Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Η δικη μου ταπεινη ιστορια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 22:41

Νεος μεν στο club, θα κανω ομως copy paste την ιστορια μου οπως τη δημοσιευσα σε γειτονικη λεσχη μιας που πιστευω πως υπαρχουν χρησιμα στοιχεια για ολους μας.

Δεν προλαβα να γνωρισω πολλους απο εσας προσωπικα.
Τεταρτη ηρθα για καφε με τη γυναικα μου στη συναντηση, Πεμπτη ελειψα επαγγελματικο ταξιδι, Παρασκευη τσακιστηκα.
Εξ ου και οι απουσιες.
Το μωρο ομως Σφακιανιζεται καθως μιλαμε, και συντομα θα τα ξαναπουμε κι απο κοντα.

Ιδου και η μικρη μου ιστορια:
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=4564eaf59e4da969c0459f63629550f0&threadid=80630

Παρασκευη πρωι 15 του μηνα γυρω στις 9:00 και ειμαι στο δρομο για τη δουλεια. Τεσσερα χιλιομετρα ολα κι ολα. Η μερα υπεροχη. Τοσο καλη που δεν μπαινω καν στον κοπο να ανοιξω τη βαλιτσα και να φορεσω γαντι.

Αποφασιζω να αλλαξω διαδρομη. Τι διαολο... χρειαζεται και λιγη ποικιλια.
Φτανω στο δρομο που δουλευω αλλα στρωνουν ασφαλτο. Αποφασιζω να παρω τον πρωτο παραλληλο.

Μουρη με μουρη με συναδελφο. "Περνα μπροστα" μου λεει.
Λιγο πιο πανω φορτηγο, ισα που χωραει στο δρομο. Μου κανει νοημα να περασω.
"Να 'ναι καλα ο ανθρωπος" σκεφτομαι και περναω.

Στενο τυφλο λιγο πιο πανω. Κοβω, ελεγχω, συνεχιζω.
Και ξαφνικα, απο το πουθενα, στην ακρη του ματιου κιτρινο 106 GT ντε και καλα να μου τη βαλει.
Λεω δεν μπορει θα κοψει. Ο μουλος ομως ειναι μαλλον απασχολημενος στελνοντας μηνυμα απο το κινητο του.

Εγκαταλειψη σκαφους.
Ισα που προλαβαινω να πηδηξω να σωσω το δεξι μου ποδι καθως αισθανομαι την μηχανη να φευγει απο κατω μου με την προσκρουση.

Θυμαμαι να προσγειωνομαι στην ασφαλτο με το προσωπο. Θυμαμαι το κρανος να μου τραυματιζει το κατω χειλος. Χαλαλι λεω το συγχωρω. Χαλαλι το μπουφαν, χαλαλι ολα.
Ρολαρω μια και αραζω με την πλατη.
Κανω να σηκωθω αλλα δεν νοιωθω χερια. Εγκαταλειπω. Διπλα μου ξαπλωμενο το V-strom, βλεπω για πρωτη φορα πως ειναι απο κατω.

Μαζευεται κοσμος.
"Εισαι καλα ρε φιλαρακι; μην ανησυχεις και θα τα φτιαξουμε ολα".
Με παιρνει το ΕΚΑΒ. Με βαζουν να σηκωθω μονος, με ριχνουν πισω στο φορειο χωρις καν να με δεσουν, καθονται και οι δυο μπροστα και συνεχιζουν την κουβεντα τους στο δρομο για το ΚΑΤ.

Βγαζω ακτινογραφιες στα χερια. Αν εξαιρεσουμε λιγες αστειες εκδορες στα δακτυλα, ευτυχως πουθενα καταγμα.
"Και ο πονος στα χερια ρε παιδια;"
"Δεν ειναι τιποτα, βαλε μια αλοιφη και θα περασει".

Το βραδυ πλεον σπιτι, ο πονος ειναι αφορητος. Αποφασιζω να κανω χρηση της ιδιωτικης ασφαλισης. Ερχεται ασθενοφορο της INTERAMERICAN και με μεταφερει (σαν ανθρωπο πια και οχι σαν εμπορευμα) στην ΕΥΡΩΚΛΙΝΙΚΗ.

Οι γιατροι τα παιζουν. Οποιοδηποτε ελαφρυ αγγιμα κατω απο τους αγκωνες με στελνει ουρλιαζοντας ως το ταβανι.

Αξονικος τομογραφος.
Βγαινουν τα αποτελεσματα, υπαρχουν ανησυχητικα ευρηματα.

Μαγνητικος τομογραφος.
Προγραμματιζεται εσπευσμενα χειρουργειο το πρωι κι ας ειναι Κυριακη.

Μικροχειρουργικη.
Αφαιρουνται θρυμματισμενοι οι δισκοι μεταξυ 5ου, 6ου και 6ου, 7ου σπονδυλου, μπαινουν πλαστικοι και λαμα τιτανιου που δενει τους σπονδυλους μεταξυ τους.

Μιλαω με τους χειρουργους μετεγχειρητικα.
"Μεγαλε, αλλες 24 ωρες και θα ειχες χασει χερια, ποδια και τα γεννητικα σου οργανα".
Να εισαι υποψηφιος παραλυτος και να μην το ξερεις!...

Ειναι πλεον τεταρτη και γραφω αυτες τις γραμμες περιμενοντας το εξιτηριο.
Τι θελω να πω:

Ουτε για δεκα μετρα πανω στη μηχανη χωρις μπουφαν και full-face κρανος.

Καντε μια ιδιωτικη ασφαλιση με καποιο προγραμμα νοσηλειας. Κοστιζει ελαχιστα αλλα πιστεψτε με αξιζει.

Εχοντας πλεον τα τιμολογια στα χερια γνωριζω και το τι κοστισε η ολη ιστορια.
Κοστισε 29,204? αλλα ενα ειναι σιγουρο: δεν κοστισε ολικη παραλυση.

Η περιποιηση απιστετη, κολλαρο, μαξιλαρι ανατομικο των 80 ευρω, καλτσουλα αντιθρομβωτικη και τα τοιαυτα.
Φευγω διχως να πληρωσω ενα ευρω. Ακομη και στο ΙΚΑ θα πανε εκεινοι για μενα.

Απο την αλλη, απο το ΚΑΤ με εστειλαν στο σπιτι με σπασμενο αυχενα να περιμενω απλα τη μοιρα μου.


Αυτη ειναι παιδες η ιστορια με διορθωμενες καποιες λεπτομερειες που μου εγιναν γνωστες αργοτερα.
Νομιζω χωραει λιγη σκεψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 23:01

περαστικα φιλε μου.
παντως με εβαλες σε σοβαρες σκεψεις για το θεμα της ιδιωτικης ασφαλισης με προγραμμα νοσηλειας.
περαστικα και παλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 23:09

Τι να πω..
Τα λόγια είναι τουλάχιστον περιττά σε αυτές τις περιπτώσεις..
Εύχομαι εκ βάθους πλήρη αποκατάσταση, και το σίγουρο είναι πως με έβαλες και 'μένα σε σκέψεις για το θέμα της ασφάλισης..έχουμε και παιδιά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 23:11

painterakis έγραψε:

παντως με εβαλες σε σοβαρες σκεψεις για το θεμα της ιδιωτικης ασφαλισης με προγραμμα νοσηλειας.

Αυτο ειναι πλεον το νοημα του thread.
Ευχαριστω για τις ευχες.

Υ.Γ.
Το avatar σου ειναι κομμενο ραμμενο στα μετρα μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 23:17

massai έγραψε:
Τι να πω..
Τα λόγια είναι τουλάχιστον περιττά σε αυτές τις περιπτώσεις..
Εύχομαι εκ βάθους πλήρη αποκατάσταση, και το σίγουρο είναι πως με έβαλες και 'μένα σε σκέψεις για το θέμα της ασφάλισης..έχουμε και παιδιά...
τελος καλο ολα καλα και εσυ ορθιος,παντα ορθιος φιλε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gregkozani

gregkozani

Ηλικία : 52
Τόπος : Kozani
Registration date : 01/02/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 23:31

το νόημα του thread πλέον φίλε μου είναι πρώτα από όλα ότι είσαι καλά αλλά για μένα το ζουμί είναι ότι δεν μπορεί αυτό το κωλοκρατος να μας έχει μόνο να τα ακουμπάμε στους φόρους κλπ κλπ έτσι νομίζω πως το νόημα είναι να βρεις αυτόν που σου είπε ότι είσαι καλά και σε έστειλε στο σπίτι σου και#@$#@%$@^$ και να του πάρουν την άδεια και εσύ να του πάρεις ότι έχει και δεν έχει
ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΣΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΟΦΟΡΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΤ
ΕΛΕΟΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dallis.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 23:40

Φίλε MILT, αφού σου ευχηθώ γρήγορα ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και ξανά ΚΑΒΑΛΑ στο ''μωρό'' σου, η εμπειρία πυ μοιράζεσαι μαζί μας και το θέμα της (ουσιαστικής) ασφάλισης που θίγεις είναι πραγματικά ΤΕΡΑΣΤΙΟ και πρέπει να μας απασχολήσει όλους!!

Στο θέμα της ασφάλισης δυστυχώς δεν ισχύει εδώ το ''οτι πληρώνεις παίρνεις'' μιας και τη δημόσια ασφάλιση την πληρώνουμε ΟΛΟΙ μας ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ για το ανταποδωτικό της ''οφελος''.......!!

Και δεν είναι τόσο η σωστή αντιμετώπιση που έτυχες απο την ασφαλιστική σου η οποία έπραξε τα δέοντα και αυτονόητα όσο η εγκληματικά ανεπαρκέστατη και αδιάφορη αντιμετώπιση απο το δημόσιο ταμείο που δε σε σεβάστηκε ούτε σαν ασφαλισμένο-πελάτη, ούτε σαν άνθρωπο ο οποίος βρίσκεται σε κίνδυνο και ανάγκη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΚυρ Ιουν 07 2009, 23:45

gregkozani έγραψε:
το νόημα του thread πλέον φίλε μου είναι πρώτα από όλα ότι είσαι καλά αλλά για μένα το ζουμί είναι ότι δεν μπορεί αυτό το κωλοκρατος να μας έχει μόνο να τα ακουμπάμε στους φόρους κλπ κλπ έτσι νομίζω πως το νόημα είναι να βρεις αυτόν που σου είπε ότι είσαι καλά και σε έστειλε στο σπίτι σου και#@$#@%$@^$ και να του πάρουν την άδεια και εσύ να του πάρεις ότι έχει και δεν έχει
ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΣΑΤΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΟΦΟΡΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΤ
ΕΛΕΟΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ

Τα γιατρουδακια στο ΚΑΤ ηταν κατι ειδικευομενα πιτσιρικια χωρις να υπαρχει καποιος επιβλεπων αρχιατρος.
Για καποιο λογο δεν αισθανομαι την αναγκη να στραφω εναντιον τους.
Δεν μπορω να πω το ιδιο ομως για το @ρ..δι που με χτυπησε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
gregkozani

gregkozani

Ηλικία : 52
Τόπος : Kozani
Registration date : 01/02/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 00:05

Και όμως φίλε μου υπάρχει πάντα κάποιος όσο άφορα τον μαλάκα(διάβασα και στο άλλο φόρουμ) θέλει γ...ι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dallis.gr
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 00:34

Περαστικά σου φίλε MILT! Σου εύχομαι πλήρη και γρήγορη αποκατάσταση.

Αποτελείς ένα ακόμη από τα δυσάρεστα γεγονότα που πρέπει να λάβουμε υπόψη όλοι μας και να θυμόμαστε οτι πρέπει να φοράμε πάντα πλήρη εξοπλισμό και να έχουμε τα μάτια μας 14.

Υ.Γ. Όποτε βλέπω νεο νήμα στα δυσάρεστα με πιάνει σφίξιμο στο στομάχι ρε παιδιά! Μακάρι να είναι το τελευταίο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 00:47

Περαστικα σου φιλε μου ολα να πανε και θα πανε καλα αλλα πρεπει ολους να τους μηνυσεις ολους τους ατιμ ους οδηγο και γιατρους για να μη τη πατησει και αλλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 01:05

Περαστικά σου φίλε , δεν φτάνει που μερικοί δεν ξέρουν να δουλεύουν το κινητό τους , δεν φτάνει που μερικοί δεν ξέρουν να οδηγάνε , είναι και κάποιοι που θέλουν να τα κάνουν μαζί και τα δυο . scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 01:15

geo έγραψε:
Περαστικά σου φίλε , δεν φτάνει που μερικοί δεν ξέρουν να δουλεύουν το κινητό τους , δεν φτάνει που μερικοί δεν ξέρουν να οδηγάνε , είναι και κάποιοι που θέλουν να τα κάνουν μαζί και τα δυο . scratch

Θα ελεγα τωρα τι εκανε μεσα στο αυτοκινητο...
Τελος παντων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 02:03

φίλε σου ξανάπα τα περαστικά, σου λέω και καλή δύναμη να τον σκίσεις τον άθλιο γιατί εγώ την έχω γλιτώσει στην τρίχα κανα 2 φορές σε παρόμοιες καταστάσεις... φρόντισε τουλάχιστον ο άλλος να μην ξανασευτεί να ρίξει στα ζάρια τις δικές μας ζωές!

Καλή δύναμη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 07:58

φίλε MILT μέσα στη ατυχία σου φάνηκες τυχερός!!!!
οι πληροφορίες και οι συμβουλές σου ανεκτίμητες!!!
περαστικά και
να σαι πάντα καλά με πολλά και καλά χλμ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gregkozani

gregkozani

Ηλικία : 52
Τόπος : Kozani
Registration date : 01/02/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 09:43

Με αφορμή την ατυχία σου φίλε μου ας ξαναφέρουμε στο προσκήνιο χιλιοειπωμένες λέξεις αλλά πάντα σημαντικές....... εδώ ένα άρθρο της αττικής οδού αε Η δικη μου ταπεινη ιστορια 451272

http://www.aodos.gr/article.asp?catid=15322&subid=2&tag=12502&pubid=2039002

μέσα στην σελίδα θα βρείτε πάνω δεξιά ένα ψηφιακό βιβλίο(free) του Θανάση Χούντρα "Μοτοσικλέτα: Οδηγήστε έξυπνα και με ασφάλεια" σε μορφή pdf ρίξτε του μια ματιά βοηθάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dallis.gr
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 11:44

Περαστικα και απο μενα φιλε μου , που αναρωνω και εγω απο ατυχημα που ειχα ενα μηνα πριν , σε καταλαβαινω απολυτα , υπομονη , επιμονη , και εδω θελω να σου πω οτι σε συζητηση που ειχα με φιλο μου που αναρωνει και αυτος μετα απο ατυχημα, με ρωτησε
<πιστευεις στο πεπρωμενο????>
Αυτο ομως σηκωνει πολλη συζητηση ...................
Περαστικα και παλι κοντα μας !!!!!!!!!!!! Very Happy

_________________
Η δικη μου ταπεινη ιστορια 107kpb5Η δικη μου ταπεινη ιστορια 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 11:57

περαστικα κι απο εμενα φιλε μου, οσο για το θεμα της ιδιωτικης ασφαλειας με βρισκεις απολυτα συμφωνω και οντως το κοστος ειναι πολυ μικρο μπροστα στη ανθρωπινη ζωη προφανως αλλα και στις τοσες αλλες βλακειες που ξοδευουμε τα λεφτα μας καθημερινα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_driver
Member
Member
big_driver

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 24/10/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 18:19

Φιλε μου περαστικα να ειναι ολα αυτα που εγραψες και ποτε ξανα αλλα δυσαρεστα γεγονοτα,ο εξοπλισμος του αναβατη παιζει σημαντικο ρολο για να αποφευγονται τα χειροτερα και οσον αφορα το δημοσιο συστημα υγειας δυστηχως οι πολιτικοι μας το εχουν φτασει στο επιπεδο αυτο παρα τα μεγαλα ποσα που μας παιρνουν για την καλυτερη παροχη υπηρεσιων υγειας..δυστυχως το εθνικο συστημα υγειας εχει πια καταρευσει..κριμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 20:13

Rory έγραψε:

<πιστευεις στο πεπρωμενο????>

Θελεις να γελασεις;
Τρεις διαφορετικοι ανθρωποι σε διαφορετικες δεκαετιες διαβαζοντας αστρολογια ο ενας, χαρτια ο αλλος και τις γραμμες του χεριου ο τριτος, μου ειπαν ολοι οτι θα πρεπει να περιμενω ενα σοβαροτατο ατυχημα περιπου στα μεσα της ζωης μου απο το οποιο την γλυτωνω στο τσακ.

Λες τωρα να μπορω ανετα να γινω κασκαντερ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 21:07

Μιλτο εχεις διαβασει αυτο .....
Η δικη μου ταπεινη ιστορια Thesecretcover
Nαι αν θελεις κατι πολυ και το πιστευεις ολο το συμπαν συνομωτει !!!!!!!!!!!!!



_________________
Η δικη μου ταπεινη ιστορια 107kpb5Η δικη μου ταπεινη ιστορια 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 21:52

Ναι.
Ηθελα πολυ και πιστευα οτι θα παω στην ετησια του moto.r και ολο το συμπαν συνομωτησε να τσακιστω!

Υ.Γ. Δεν το ξερω, το κατεβαζω ομως τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 23:05

Περαστικά φίλε μου κι από μένα,εύχομαι να είναι το τελευταίο.Όσο για τον..."οδηγό" του άλλου οχήματος,απλά κάνε ότι περνάει από το χέρι σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 23:14

Φιλε περαστικα και γρηγορα ορθιος.Τουλαχιστον αυτο το @.....δι που σε εριξε το βρηκες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Η δικη μου ταπεινη ιστορια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δικη μου ταπεινη ιστορια   Η δικη μου ταπεινη ιστορια Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2009, 23:32

everg έγραψε:
Τουλαχιστον αυτο το @.....δι που σε εριξε το βρηκες?

Τον εχει αναλαβει δικηγορος.

Κι ενα παραπονο ρε παιδια:
Εκει που ημουν ξαπλα στο δρομο, περναει ενα παληκαρι 30+ με ενα μαυρο Strom, με προσπερναει και φευγει!...
Δεν το εχω καταλαβει αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
 

Η δικη μου ταπεινη ιστορια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: