ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Φανάρι πίσω LED

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stavros_mesi

Registration date : 01/05/2017

Φανάρι πίσω LED Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φανάρι πίσω LED   Φανάρι πίσω LED Icon_minitimeΠεμ Αυγ 29 2019, 16:05

καλησπέρα, πουλαει κανει φαναρι πισω led??? εχω αλλα εχει καει η μιση πλευρα.. σας ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Φανάρι πίσω LED Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φανάρι πίσω LED   Φανάρι πίσω LED Icon_minitimeΠαρ Αυγ 30 2019, 00:26

stavros_mesi έγραψε:
καλησπέρα, πουλαει κανει φαναρι πισω led??? εχω αλλα εχει καει η μιση πλευρα.. σας ευχαριστω

Και γιατί δε πιάνεις ένα κολλητήρι να αντικαταστησεις τα καμμένα εύκολα και όμορφα να γλιτώσεις και κανένα ψιλο?
stavros_mesi

Φανάρι πίσω LED Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φανάρι πίσω LED   Φανάρι πίσω LED Icon_minitimeΠαρ Αυγ 30 2019, 09:45

REDPOWER έγραψε:
stavros_mesi έγραψε:

Και γιατί δε πιάνεις ένα κολλητήρι να αντικαταστησεις τα καμμένα εύκολα και όμορφα να γλιτώσεις και κανένα ψιλο?

αδερφε το ανοιξα το ειδα.. αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ξερω που πρεπει να το κολλησω.. σκεφτομουν να παρω ενα και να φτιαξω και αυτο για το εχω...
REDPOWER
REDPOWER

Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

Φανάρι πίσω LED Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φανάρι πίσω LED   Φανάρι πίσω LED Icon_minitimeΔευ Σεπ 16 2019, 23:04

Εάν το ανοίξεις και γυρίσεις ανάποδα τη πλακέτα θα καταλάβεις ποιο πρέπει να αντικαταστησεις.Ειναι πραγματικα πολύ εύκολο.
stavros_mesi

Φανάρι πίσω LED Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φανάρι πίσω LED   Φανάρι πίσω LED Icon_minitimeΤρι Σεπ 17 2019, 07:35

[quote="REDPOWER"]Εάν το ανοίξεις και γυρίσεις ανάποδα τη πλακέτα θα καταλάβεις ποιο πρέπει να αντικαταστησεις.Ειναι πραγματικα πολύ εύκολο. [/q

αδερφε δεν φαινεται...
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Φανάρι πίσω LED Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φανάρι πίσω LED   Φανάρι πίσω LED Icon_minitimeΤρι Σεπ 17 2019, 11:06

εχω αυτοΦανάρι πίσω LED 25_aao14
kokkonisant

Τόπος : Αθήνα-Σεπόλια & Γιάννενα Ζαγόρια
Registration date : 16/04/2012

Φανάρι πίσω LED Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φανάρι πίσω LED   Φανάρι πίσω LED Icon_minitimeΠεμ Σεπ 19 2019, 23:47

Εγώ θα αγόραζα κόκκινα led σε αυτοκόλλητη ταινία, θα καταργούσα αυτά και θα έβαζα 4 σειρές led. Οι δύο μεσαίες θα άναβαν με τα φρένα μου και οι πάνω και η κάτω με τα πορείας μου. Αυτό θα κάνω δηλαδή εάν μου χαλάσουν κι εμένα.
stavros_mesi

Φανάρι πίσω LED Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φανάρι πίσω LED   Φανάρι πίσω LED Icon_minitimeΤρι Οκτ 08 2019, 07:35

ωραιος..... στειλε μου εαν μπορεις μια φωτο να δω πως φαινεται!!! σε ευχαριστω..
ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΕΤΕ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM VSTROM

Φανάρι πίσω LED

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: Ζήτηση-
Μετάβαση σε: