Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 τσαντα πλατης και μαγνητες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tsiligiorgis



Registration date : 28/05/2014

τσαντα πλατης και μαγνητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τσαντα πλατης και μαγνητες   τσαντα πλατης και μαγνητες Icon_minitimeΠαρ Σεπ 02 2016, 16:54

Καλησπερα παιδια,
Θέλω να εχω μια τσαντα(ειτε πλατης ειτε ταχυδρομου(για δουλεια την θελω οποτε να ειναι σχετικα μονοχρωμη)) την οποια να μπορω καπως να την κολλαω στο τεποζιτο.
Εχω δει τις μαγνητικες του εμπορίου αλλα ειναι ολες αεροδυναμικου στυλ ή ογκωδεις και δεν βολευουν....οι περισσοτερες ειναι και πανακριβες.
Το ερωτημα μου είναι το εξης: Μπορει καπως να γινει καμια πατεντα ετσι ωστε να την πεταω στο τεποζιτο με κανενα μαγνητακι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

τσαντα πλατης και μαγνητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσαντα πλατης και μαγνητες   τσαντα πλατης και μαγνητες Icon_minitimeΠαρ Σεπ 02 2016, 21:45

Δεν εχω καταλαβει τι τσαντα θες να βαλεις (κατι σε σχημα tank bag?? ) αλλα ειχα κανει παλιοτερα μια πατεντα με μαγνητη σε τσαντακι ωμου ωστε να το κρεμαω πλαγια στον ωμο και η μια του πλευρα να κολλαει στο ντεποζιτο για να μην... ανεμιζει.
Πολυ απλα ειχα βαλει εσωτερικα στο υφασμα στο σημειο που ηθελα να κολλαει ενα μαγνητη...
Μια χαρα ηταν ΑΛΛΑ καποια στιγμη ο μαγνητης επιασε κατι κομματακια μεταλλικα και μετα γρατζουνισε το ντεποζιτο... cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsiligiorgis



Registration date : 28/05/2014

τσαντα πλατης και μαγνητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τσαντα πλατης και μαγνητες   τσαντα πλατης και μαγνητες Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2016, 10:50

Θέλω μια κανονική τσάντα πλάτης ή ταχυδρόμου η οποία να είναι σοβαρή γιατί την θέλω για δουλειά και θέλω αν μπορώ να κάνω πατέντα με μαγνήτες για να κολλάει στο τέποζιτο όταν ανεβαίνω στην μηχανή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τσαντα πλατης και μαγνητες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Γενικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: