Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Προσφορα σετ ισοθερμικων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Δεκ 15 2015, 16:12

loverdos11 έγραψε:
έχω στείλει π.μ στον akaliptos αν συμφωνεί μπορώ να αναλάβω να τα μοιράσω εγώ στην Αττική


ε ναι μην παει χαμενο και το avatar! jocolor jocolor jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fevihl

fevihl

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη-Αθηνα
Registration date : 19/03/2015

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 16 2015, 08:58

αντε να το τελειωνουμε παιδια, μπαινει γεναρης και ακομα θα τα περιμενουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 16 2015, 22:58

η παραγγελια δοθηκε. ελπιζω παρασκευη να τα εχουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 18 2015, 15:11

Κύριοι της Αττικής όταν τα παραλάβω θα ενημερώσω .
Ένα θέμα που πρέπει να λυθεί είναι τα λεφτά . ποιος θα τα μαζέψει .
Εγώ προτείνω 2 λύσεις .
Α.να δώσει ο akaliptos 1 λογαριασμό και να καταθέσουμε πρώτα τα χρήματα και μετά να τα πάρουμε.
Β. να πληρώνουν σε μένα κατά την παραλαβή και να τα δώσω όταν τα παρουν - πληρώσουν όλοι να τα δώσω
στον akaliptos.
Για τους εκτός Αττικής νομίζω με ΕΛΤΑ ως δέμα με χρέωση 1,5ε είναι μια καλή λύση .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 33ncnm10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 33e6ee10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 63u2ip10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Amzm8k10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 18 2015, 15:25

οι Αθηναιοι σ εσενα χερι με χερι οι εκτος αθηνων σε λογαριασμο του παιδιου που εδωσε την προσφορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 18 2015, 15:30

Δεν το αποφασίζω εγώ αλλά ούτε εμείς...
είναι επιλογή του akaliptos να αποφασίσει
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα .... What a Face

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 33ncnm10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 33e6ee10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 63u2ip10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Amzm8k10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D.VALMAS

D.VALMAS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 09/06/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 18 2015, 20:56

Το καλύτερο είναι κατάθεση σε λογαριασμό και αποστολή με ελτα να ξεμπερδευουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 21 2015, 09:54

καλημερα παιδια. σημερα περιμενω ενημερωση για την αφιξη. εχει απεργια στο λιμανι και το τελωνειο παραμενει κλειστο ουσιαστικα. λογικα θα εχουν ερθει τα πραγματα και το πολυ αυριο θα τα εχω στα χερια μου. οσο για τα χρηματα, θεωρω οτι η καλυτερη λυση ειναι για τους αθηναιους να μαζευτουν τα χρηματα και σε μια συναντηση σας να παραδοθουν τα πραγματα και για τους εκτος αθηνας ξεχωριστη αποστολη στον καθενα με αντικαταβολη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 21 2015, 11:28

Πληροφοριακα αντικαταβολη και εξοδα αποστολης κοστιζουν συν 6 ευρω. Οτι πουν αυτοι που πληρωνουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 21 2015, 11:42

σαφως εφοσον συμφωνουν με αυτο! εαν δεν συμφωνουν βρισκουμε και παλι λυση! ετσι και αλλιως τα εξοδα αποστολης ειναι δικα τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
energia



Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Registration date : 13/04/2015

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 21 2015, 12:31

D.VALMAS έγραψε:
Το καλύτερο είναι κατάθεση σε λογαριασμό και αποστολή με ελτα να ξεμπερδευουμε

Συμφωνώ, και θα μας έρθει και πιο οικονομικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 21 2015, 15:19

akaliptos έγραψε:
σαφως εφοσον συμφωνουν με αυτο! εαν δεν συμφωνουν βρισκουμε και παλι λυση! ετσι και αλλιως τα εξοδα αποστολης ειναι δικα τους!

Καλησπέρα,
για να μην κάνουμε το σπασμένο τηλέφωνο στείλε μου σε παρακαλώ τον αριθμό σου με π.μ να μιλήσουμε .
Έχει ξεκινήσει από την αρχή λάθος και έτσι όπως το πάμε θα παραλάβουν το καλοκαίρι .
ευχαριστώ

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 33ncnm10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 33e6ee10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 63u2ip10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Amzm8k10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Δεκ 22 2015, 19:02

τα πραγματα εφτασαν. αυριο μεσημερι παω με το αμαξι να τα παρω. στελνω σε λοβερδο το κινητο μου για περαιτερω επικοινωνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Δεκ 23 2015, 23:26

τα πραγματα ειναι ετοιμα. τα σετ του καθενος εχουν χωριστει. πειτε μου πως θελετε να γινει η παραδοση;;; εστειλα στον λοβερδο το κινητο μου αλλα σημερα δεν ειχαμε επικοινωνια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 24 2015, 00:19

akaliptos έγραψε:
τα πραγματα ειναι ετοιμα. τα σετ του καθενος εχουν χωριστει. πειτε μου πως θελετε να γινει η παραδοση;;; εστειλα στον λοβερδο το κινητο μου αλλα σημερα δεν ειχαμε επικοινωνια

Έτρεχα σαν τρελός σήμερα και αύριο τα ίδια.
Ο Πέτρος έκλεισε και θα ανοίξει μετά απ τα φώτα.
Οπότε τότε θα μπορώ εγώ να τα μοιράσω.
Σου έγραψα και σε π.μ. ότι δεν μπλέκω με χρήματα και δεν έχω δει λύση στον τρόπο πληρωμής του p.b..

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 33ncnm10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 33e6ee10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 63u2ip10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Amzm8k10Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 24 2015, 00:42

Η λυση ειναι ειτε χερι με χέρι με όσους Αθηναίους βρεθω είτε τραπεζικα. Δεν βρισκω αλλη. Η αντικαταβολή στα ελτα είναι 2.6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 24 2015, 08:39

Που κινείσαι να δούμε μήπως βολεύει να βρεθούμε έστω και στο δρόμο σε κάποιο σημείο από βδομάδα ?

Αλλιώς αν μπορείς μου τα ταχυδρομείς και μου δίνεις λογαριασμό να σου βάλω τα λεφτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 24 2015, 08:43

Μενω πειραια αλλα εντος Αθήνας βρισκόμαστε όπου θελετε. Την αλλη εβδομαδα θα είναι και χαλαρα στο γραφείο οποτε απλά πειτε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 24 2015, 09:02

Δουλεύω Πειραιά, Ακτή Μιαούλη, έρχομαι κατά τις 8 και φεύγω στις 5, οπότε αν βολεύει το βλέπουμε από Δευτέρα να βρεθούμε κάπου.

Καλές γιορτές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 24 2015, 09:35

Και εγω δουλευω ακτη μιαουλη το πρωι...οποτε αν θες στειλε μου το κινητο σου με πμ να σε παρω δευτερα πρωι να βρεθουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIANNHS1967
Member
Member
GIANNHS1967

Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΕΡΡΕΣ
Registration date : 28/05/2008

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 25 2015, 00:05

akaliptos έγραψε:
Μενω πειραια αλλα εντος Αθήνας βρισκόμαστε όπου θελετε. Την αλλη εβδομαδα θα είναι και χαλαρα στο γραφείο οποτε απλά πειτε μου

Χρόνια πολλά καταρχην (μερες που ειναι) και να ευχαριστησω για το τρεξιμο που κανεις για ολους εμας τους υπολοιπους......

Εγω κινουμαι Αθηνα αλλά αν δεν σε βολευει κατεβαινω και Πειραια. Όποτε μπορεις απο βδομαδα να κανονισουμε να συναντηθουμε και να παρω την πραμάτια μου "χερι με χερι".

Σου στελνω και το κιν. μου με ΠΜ.

Εννοειται οτι αν βολευει να εξυπηρετησω και καποιον αλλο συνφορουμιτη ευχαριστως να το κανω.

Και παλι χρονια πολλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 27 2015, 22:14

παιδια οσοι ειστε εκτος αθηνων στειλτε μου στοιχεια σας για να κανω την αποστολη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 27 2015, 22:30

εγω χαρη για τα δικα μου εδωσα χρηματα στον loverdos11 που μενει ποιο κοντα σ εσενα οποτε θα μιλησετε για τα περαιτερω. σ ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vamael
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Vamael

Ηλικία : 51
Τόπος : Νέα Σμύρνη-Καρυά
Registration date : 27/09/2010

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 28 2015, 15:03

Χάρη σε ευχαριστώ πολύ ! Χάρηκα που σε γνώρισα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσφορα σετ ισοθερμικων   Προσφορα σετ ισοθερμικων - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 28 2015, 15:21

Ευχαριστώ πολύ για την εξυπηρέτηση!! Αύριο θα τα έχω και εγώ στα χέρια μου...καλές γιορτές!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Προσφορα σετ ισοθερμικων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: