Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
G.RIDER

G.RIDER

Ηλικία : 31
Τόπος : ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
Registration date : 19/08/2016

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19 2016, 15:40

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΦΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΜΗΧΑΝΗ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ
1. ΑΝΟΙΓΩ ΔΙΑΚΟΠΤΗ
2. ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΑΚΙ ΟΝ/OFF
3. ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΕΝΖΙΝΗ ΣΤΗΝ ΤΡΟΜΠΑ
ΚΑΙ ΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ( ΜΕ ΠΑΤΗΜΕΝΟ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ) ΑΚΟΥΓΕΤΕ Η ΤΡΟΜΠΑ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΝ Η ΜΙΖΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΕΝΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΩ, ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΜΙΖΑΡΕΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ Η ΤΡΟΜΠΑ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΣΑΝ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΤΑΜΠΛΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟ ΜΟΝΟ "ΑΣΥΝΙΘΗΣΤΟ'' ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΒΗΝΕΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ ΟΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ sos sos sos sos sos sos

ΝΑ ΣΥΜΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΛΕΠΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toykaki



Ηλικία : 33
Registration date : 13/01/2016

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19 2016, 20:04

Ακριβως το ιδιο εχω και εγω..περιπου μια ςβδομαδα που το επαθα.το εκανε 2 η 3 φορες δεν μου το ξαναεκανε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.RIDER

G.RIDER

Ηλικία : 31
Τόπος : ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
Registration date : 19/08/2016

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Icon_minitimeΠαρ Αυγ 19 2016, 23:17

Κάνει αυτό το χαρακτηριστικό ήχο σαν να ακούγεται η τρομπα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toykaki



Ηλικία : 33
Registration date : 13/01/2016

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Icon_minitimeΣαβ Αυγ 20 2016, 08:47

G.RIDER έγραψε:
Κάνει αυτό το χαρακτηριστικό ήχο σαν να ακούγεται η τρομπα;
ναι αυτο ακριβς.αλλα δεν εμαθα τι ειναι τελικα αυτο.δεν μου το παρουσιασε περαν απο 2-3 φορες..εσενα;κανεις για βοηθεια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.RIDER

G.RIDER

Ηλικία : 31
Τόπος : ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
Registration date : 19/08/2016

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Icon_minitimeΣαβ Αυγ 20 2016, 15:09

Τελικά είναι μίζα δεν σπρώχνει το εμβολακι να κομπλαρει το χτύπησα με ένα κλειδακι και δουλεύει το κατάλαβα στις 4 το πρωί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toykaki



Ηλικία : 33
Registration date : 13/01/2016

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Icon_minitimeΔευ Αυγ 22 2016, 10:49

G.RIDER έγραψε:
Τελικά είναι μίζα δεν σπρώχνει το εμβολακι να κομπλαρει το χτύπησα με ένα κλειδακι και δουλεύει το κατάλαβα στις 4 το πρωί
για αυτο δεν μιζαρει καν;και ακουγαμε μονο την αντλια;τωρα εστρωσε;πρεπει να βγει η μιζα για να φτιαχτει;εμενα δεν μου το εκανε ξανα να σου πω την αληθεια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 53
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  Icon_minitimeΔευ Αυγ 22 2016, 12:29

Καρβουνακια θέλει η μίζα,  αν το ξανακάνει σπρωχνεται με μια 3 ταχύτητα λίγο να ξεκομπλαρει μπρος πίσω η λίγο χτύπημα με ένα κλειδί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: