Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GiannisPatra

GiannisPatra

Ηλικία : 51
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 26/02/2008

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 20 2009, 18:53

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Σεπ 16 2009, 20:15

Παίδες σε σχέση με την τοποθέτησή-σφήξιμο.

Βλέπω οτι ενω η έξωτερικές βίδες σφήγγουν και τα δυο κομμάτια έρχονται και ενώνουν απόλυτα... στο μέσα μέρος υπάρχει ένα απειροελάχιστο κενό... απειροελάχιστο το εννοώ!
Οπως μου έχει πει και ο Σπυρος εσφυξα πρώτα απο μέσα και μετά απ' εξω.
Οπως και να έχει θα περάσω αυριο απο τον μαστορα που είναι φιλος να κάνει ένα τσεκάρισμα αλλα΄για πείτε μου την άποψή σας...

Πάντως το γιοφυρι νομίζω οτι είναι εκ των ουκ ανευ... που να πάω και καμια μεγάλη βολτα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19 2012, 21:21

έλα να πέφτει το κράξιμο...

λοιπόν, μου ζήτησε αδερφός μου να κάνω μια βόλτα το δικό του dl650 γιατί είχε την εντύπωση ότι κάτι δεν πήγαινε καλά από θέμα απόδοσης..
την πήρα και εγώ..έκανα μερικές βόλτες, και μονοκάβαλος και δικάβαλος..και δεν κατέληξα σε κάποιο αρνητικό συμπέρασμα, μου φάνηκε εξίσου καλή και με προοπτικές ενδεχομένως να "ανοίξει" λίγο ακόμα μιας και έχει 3.500χλμ περίπου..

τι σχέση έχουν αυτά με τη γέφυρα..? καμία..

το θέμα λοιπόν είναι, ότι την επόμενη μέρα, θυμήθηκα ότι του αδερφού μου το dl δεν έχει γέφυρα πιρουνιού..ενώ το δικό μου έχει..και το θέμα είναι ότι κανονικά δεν θα έπρεπε να το "θυμηθώ" αλλά να έχω διαπιστώσει τη "διαφορετική" συμπεριφορά στην βόλτα κατά την οδήγηση..που κάτι τέτοιο δεν συνέβη..

και μου έκανε εντύπωση, ότι πολλά παιδιά αναφέρουν ότι με το που βγάλουν τη γέφυρα βλέπουν μεγάλη διαφορά προς το χειρότερο, εγώ καβαλώντας μία μηχανή χωρίς, δεν διαπίστωσα κάτι που να με προβληματίσει..

αυτά.. Smile ενδεχομένως να είμαι μεγαλύτερο κουλάδι απ'όσο νομίζω.. δεν ξέρω.. Razz

κάθε κράξιμο καλοδεχούμενο .. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19 2012, 21:25

nikolasr200 έγραψε:


αυτά.. Smile ενδεχομένως να είμαι μεγαλύτερο κουλάδι απ'όσο νομίζω.. δεν ξέρω.. Razz


silent

δεν εχω να προσθεσω κατι Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19 2012, 21:28

4kings έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:


αυτά.. Smile ενδεχομένως να είμαι μεγαλύτερο κουλάδι απ'όσο νομίζω.. δεν ξέρω.. Razz


silent

δεν εχω να προσθεσω κατι Razz

σ'αρέσω έτσι..?? kittybike tsir
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19 2012, 21:31

4kings έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:


αυτά.. Smile ενδεχομένως να είμαι μεγαλύτερο κουλάδι απ'όσο νομίζω.. δεν ξέρω.. Razz


silent

δεν εχω να προσθεσω κατι Razz

Παιδιά κάτω τα χέρια από τον Νικόλα, νομίζω ότι έχει φτιάξει πολλά άτομα από εδω μέσα με το CGI και την τιμή .

Τώρα αν ειναι "κουλάδι" εμείς δεν του λέμε τίποτα πάνω σε αυτό το θέμα και κανουμε την πάπια...
xaxa xaxa xaxa

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 33ncnm10γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 33e6ee10γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 63u2ip10γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Amzm8k10γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19 2012, 21:33

πετάει ο γάιδαρος?




πετάαααει .. Razz


γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Πετάει-ο...-γάιδαρος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19 2012, 22:58

Παρατήρησες τουλάχιστον την θερμοκρασία κατεβασμένη στη μηχανή του φίλου σου;
XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Μάης 19 2012, 23:25

όπα!!
κατι μου θυμιζει ολο αυτο.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 00:20

Laughing Laughing Laughing
Bretsos έγραψε:
όπα!!
κατι μου θυμιζει ολο αυτο.... Very Happy
Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 02:46

What a Face What a Face What a Face
dimnik83 έγραψε:
Laughing Laughing Laughing
Bretsos έγραψε:
όπα!!
κατι μου θυμιζει ολο αυτο.... Very Happy
Laughing Laughing Laughing
What a Face What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 11:53

nikolasr200 έγραψε:

την πήρα και εγώ..έκανα μερικές βόλτες, και μονοκάβαλος και δικάβαλος..και δεν κατέληξα σε κάποιο αρνητικό συμπέρασμα, μου φάνηκε εξίσου καλή και με προοπτικές ενδεχομένως να "ανοίξει" λίγο ακόμα μιας και έχει 3.500χλμ περίπου..


και μου έκανε εντύπωση, ότι πολλά παιδιά αναφέρουν ότι με το που βγάλουν τη γέφυρα βλέπουν μεγάλη διαφορά προς το χειρότερο, εγώ καβαλώντας μία μηχανή χωρίς, δεν διαπίστωσα κάτι που να με προβληματίσει..

Μήπως το οτι έχει μολις 3500km το κάνει αρκετά σφιχτό ακόμη σε αναρτησεις κτλ?? Εμενα όταν έβγαλα για 4 μερες την γεφυρα (και όντας μεγάλο κουλάδι, το αναγνωρίζω...) στην δικιά μου αμέσως κατάλαβα οτι κάτι ειναι διαφορετικό...

Ισως εαν την βγαλεις στην δικιά σου θα το καταλάβεις αμεσως Νίκο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 13:32

nikos147 έγραψε:
nikolasr200 έγραψε:

την πήρα και εγώ..έκανα μερικές βόλτες, και μονοκάβαλος και δικάβαλος..και δεν κατέληξα σε κάποιο αρνητικό συμπέρασμα, μου φάνηκε εξίσου καλή και με προοπτικές ενδεχομένως να "ανοίξει" λίγο ακόμα μιας και έχει 3.500χλμ περίπου..


και μου έκανε εντύπωση, ότι πολλά παιδιά αναφέρουν ότι με το που βγάλουν τη γέφυρα βλέπουν μεγάλη διαφορά προς το χειρότερο, εγώ καβαλώντας μία μηχανή χωρίς, δεν διαπίστωσα κάτι που να με προβληματίσει..

Μήπως το οτι έχει μολις 3500km το κάνει αρκετά σφιχτό ακόμη σε αναρτησεις κτλ?? Εμενα όταν έβγαλα για 4 μερες την γεφυρα (και όντας μεγάλο κουλάδι, το αναγνωρίζω...) στην δικιά μου αμέσως κατάλαβα οτι κάτι ειναι διαφορετικό...

Ισως εαν την βγαλεις στην δικιά σου θα το καταλάβεις αμεσως Νίκο!

Ελα μωρε τωρα καθεσαι και εξηγεις στον Νικολα σοβαρα τις κουλαδοφιλοσοφικες του αναζητησεις..

αφου φαινεται ξεκαθαρα οτι θελει δουλεμα ....ψοφαει για κατι τετοια! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Μάης 20 2012, 20:06

Ρε μην ψαρώνετε... ο Νικόλας πήρε το στρώμα μόνο και μόνο για να πουλήσει ενδείκτες!!! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 21 2012, 00:17

terino έγραψε:
Ρε μην ψαρώνετε... ο Νικόλας πήρε το στρώμα μόνο και μόνο για να πουλήσει ενδείκτες!!! Laughing Laughing

μαλάκα έλιωσα..έγραψες!!!! αν και δεν το συνηθίσω το θέμα με τα + στην περίπτωσή σου
+650..!!!

@nikos147 αν υποθέσουμε ότι δεν φταίει το ότι είμαι κουλάδι, θα ήταν η επόμενη πιο πιθανή εξήγηση που θα μπορούσα να δώσω αυτή που λες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουν 05 2012, 22:39

Bretsos έγραψε:
όπα!!
κατι μου θυμιζει ολο αυτο.... Very Happy


affraid affraid affraid affraid
μην το τραβας...
ενα τσικ θελω Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 00:45

nikolasr200 έγραψε:
έλα να πέφτει το κράξιμο...

λοιπόν, μου ζήτησε αδερφός μου να κάνω μια βόλτα το δικό του dl650 γιατί είχε την εντύπωση ότι κάτι δεν πήγαινε καλά από θέμα απόδοσης..
την πήρα και εγώ..έκανα μερικές βόλτες, και μονοκάβαλος και δικάβαλος..και δεν κατέληξα σε κάποιο αρνητικό συμπέρασμα, μου φάνηκε εξίσου καλή και με προοπτικές ενδεχομένως να "ανοίξει" λίγο ακόμα μιας και έχει 3.500χλμ περίπου..

τι σχέση έχουν αυτά με τη γέφυρα..? καμία..

το θέμα λοιπόν είναι, ότι την επόμενη μέρα, θυμήθηκα ότι του αδερφού μου το dl δεν έχει γέφυρα πιρουνιού..ενώ το δικό μου έχει..και το θέμα είναι ότι κανονικά δεν θα έπρεπε να το "θυμηθώ" αλλά να έχω διαπιστώσει τη "διαφορετική" συμπεριφορά στην βόλτα κατά την οδήγηση..που κάτι τέτοιο δεν συνέβη..

και μου έκανε εντύπωση, ότι πολλά παιδιά αναφέρουν ότι με το που βγάλουν τη γέφυρα βλέπουν μεγάλη διαφορά προς το χειρότερο, εγώ καβαλώντας μία μηχανή χωρίς, δεν διαπίστωσα κάτι που να με προβληματίσει..

αυτά.. Smile ενδεχομένως να είμαι μεγαλύτερο κουλάδι απ'όσο νομίζω.. δεν ξέρω.. Razz

κάθε κράξιμο καλοδεχούμενο .. Smile

έλα φτιάξτε καινούρια σειρά για κράξιμο..

οδήγησα και άλλο v-strom χωρίς γέφυρα, και διαφορά πάλι δεν κατάλαβα.. πάλι μοντέλο Lo..
και σήμερα είχα το μυαλό μου συγκεκριμένα στη γέφυρα, αλλά κάποια τέτοια μαγική διαφορά πάλι δεν είδα..!! What a Face What a Face What a Face

αντί για κουλομαρία να το κάνω κουλονικόλας? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 10:11

κοίτα είναι σαν να πηγαίνεις με τον τούμπανο για καφέ. Καθιστοί στο τραπεζάκι δεν θα καταλάβεις καμιά διαφορά...αν γίνει κάνας τσαμπουκάς όμως....θα πεις, καλά που είχαμε τον τούμπανο.
Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 11:12

tazakos έγραψε:
κοίτα είναι σαν να πηγαίνεις με τον τούμπανο για καφέ. Καθιστοί στο τραπεζάκι δεν θα καταλάβεις καμιά διαφορά...αν γίνει κάνας τσαμπουκάς όμως....θα πεις, καλά που είχαμε τον τούμπανο.
Wink

xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 11:42

Μηπως η γεφυρα σου δεν ειναι σωστα τοποθετημενη ή να εχουν χαλαρωσει οι βιδες? Τσεκαρε το... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
n.l
Member
Member
n.l

Ηλικία : 44
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Ηγουμενίτσα
Registration date : 18/04/2012

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 13:10

tazakos έγραψε:
κοίτα είναι σαν να πηγαίνεις με τον τούμπανο για καφέ. Καθιστοί στο τραπεζάκι δεν θα καταλάβεις καμιά διαφορά...αν γίνει κάνας τσαμπουκάς όμως....θα πεις, καλά που είχαμε τον τούμπανο.
Wink
lol! lol! χαχαχαχαχαχαχα,,,,,πολυ καλό,σε κάτι τέτοια πάντα φαίνεται η διαφορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 14:41

tazakos έγραψε:
κοίτα είναι σαν να πηγαίνεις με τον τούμπανο για καφέ. Καθιστοί στο τραπεζάκι δεν θα καταλάβεις καμιά διαφορά...αν γίνει κάνας τσαμπουκάς όμως....θα πεις, καλά που είχαμε τον τούμπανο.
Wink

YOU! YOU! YOU! δεν υπάρχει το παράδειγμα..>!! Razz

θα ξανατσεκάρω τις βίδες, αλλά αν ήταν χαλαρές, λογικά θα άφηναν σημάδια στις μπότες νομίζω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 16 2012, 17:58

tazakos έγραψε:
κοίτα είναι σαν να πηγαίνεις με τον τούμπανο για καφέ. Καθιστοί στο τραπεζάκι δεν θα καταλάβεις καμιά διαφορά...αν γίνει κάνας τσαμπουκάς όμως....θα πεις, καλά που είχαμε τον τούμπανο.
Wink

Καλά... ας έβλεπες τον τούμπανο πως έτρεμε σαν κοριτσάκι μέσα στην πισίνα και για πότε διακτινίστηκε έξω από το νερό και μετά έλα ξαναπες το αυτό!!! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 16 2012, 18:34

terino έγραψε:
tazakos έγραψε:
κοίτα είναι σαν να πηγαίνεις με τον τούμπανο για καφέ. Καθιστοί στο τραπεζάκι δεν θα καταλάβεις καμιά διαφορά...αν γίνει κάνας τσαμπουκάς όμως....θα πεις, καλά που είχαμε τον τούμπανο.
Wink

Καλά... ας έβλεπες τον τούμπανο πως έτρεμε σαν κοριτσάκι μέσα στην πισίνα και για πότε διακτινίστηκε έξω από το νερό και μετά έλα ξαναπες το αυτό!!! Laughing Laughing

Προσπαθούσε να μιμηθεί πως κάνει το κινητό στη δόνηση, μην είσαι κακός! γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Cold
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
memas3467

memas3467

Τόπος : sofia BG
Registration date : 07/03/2013

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ   γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 08 2013, 12:06

καλημερα! γνωριζει κανεις που μπορω να αγορασω μια τετοια γεφυρα στην αθηνα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

γέφυρα πιρουνιού,το μαγικό αξεσουάρ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: