ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

μαρσπιέ οδηγού

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
todor
Member
Member

Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: μαρσπιέ οδηγού   Δευ Οκτ 23 2017, 19:56

εδώ και καιρό σκέφτομαι να αλλάξω τα μαρσπιέ του οδηγού με κάτι με μεγαλύτερη επιφάνεια ή/και με καρφάκια για πιο off-road χρήση (λέμε τώρα)

εκτός από της sw-motech , της puig και της touratech , υπάρχουν παρόμοια από άλλο μηχανάκι, με λιγότερα λεφτά, που να ταιριάζουν ??

φαντάζομαι υπάρχει και η επιλογή της ασίας, αλλά πόσο σίγουρος μπορώ είμαι με την ποιότητά τους???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koga

Τόπος : Περιστέρι, Αττική
Registration date : 05/05/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μαρσπιέ οδηγού   Δευ Οκτ 23 2017, 23:04

Το είχα ψάξει και εγώ για footpegs και είχα βρεί ότι ταιριάζουν απο KAWASAKI KLR 650.
https://www.d2moto.com/products/honda-xr-50-70-80-100-kawasaki-klr-650-black-foot-pegs
Τελικά το παράτησα το project, γιατί όσοι βάλανε απο KLR ( από ξένο φόρουμ είχα πετύχει συζήτηση) είχαν παράπονα ότι ο λεβιές φρένου (ποδόφρενο) είναι πολύ κοντά και δεν βολεύει....Απο την άλλη 17$ είναι....Άντε μου έβαλες το μικρόβιο πάλι... lol!

Αααα, απο ποιότητα δεν γνωρίζω αλλά στο λίνκ που σου έστειλα αν δείς τα reviews τα συγκρίνουν με τα IMS pegs...των 100$, αν δεν κάνω λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

μαρσπιέ οδηγού

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: