Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paekeajiab
Member
Member
paekeajiab

Τόπος : πατρα
Registration date : 31/10/2015

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΤρι Απρ 04 2017, 12:47

Ξερει κανενας αν γινεται ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ v strom? Υπαρχει συνεργείο πατρα η αθηνα να τα στείλω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΤρι Απρ 04 2017, 21:07

Ο Μηνάς motorevolution το κάνει.
Το έχω κάνει και γω τα στέλνει σε μπεκά

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 33ncnm10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 33e6ee10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 63u2ip10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Amzm8k10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paekeajiab
Member
Member
paekeajiab

Τόπος : πατρα
Registration date : 31/10/2015

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΤρι Απρ 04 2017, 21:08

Τιμη περιπου ξερουμε?? Κανει καλη δουλεια στα μπεκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΤρι Απρ 04 2017, 21:55

δεν ξέρω τιμή μιας και το έχει μέσα στο δικό του σέρβις το μεγάλο που έχουμε σε προσφορά .
Έκανα πολλά μαζί είδα διαφορά αλλά ήταν από όλα δεν το έκανα μεμονωμένα για να σου πω

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 33ncnm10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 33e6ee10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 63u2ip10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Amzm8k10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΝΙΚΟΣ12345

ΝΙΚΟΣ12345

Ηλικία : 53
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 04/10/2016

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΤετ Απρ 05 2017, 08:33

Περιστέρι εάν είσαι σχετικά κοντά(δεν ξέρω που μένεις)εκεί που τα πήγα και εγώ για καθάρισμα(υπέρηχοι).
Τα είχα βγάλει πάνω από το σώμα του ψεκασμού και τα πήγα.
Έκανε καθάρισμα καθώς και έλεγχο από μηδενικές στροφές μέχρι τέρμα να δει πως ψεκάζουν(αυτό το έκανε αυτόματα το μηχάνημα όπου και τα έβαλε)εάν ενδιαφέρεσαι να περάσω το μεσημέρι να του πάρω μια κάρτα για να κάνεις τσεκ που θες. Εμένα μου πήρε για τα δυο μπεκ 20 ευρώ.Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Mpek10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paekeajiab
Member
Member
paekeajiab

Τόπος : πατρα
Registration date : 31/10/2015

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΤετ Απρ 05 2017, 10:27

θελω τηλεφωνο αν υπάρχει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΝΙΚΟΣ12345

ΝΙΚΟΣ12345

Ηλικία : 53
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 04/10/2016

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΤετ Απρ 05 2017, 15:24

Οκ σου έστειλα pm με τα στοιχεία που ζητησες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOlaS505
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NIKOlaS505

Ηλικία : 49
Τόπος : ΜΟΣΧΑΤΟ - . . . -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΣαβ Φεβ 06 2021, 19:41

για να μην ανοίγω νέο θέμα
έχουμε στοιχειά για καθαρισμό των μπεκ , κάποιον κάλο
έφτασε και μένα η ώρα μου μετά από 300.000 χιλ
gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ   Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Icon_minitimeΣαβ Φεβ 06 2021, 20:31

loverdos11 έγραψε:
Ο Μηνάς motorevolution το κάνει.
Το έχω κάνει και γω τα στέλνει σε μπεκά

το αυτό

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 33ncnm10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 33e6ee10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 63u2ip10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ Amzm8k10Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ελεγχος καθαρισμος και επισκευή μπεκ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: