ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Κανένας οδηγός βήμα προς βήμα για σύνδεση προβολακίων;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vaios13

Registration date : 28/05/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Κανένας οδηγός βήμα προς βήμα για σύνδεση προβολακίων;;   Πεμ Φεβ 04 2016, 21:08

Καλησπέρα σε όλους!

Υπάρχει μήπως κανένα τοπικ που να δείχνει με φωτογραφίες πώς στο καλό θα μπορέσω να συνδέσω τα προβολακια μου (cree u7) με τα ρεύματα και το διακόπτη τους;
Είμαι παντελώς άσχετος και αν δεν τα βήματα με φωτογραφίες και μείνω μόνο στα ηλεκτρολογικα σχέδια που είδα πως ανέβασαν κάτι παλικάρια στο forum, δε με βλέπω να τα συνδέω πότε..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
moderator
moderator

Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανένας οδηγός βήμα προς βήμα για σύνδεση προβολακίων;;   Πεμ Φεβ 04 2016, 21:33

φιλε δυστυχως βημα-βημα με φωτορεπορταζ δεν υπαρχει μονο σχεδια. σε ποια περιοχη μενεις?
vaios13

Registration date : 28/05/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κανένας οδηγός βήμα προς βήμα για σύνδεση προβολακίων;;   Παρ Φεβ 05 2016, 08:58

rafel έγραψε:
φιλε δυστυχως βημα-βημα με φωτορεπορταζ δεν υπαρχει μονο σχεδια. σε ποια περιοχη μενεις?

Είμαι μακριά πολύ φίλε, Αλεξανδρουπολη! Ήθελα έστω καμια φωτογραφία με τις συνδέσεις, αλλά δεν πειράζει!

Κανένας οδηγός βήμα προς βήμα για σύνδεση προβολακίων;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: