ΦόρουμΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Εργαλειοθήκη V-Strom 650 γνήσια & εγχειρίδιο χρήσης ελληνικό

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Hellas4x4

Hellas4x4

Τόπος : Περαία, Θεσσαλονίκης
Registration date : 09/01/2019

ΔημοσίευσηΘέμα: Εργαλειοθήκη V-Strom 650 γνήσια & εγχειρίδιο χρήσης ελληνικό   Τετ Ιαν 16 2019, 15:00

Καλησπέρα σε όλους... Υπάρχει μήπως η εν λόγω εργαλειοθήκη και εγχειρίδιο;
Δυστυχώς ούτε ο προηγούμενος ιδιοκτήτης τα είχε!!!
Θα ήθελα να τα βάλω μέσα να τα έχω.
Μοντέλο 2007 είμαι με ABS!
Ευχαριστώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MicAn
Member
Member
MicAn

Τόπος : Γαλάτσι
Registration date : 17/07/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειοθήκη V-Strom 650 γνήσια & εγχειρίδιο χρήσης ελληνικό   Τετ Ιαν 16 2019, 18:38

Γνήσια εργαλειοθήκη από τον Σφακιανάκη ή το MotoSP με κωδικό 09800-21035-000. Θα σου πρότεινα πάντως να συνθέσεις μία εργαλειοθήκη από μόνος σου, καθώς τα μαμίσια εργαλεία είναι μόνο για έκτακτη ανάγκη, άβολα και αντιεργονομικά.
Στους ίδιους (Σφακιανάκη και MotoSP) ρώτησε και για ελληνικό manual, καθώς έχουν το αγγλικό με κωδικό 99011-27G53-01A.
Hellas4x4

Hellas4x4

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειοθήκη V-Strom 650 γνήσια & εγχειρίδιο χρήσης ελληνικό   Πεμ Ιαν 17 2019, 12:23

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες...
Εννοείται ότι συμπληρώσω την εργαλειοθήκη μου με τα απαραίτητα... Έχω ήδη για τα αυτοκίνητά μου αρκετές συλλογές... Wink
Απλά το κόλλημα βλέπεις να τα έχω όλα, σαν να την πήρα καινούργια!!! Rolling Eyes
Hellas4x4

Hellas4x4

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εργαλειοθήκη V-Strom 650 γνήσια & εγχειρίδιο χρήσης ελληνικό   Τρι Φεβ 12 2019, 13:28

Παρακαλώ να κλειδώσει η αγγελία...
Βρήκα τσαντάκι με εργαλεία και για εγχειρίδιο βρήκα το αυθεντικό σε ηλεκτρονική μορφή και το πήγα σε μαγαζί με εκτυπώσεις και το έφτιαξα στις σωστές διαστάσεις...

Εργαλειοθήκη V-Strom 650 γνήσια & εγχειρίδιο χρήσης ελληνικό

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: Ζήτηση-
Μετάβαση σε: