Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ   ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2019, 11:08

Καλή σας ημέρα,

ξέρω οτι έχω να γράψω αρκετό διάστημα στο forum ,αφού είχα αφήσει την μηχανή για λίγο στην άκρη λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.

Αντιμετωπίζω το, από ότι κατάλαβα όχι και τόσο σπάνιο, πρόβλημα με το ντεπόζιτο της βενζίνης. Από αυτά που διάβασα και ρώτησα κατάλαβα οτι η πλαστικοποίηση του ντεπόζιτου δεν έχει κάποιο αποτέλεσμα , τουλάχιστον όχι οριστικό.

Να' μαι λοιπόν στην αναζήτηση ντεπόζιτου.

Από λίγο ψάξιμο που έκανα βρήκα ένα στην Αθήνα. Βέβαια εγώ μένω στην Κρήτη. Και εδώ είναι η εξυπηρέτηση που χρειάζομαι, αν κάποιος από εσάς στην Αθήνα μπορεί.

Το ντεπόζιτο το έχω βρει σε ένα μαγαζί στο Κερατσίνι. Θα ήθελα να γίνεται κάποιος να δει απλά αν είναι όλα οκ δηλαδή αν έχει κάποια σκουριά. Εννοείται πως επικαλούμαι μονάχα την αγάπη μας για την μοτοσυκλέτα και όχι τις επιστημονικές και τεχνικές μας γνώσεις πάνω στο θέμα. Θέλω να πω πως δεν έχω σκοπό να επιρρίψω κάποια ευθύνη σε κανέναν αν το ντεπόζιτο βγει κακό αφού το αγοράσω...

όποιος μπορεί ας μου στείλει ένα pm για να του στείλω περισσότερες πληροφορίες...

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: