ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loukoumis

Τόπος : thessalonikh kendro
Registration date : 18/08/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Τετ Απρ 13 2016, 22:56

ΑΙΩΝΙΑ Η ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ
ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΩ ΑΚΟΜΑ . ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΔΗΜΟ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ
ΣΕ ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΤΩΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://remus.greece@hotmail.com
pegasusthes
moderator
moderator

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Πεμ Απρ 14 2016, 18:44

CHICKEN KILLERS !!!!

V-STRONG
Member
Member

Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Παρ Απρ 15 2016, 16:21

Κυριακη 17/4/16 ειμαστε για ημερησια βολτα;
cobrakleo

Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/11/2015

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Σαβ Απρ 16 2016, 12:31

εγω ειμαι μεσα παντως για οπουδηποτε!!!!!! αν και καμια παραλια δεν θα με χαλαγε...30 βαθμους θα εχει...
pegasusthes
moderator
moderator

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Σαβ Απρ 16 2016, 15:58

Μιας και τέθηκε από ορισμένους αυριανή βολτούλα και ο θα είναι μαζί μας καιρός θα είναι μαζί μας προτείνεται η εξής διαδρομή

Το πρόγραμμα: Αναχώρηση στις 10:00 από carrefour Ευκαρπίας. Κατόπι στάση Γουμένισσα για καφέ στο Διατηρητέο και στο μοναστήρι της Γρίβας για κεράκι. Ανάβαση στην Καστανερή  και γεύμα σε παραδοσιακό ταβερνάκι. Αν οι συμμετέχοντες δεν έχουν θέμα σύντομης επιστροφής αντί για ταβερνάκι στην Καστανερή, τσιπουροκατάσταση στο Σκρά μέσω Αρχάγγελου και επιστροφή από Ε.Ο Πολυκάστρου- Θεσ/νίκης, κάτι το οποίο θα προτιμούσα ως διαδρομή και μέρη. Μαζί μας και ο Γιώργος FOX από τον καφέ της Τετάρτης, ο οποίος είναι και από εκείνα τα μέρη και θα κανονίσει την ανάλογη μασαμπούκα.

Συμμετοχές εδώ

narcissus
moderator
moderator

Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Σαβ Ιουν 04 2016, 08:40

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν!

Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας.........με έρωτα περνάει.....!    
nikSalonik
Administrator
Administrator

Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Τρι Σεπ 20 2016, 14:08

το λοιπον κυριες και κυριοι ...ο οκτωμβρης οπως και καθε χρονο μας εδεινε την ευκαιρια να οργανωνουμε μια διημερη εξορμηση ...

ετσι λοιπον και για φετος κανω προταση να οργανωσουμε κατι αντιστοιχο ....

οι δοκιμασμενες μας εξορμησεις που ειχαν και επιτυχια αλλα και τεραστιο εκδρομικο ενδιαφερον ηταν

η  ΚΑΣΤΟΡΙΑ , το παρανεστι , το συρρακο , η λιμνη πλαστηρα , το περτουλι -ελατη  , και το καρπενησι

μοναδικη εμπειρια αλλα και ΑΡΙΣΤΗ οργανωση σε διαμονη και περιηγηση περιοχης ητταν το  ΣΥΡΡΑΚΟμε τους καλαρυτες ...οσοι θυμοσαστε ειχαμε τεραστια συμμετοχη σε εξαιρετους ξενονες και πολυ καλες τιμες .....

ο παραπανω προορισμος αποτελει και την προσωπικη μου πρόταση , ωστοσο θελω να ακουστουν κι αλλες γνωμες -προτασεις ωστε να εχουμε μια πιο ολοκληρωμενη εικονα και σε επιπεδο συμμετοχων αλλα σε προορισμο ...

το νημα θα παραμεινει σε δημοσια συζητηση εως την ερχομενη τεταρτη και εφ οσον συγκεντρωσουμε ασφαλη στοιχεια τοτε τρεχουμε νεο νημα με συμμετοχες ....

δικο σας !!!!

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

τι κι αν εχω "μαυροπούλι"... ρε...Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου
http://insuranceate.blogspot.com
Sifounas
Administrator
Administrator

Τόπος : μελισσια
Registration date : 25/02/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Τρι Σεπ 20 2016, 14:26

τέτοια βλέπω και τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ορίστε ημερομηνίες και προορισμό ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yeye yeye yeye

Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
pashaloua
moderator
moderator

Registration date : 14/01/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Τετ Σεπ 21 2016, 00:47

Νίκο καλά έκανες και άνοιξες το θέμα ξανά. Πρέπει σίγουρα να κανονίσουμε εκδρομή.
Τα μέρη που πήγαμε πρόσφατα δε νομίζω να τραβήξουν μεγάλη συμμετοχή. Να δούμε μέρη που δε πήγαμε πρόσφατα.
Το καρπενήσι είναι λίγο μακριά αλλα μου αρέσει σαν ιδέα.
Η δράμα επίσης είναι προορισμός που το συζητάμε καιρό .

moderator

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Τετ Σεπ 21 2016, 08:12

Καλημέρα.παιδιά παίζει και η Ξάνθη που το είχαμε συζήτηση και παλιότερα
pegasusthes
moderator
moderator

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Τετ Σεπ 21 2016, 14:30

καλησπέρα κι από μένα, όπως είχα πει και στο παρελθόν μια εκδρομούλα προς Βλάστη - Κλεισούρα- Λιμνοχώρι, πριν πιάσουν τα κρύα θα ταν όμορφα. Να τονίσω ότι για μένα αυτό τον καιρό επιβάλετε η τακτοποίηση της κόρης, ως φοιτήτρια, στην Λάρισα οπότε η ημερομηνία θα δείξει αν μπορώ ν ακολουθήσω. Αυτό το λέω διότι τα μέρη τα ξέρω πολύ καλά μεν, το φόρουμ δεν έχει πάει κατά κει δε. Τα λέμε από κοντά το βράδυ - φιλούμπες.

ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

λιμνοχώρι

ΒΛΑΣΤΗ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

costas v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Τετ Σεπ 21 2016, 22:41

pegasusthes έγραψε:
καλησπέρα κι από μένα, όπως είχα πει και στο παρελθόν μια εκδρομούλα προς Βλάστη - Κλεισούρα- Λιμνοχώρι, πριν πιάσουν τα κρύα θα ταν όμορφα. Να τονίσω ότι για μένα αυτό τον καιρό επιβάλετε η τακτοποίηση της κόρης, ως φοιτήτρια, στην Λάρισα οπότε η ημερομηνία θα δείξει αν μπορώ ν ακολουθήσω. Αυτό το λέω διότι τα μέρη τα ξέρω πολύ καλά μεν, το φόρουμ δεν έχει πάει κατά κει δε. Τα λέμε από κοντά το βράδυ - φιλούμπες.

...

Με πολλές επιλογές η από πάνω πρόταση
http://www.antoniadis.com.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator

Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Πεμ Σεπ 22 2016, 12:44

ΑΥΤΟ βλεπω κι εγω ....και μιας και δεν εχουμε παει ποτε ως forum κι επειδη κι οpegasusthes αλλα και ο costas v γνωριζουν την περιοχη λεω να το τρεξουμε ....

η πιο βατη ημερομηνια για ΠΣΚ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 14-15-16 οκτωβριου (απ οσο συζητηθηκε χτες στον καφε )
αρα λοιπον το προτεινω εκτος αν υπαρχει κατι διαφορετικο ....

την τεταρτη 28 σεπτ πρεπει να εχουμε καταληξει ....

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

τι κι αν εχω "μαυροπούλι"... ρε...Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου
http://insuranceate.blogspot.com
MARKOS-V
vstromhellasforum Fanatic

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Πεμ Σεπ 22 2016, 13:32

βαλτε ακριβες σημειο στο χαρτη για να το βρουν κ οι ....νοτιοι παλαβιαριδες βεστρομαδες ή μη
pegasusthes
moderator
moderator

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Πεμ Σεπ 22 2016, 21:10

MARKOS-V έγραψε:
βαλτε ακριβες σημειο στο χαρτη για να το βρουν κ οι ....νοτιοι παλαβιαριδες βεστρομαδες ή μη

στάκα ρε παλαβιάρη Μάρκο, μη τρελαίνεσαι, θα υλοποιηθεί στην ώρα του και θ ανέβει ξεχωριστό ποστάρισμα με όλες τις λεπτομέρειες I love you . Αν πάλι θέλεις να "μελετήσεις" και να σχεδιάσεις, ρίξε στο maps.google.gr τις τοποθεσίες και bingo!

Λοιπόν κύριοι οι επαφές με την περιοχή ξεκίνησαν, εκτιμώ αύριο να έχω σαφή εικόνα ώστε να το τρέξουμε αν τελικά μας βολέψει και καταλήξουμε για εκεί. Εκτιμώ κι εγώ για την ημερομηνία που πρότεινε ο Νίκος ως την πιο κατάλληλη.

JORDAN AFRICANOS
Member
Member

Registration date : 11/10/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Πεμ Σεπ 22 2016, 23:30

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΛΟΥΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ 300ΧΛΜ. Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΑ
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΚΑΝΕ 1300 ΧΛΜ. ΤΟ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ .......
ΜΕΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ
Ο ΣΑΛΟΝΙΚ ΚΑΙ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 15-16/10/2016 ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ, ΕΧΩ ΡΕΠΟ!!!!
ΑΝΤΕΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ''ΟΡΓΩΣΟΥΜΕ'' ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yeye  yeye  yeye  yeye  yeye  yeye yeye  yeye  yeye  yeye  

moto moto moto moto moto
MARKOS-V

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Παρ Σεπ 23 2016, 00:58

pegasusthes έγραψε:
MARKOS-V έγραψε:

στάκα ρε παλαβιάρη Μάρκο, μη τρελαίνεσαι, θα υλοποιηθεί στην ώρα του και θ ανέβει ξεχωριστό ποστάρισμα με όλες τις λεπτομέρειες I love you . Αν πάλι θέλεις να "μελετήσεις" και να σχεδιάσεις, ρίξε στο maps.google.gr τις τοποθεσίες και bingo!

Λοιπόν κύριοι οι επαφές με την περιοχή ξεκίνησαν, εκτιμώ αύριο να έχω σαφή εικόνα ώστε να το τρέξουμε αν τελικά μας βολέψει και καταλήξουμε για εκεί. Εκτιμώ κι εγώ για την ημερομηνία που πρότεινε ο Νίκος ως την πιο κατάλληλη.

καλα ντε ,μη φωναζεις,θα περιμενω,νεοι ειμαστε ακομα!!!!
pegasusthes
moderator
moderator

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    Πεμ Σεπ 29 2016, 17:12

Η ΕΚΔΡΟΜΉ ΑΝΈΒΗΚΕ - ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΔΩ

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: