Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loukoumis

loukoumis

Ηλικία : 41
Τόπος : thessalonikh kendro
Registration date : 18/08/2012

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2016, 22:56

ΑΙΩΝΙΑ Η ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ
ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΩ ΑΚΟΜΑ . ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΔΗΜΟ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ
ΣΕ ΑΚΟΥΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΤΩΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://remus.greece@hotmail.com
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2016, 18:44

CHICKEN KILLERS !!!!

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2016, 16:21

Κυριακη 17/4/16 ειμαστε για ημερησια βολτα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cobrakleo

cobrakleo

Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/11/2015

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Απρ 16 2016, 12:31

εγω ειμαι μεσα παντως για οπουδηποτε!!!!!! αν και καμια παραλια δεν θα με χαλαγε...30 βαθμους θα εχει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Απρ 16 2016, 15:58

Μιας και τέθηκε από ορισμένους αυριανή βολτούλα και ο θα είναι μαζί μας καιρός θα είναι μαζί μας προτείνεται η εξής διαδρομή

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 20s31y

Το πρόγραμμα: Αναχώρηση στις 10:00 από carrefour Ευκαρπίας. Κατόπι στάση Γουμένισσα για καφέ στο Διατηρητέο και στο μοναστήρι της Γρίβας για κεράκι. Ανάβαση στην Καστανερή  και γεύμα σε παραδοσιακό ταβερνάκι. Αν οι συμμετέχοντες δεν έχουν θέμα σύντομης επιστροφής αντί για ταβερνάκι στην Καστανερή, τσιπουροκατάσταση στο Σκρά μέσω Αρχάγγελου και επιστροφή από Ε.Ο Πολυκάστρου- Θεσ/νίκης, κάτι το οποίο θα προτιμούσα ως διαδρομή και μέρη. Μαζί μας και ο Γιώργος FOX από τον καφέ της Τετάρτης, ο οποίος είναι και από εκείνα τα μέρη και θα κανονίσει την ανάλογη μασαμπούκα.

Συμμετοχές εδώ

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04 2016, 08:40


_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 25iycf7.....με έρωτα περνάει...εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 20 2016, 14:08

το λοιπον κυριες και κυριοι ...ο οκτωμβρης οπως και καθε χρονο μας εδεινε την ευκαιρια να οργανωνουμε μια διημερη εξορμηση ...

ετσι λοιπον και για φετος κανω προταση να οργανωσουμε κατι αντιστοιχο ....

οι δοκιμασμενες μας εξορμησεις που ειχαν και επιτυχια αλλα και τεραστιο εκδρομικο ενδιαφερον ηταν

η  ΚΑΣΤΟΡΙΑ , το παρανεστι , το συρρακο , η λιμνη πλαστηρα , το περτουλι -ελατη  , και το καρπενησι

μοναδικη εμπειρια αλλα και ΑΡΙΣΤΗ οργανωση σε διαμονη και περιηγηση περιοχης ητταν το  ΣΥΡΡΑΚΟμε τους καλαρυτες ...οσοι θυμοσαστε ειχαμε τεραστια συμμετοχη σε εξαιρετους ξενονες και πολυ καλες τιμες .....

ο παραπανω προορισμος αποτελει και την προσωπικη μου πρόταση , ωστοσο θελω να ακουστουν κι αλλες γνωμες -προτασεις ωστε να εχουμε μια πιο ολοκληρωμενη εικονα και σε επιπεδο συμμετοχων αλλα σε προορισμο ...

το νημα θα παραμεινει σε δημοσια συζητηση εως την ερχομενη τεταρτη και εφ οσον συγκεντρωσουμε ασφαλη στοιχεια τοτε τρεχουμε νεο νημα με συμμετοχες ....

δικο σας !!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 20 2016, 14:26

τέτοια βλέπω και τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ορίστε ημερομηνίες και προορισμό ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


yeye yeye yeye

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashaloua
Administrator
Administrator
pashaloua

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/01/2013

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2016, 00:47

Νίκο καλά έκανες και άνοιξες το θέμα ξανά. Πρέπει σίγουρα να κανονίσουμε εκδρομή.
Τα μέρη που πήγαμε πρόσφατα δε νομίζω να τραβήξουν μεγάλη συμμετοχή. Να δούμε μέρη που δε πήγαμε πρόσφατα.
Το καρπενήσι είναι λίγο μακριά αλλα μου αρέσει σαν ιδέα.
Η δράμα επίσης είναι προορισμός που το συζητάμε καιρό .

_________________
εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 2019_011
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2016, 08:12

Καλημέρα.παιδιά παίζει και η Ξάνθη που το είχαμε συζήτηση και παλιότερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2016, 14:30

καλησπέρα κι από μένα, όπως είχα πει και στο παρελθόν μια εκδρομούλα προς Βλάστη - Κλεισούρα- Λιμνοχώρι, πριν πιάσουν τα κρύα θα ταν όμορφα. Να τονίσω ότι για μένα αυτό τον καιρό επιβάλετε η τακτοποίηση της κόρης, ως φοιτήτρια, στην Λάρισα οπότε η ημερομηνία θα δείξει αν μπορώ ν ακολουθήσω. Αυτό το λέω διότι τα μέρη τα ξέρω πολύ καλά μεν, το φόρουμ δεν έχει πάει κατά κει δε. Τα λέμε από κοντά το βράδυ - φιλούμπες.

ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 34zehqb

λιμνοχώρι

ΒΛΑΣΤΗ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 2q8xdgg

ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 1252xe0

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 2ztln2u

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
costas v
gold member
gold member
costas v

Τόπος : ΚΟΖΑΝΗ
Registration date : 09/06/2008

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2016, 22:41

pegasusthes έγραψε:
καλησπέρα κι από μένα, όπως είχα πει και στο παρελθόν μια εκδρομούλα προς Βλάστη - Κλεισούρα- Λιμνοχώρι, πριν πιάσουν τα κρύα θα ταν όμορφα. Να τονίσω ότι για μένα αυτό τον καιρό επιβάλετε η τακτοποίηση της κόρης, ως φοιτήτρια, στην Λάρισα οπότε η ημερομηνία θα δείξει αν μπορώ ν ακολουθήσω. Αυτό το λέω διότι τα μέρη τα ξέρω πολύ καλά μεν, το φόρουμ δεν έχει πάει κατά κει δε. Τα λέμε από κοντά το βράδυ - φιλούμπες.

...

Με πολλές επιλογές η από πάνω πρόταση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.antoniadis.com.gr
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2016, 12:44

ΑΥΤΟ βλεπω κι εγω ....και μιας και δεν εχουμε παει ποτε ως forum κι επειδη κι οpegasusthes αλλα και ο costas v γνωριζουν την περιοχη λεω να το τρεξουμε ....

η πιο βατη ημερομηνια για ΠΣΚ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 14-15-16 οκτωβριου (απ οσο συζητηθηκε χτες στον καφε )
αρα λοιπον το προτεινω εκτος αν υπαρχει κατι διαφορετικο ....

την τεταρτη 28 σεπτ πρεπει να εχουμε καταληξει ....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2016, 13:32

βαλτε ακριβες σημειο στο χαρτη για να το βρουν κ οι ....νοτιοι παλαβιαριδες βεστρομαδες ή μη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2016, 21:10

MARKOS-V έγραψε:
βαλτε ακριβες σημειο στο χαρτη για να το βρουν κ οι ....νοτιοι παλαβιαριδες βεστρομαδες ή μη


στάκα ρε παλαβιάρη Μάρκο, μη τρελαίνεσαι, θα υλοποιηθεί στην ώρα του και θ ανέβει ξεχωριστό ποστάρισμα με όλες τις λεπτομέρειες I love you . Αν πάλι θέλεις να "μελετήσεις" και να σχεδιάσεις, ρίξε στο maps.google.gr τις τοποθεσίες και bingo!

Λοιπόν κύριοι οι επαφές με την περιοχή ξεκίνησαν, εκτιμώ αύριο να έχω σαφή εικόνα ώστε να το τρέξουμε αν τελικά μας βολέψει και καταλήξουμε για εκεί. Εκτιμώ κι εγώ για την ημερομηνία που πρότεινε ο Νίκος ως την πιο κατάλληλη.

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JORDAN AFRICANOS
Member
Member
JORDAN AFRICANOS

Ηλικία : 55
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2016, 23:30

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΛΟΥΚΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ 300ΧΛΜ. Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΑ
ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΚΑΝΕ 1300 ΧΛΜ. ΤΟ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ .......
ΜΕΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ
Ο ΣΑΛΟΝΙΚ ΚΑΙ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 15-16/10/2016 ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ, ΕΧΩ ΡΕΠΟ!!!!
ΑΝΤΕΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ''ΟΡΓΩΣΟΥΜΕ'' ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yeye  yeye  yeye  yeye  yeye  yeye yeye  yeye  yeye  yeye  

moto moto moto moto moto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2016, 00:58

pegasusthes έγραψε:
MARKOS-V έγραψε:
βαλτε ακριβες σημειο στο χαρτη για να το βρουν κ οι ....νοτιοι παλαβιαριδες βεστρομαδες ή μη


στάκα ρε παλαβιάρη Μάρκο, μη τρελαίνεσαι, θα υλοποιηθεί στην ώρα του και θ ανέβει ξεχωριστό ποστάρισμα με όλες τις λεπτομέρειες I love you . Αν πάλι θέλεις να "μελετήσεις" και να σχεδιάσεις, ρίξε στο maps.google.gr τις τοποθεσίες και bingo!

Λοιπόν κύριοι οι επαφές με την περιοχή ξεκίνησαν, εκτιμώ αύριο να έχω σαφή εικόνα ώστε να το τρέξουμε αν τελικά μας βολέψει και καταλήξουμε για εκεί. Εκτιμώ κι εγώ για την ημερομηνία που πρότεινε ο Νίκος ως την πιο κατάλληλη.


καλα ντε ,μη φωναζεις,θα περιμενω,νεοι ειμαστε ακομα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegasusthes
moderator
moderator
pegasusthes

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/04/2010

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου    εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 29 2016, 17:12

Η ΕΚΔΡΟΜΉ ΑΝΈΒΗΚΕ - ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΔΩ

_________________
Θα τα κάνω όλα λουλούδια          

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου  - Σελίδα 3 My_ava13

transalp 600
Vstrom 650
MT-09 Tracer
Triumph Tiger Sport 1050
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

εκδρομικος προγραμματισμος Β.κλιμακιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: