Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΤΑΚΗΣ81
Member
Member
ΤΑΚΗΣ81

Ηλικία : 42
Registration date : 01/05/2012

Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση   Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Icon_minitimeΠαρ Ιαν 06 2017, 22:45

Τι γνώμη έχετε γι'αυτόν τον συναγερμό;
Στο ebay... 271962611005
Έχει τηλεειδοποίηση και remote start
Είναι καλύτερος απο τον meta legos που φοράνε οι περισσότερες μηχανές;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση   Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2017, 05:59

αν είναι να πάρεις συναγερμό πάρε με περιφερειακό και τηλεειδοποίηση για να ξέρεις τι σου γίνεται .
steel mate είχα και τον έδωσα για να πάρω τον scorpion .
Με τον steel mate είχα λύση όλο το μούτρο χωρίς να χτυπήσει .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση 33ncnm10Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση 33e6ee10Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση 63u2ip10Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Amzm8k10Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IL SICILIANO
Member
Member
IL SICILIANO

Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 09/04/2013

Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση   Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2017, 11:13

Εχω steel mate 886xo στο παπι-150 ευρω με τοποθετηση-το κοντρολ με οθονη ψηφιακη που δειχνει τα volt,εαν εχει χτυπησει...Ομως εχω παρατηρησει οτι μου τραβαει πολυ ρευμα και με εχει αφησει 2-3 φορες, ενω το ειχα αφησει ακινητο με απενεργοποιημενο το συναγερμο για 3 ημερες.Ο ηλεκτρολογος μου ειπε οτι δεν εχει δικη του μπαταρια και γι αυτο εξαντλει αυτη απο το παπι ακομα και αν ειναι απενεργοποιημενος.Σε αντιθεση με το Meta που εχω στη μοτο δεν εχω κανενα προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aetos
Member
Member
aetos

Ηλικία : 63
Τόπος : Χολαργος-Λαγονησι-Πεντελη
Registration date : 12/12/2012

Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση   Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση Icon_minitimeΣαβ Ιαν 07 2017, 22:21

Με κλειστα ματια παρε Scorpion αν θες κατι πιό αξιόλογο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Συναγερμός steelmate με τηλεειδοποίηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: