 01:57

Να εισαι καλα ρε Κωστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μάης 18 2010, 10:36

Ποτε ξανα τετοια. Παντα ορθιος και παντα γερος!!!! (Robocop) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 01:07

Μιλτο να μιλήσω ....αλλα τι να πώ ...τα ειπαμε 1 χρονο πριν στο ιδιο νήμα (αν θυμαμαι καλα μεσα απ αυτο γνωριστήκαμε κιολας...ειχες ακομη μακρια μαλλιά χχαχαχα)

..ενδεχομένως αρκετοι δεν διαβασαν προσεκτικα ολα τα ποστ του νηματος ...μειναμε δηλαδή στο "περισταστικο" κι οχι στο βαθυτερο μύνημα που στέλνεις και ειναι ΣΑΦΕΣ ...

Κύριοι ανεξαρτητα απο τις σωματικές βλάβες που ειχε ο Μίλτος ανεξάρτητα απ την περιπετεια που υπεστει η Υγεία του με ενδέχομενο ακομα και την παράλυση (κι αυτή ειναι η ανθρώπινη πλευρά ) ο Μίλτος θα είχε και μια ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΖΗΜΙΑ αν δεν ηταν κατοχος ενος "ΑΤΟΜΙΚΟΥ Ασφ/τηριου Συμβολαιου που κάποτε του πρότεινε να αγοράσει μια "ΕΜΠΟΡΟΣ ΕΛΠΙΔΑΣ" ..κατα τα λεγομενα του Vaggou....Ο μίλτος ομως ειναι ευγώμων σ αυτή την "εμπορο Ελπιδας"...

Ας Αφήσουμε λοιπόν τον καθένα να κανει την δουλειά του 'σωστά κι επαγγελματικα" οπως την εχει διδαχτεί κι ας αφήσουμε τους αφορισμούς....Εγώ ειμαι 25 Χρονια Καταξιωμένος στο επάγγελμα του Ασφαλιστου - Συντονιστου ...στην Ιδια Εταιρία και εχω Ζήσει εκατονταδες περιστατικά ....Υποστηρίζω τα ασφαλιστικά συμφέροντα 2.458 ανθρώπων και εχω διδαχθει παρα πολλά απο αυτούς...
και για να μη παρεξηγηθώ σας προτεινω οπως και σας προτεινα στο παρελθον
niksalonik έγραψε:
περαστικά σου Μίλτο....και σου εύχομαι να ναι το τελευταίο τραυματικό σου περιστατικό.
Δυστηχώς σχεδόν καθημερινά βιώνω λόγω δουλειάς παρόμοια περιστατικά ...σε πάρα πολλά νοιώθω "υπερήφανος" για την δουλειά που κάνω ....σε αρκετά όμως αισθάνομαι μ@λ@κ@ς που σε παρα πολλούς φίλους και συγγενεις δεν είμαι πολύ καταπιεστικός στο να πάρουν μια σοβαρή απόφαση στη ζωή τους για αυτήν και την υγεία τους. Ειλικρινά η ιστορία σου ειναι για "σεμινάριο" και σου προτείνω αφου μου το επιτρέψεις και φυσικά αφου κρύψω κάθε προσωπικό σου δεδομένο να την παρουσιάσω στο επόμενο meeting του υποκαταστήματος μου.
Ασπάζομαι λοιπον τη δική σου πρόταση και προτείνω σε όλους μας να ψάξουν στην υγιή ασφαλιστική αγορά και να επιλέξουν ασφαλιστή στην περιοχη-πολη- που κατοικουν και πρόγραμμα της αρεσκείας τους.Το μέσο κόστος δεν ξεπερνά τα 40? το μήνα για ενα πρόγραμμα "που τα χει όλα για την υγεία".....και που ΄"ισως" κάποτε -ευχομαι ποτέ - μας σώσει .

για εσας που ζητάτε μια μορφή προσφορας ...αν και πιστευώ οτι η τελικη μορφη του συμβολαιου πρεπει να ειναι κατοπιν συζητησης και μελετης με τον συμβουλο σας δειτε το παρακατω παλαιοτερο ποσταρισμα μου
http://vstromhellas.forumgreek.com/forum-f3/topic-t4165.htm?highlight=%e1%f3%f6%e1%eb%e9%f3%e7

σας ευχαριστώ για την υπομονη σας
....Μιλτο καλα που δεν μίλησα

υ.γ Ανδρεα ειμαι στην ΑΤΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ απο το 1986...(κανω αναφορα στο λινκ της υπογραφης μου) πως και δεν εχουμε γνωριστεί? εισαι στο Agency System η εισαι ανεξάρτητος πράκτορας?

Τασο ΔΕΝ ειναι Spam ..Ο Μιλτος αυτο το θεμα θίγει.
MILT έγραψε:


Καντε μια ιδιωτικη ασφαλιση με καποιο προγραμμα νοσηλειας. Κοστιζει ελαχιστα αλλα πιστεψτε με αξιζει.


merci

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Τετ Μάης 19 2010, 13:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 09:42

+ οσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 19 2010, 10:30

Ποτέ ξανά τέτοια λαχτάρα Μίλτο...

Το διαβάζω απο προχθές όλο το κείμενο και δεν γράφω απλά για να μην επαναλαμβάνω όσα λένε οι προηγούμενοι...αλλά ένιωσα πως μπορεί να παρεξηγηθώ αν δε γράψω...(Ιερό καθήκον για κάποιον που θέλει να είναι ενεργό μέλος σε μια ομάδα).

Είσαι πολύ "σωστός" σαν άνθρωπος και σε παραδέχομαι για πολλά πράγματα.

Τώρα σε παραδέχομαι ακόμα για ένα...έχεις μάθει πώς είναι να "πέφτεις" αλλά πάνω απόλα τώρα, ξέρεις πώς να ξαναστέκεσαι στα πόδια σου! Και αυτό φαίνεται και μέσα απο την προσπάθεια σου στο να συντονίζεις -και τον τρόπο με τον οποίο το κάνεις- έναν σύλλογο (με την βοήθεια πάντα όλων των υπολοίπων μελών) καταλαβαίνωντας τις ανάγκες του καθε σωστού αναβάτη για ασφάλεια τόσο κυριολεκτικά όσο και μεταφορικά.

Είναι σημαντικό να το ξέρει κάποιος που δεν έχει φάει έστω και μια σούπα στην ζωή του (στην παρούση εμένα αφήστε με απέξω γιατί έχω φάει αρκετούτσικες) για να νιώθει έστω και λίγο ποιο ασφαλής μέσα σε αυτήν την ομάδα.

Να με συγχωρέσουν όσοι πιστεύουν πως το άνωθεν κείμενο είναι "κάπως" και πιθανών να προκαλεί και γέλια σε ορισμένους... Το κείμενο αυτό έχει πολλές πλευρές...

Δυστυχώς ή ευτυχώς έχω έναν δικό μου τρόπο να τα λέω...άλλωστε δεν είναι τυχαίο που με αποκαλούν SKYLOSOFO...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 05 2010, 22:16

φιλε μιλτο επαθα πλακα οταν διαβασα το ποστ!!!!! σου ευχομε ολοψυχα περαστικα και ποτε ξανα τετοια πραγματα!! ti!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06 2010, 09:49

για τα περαστικά άργησες λίγο... δες ημερομηνία
Παράθεση :
Κυρ Jun 07, 2009 10:41 pm
πάντως ο Μίλτος είναι καλά Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
 

Η δικη μου ταπεινη ιστορια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: