Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgemel

georgemel

Ηλικία : 35
Τόπος : ΣΥΡΟΣ
Registration date : 22/08/2015

βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom...   βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Icon_minitimeΠεμ Οκτ 22 2015, 19:29

Καλησπερα στη παρεα!Θελω να βαψω το προστατευτικο της εξατμισης ακριβως οπως το εχει κανει εδω ο φιλος μας ο cris
https://www.vstromhellasforum.com/t2981-topic?highlight=%EA%E1%EB%F5%EC%EC%E1+%E5%EE%E1%F4%EC%E9%F3%E7%F2

Εχω λοιπον ολα τα απαραιτητα εκτως απο τα αυτοκολλητα τα οποια ο cris τα εδινε σε εκεινο το thread αλλα πλεον δεν υπαρχουν..εχω ενα αναγλυφο αυτοκολλητο v strom ομως το οποιο μπορω να το χρησιμοποιησω,αυτο εδω,βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... 2z69nh1

Οποτε ηθελα να ρωτησω το συγκεκριμενο αυτοκολλητο αν το κολλησω..βαψω το προστατευτικο και μετα το ξεκολλησω..θα φυγει ευκολα η ειναι πολυ δυνατο και θα με πεδεψει?Και κατι αλο..αν απλα το κολλησω πανω στο βαμμενο προστατευτικο λετε να αντεξει στη θερμοκρασια..η θα μου ξεκολλησει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom...   βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Icon_minitimeΠεμ Οκτ 22 2015, 23:29

georgemel έγραψε:


Οποτε ηθελα να ρωτησω το συγκεκριμενο αυτοκολλητο αν το κολλησω..βαψω το προστατευτικο και μετα το ξεκολλησω..θα φυγει ευκολα η ειναι πολυ δυνατο και θα με πεδεψει?

ειλικρινα τωρα ποιος περιμενεις να μπορει να σου δωσει απαντηση
για ενα αυτοκολλητο που εχεις ΕΣΥ στα χερια σου????ποιος μπορει να σου μιλησει για την ποιοτητα αυτου?
ρωτας αν ειναι πολυ δυνατο...............που να ξερουμε???
σε καποιον μπορει να του εκατσε η δουλεια οκ και σε αλλον οχι....πειραματισου λοιπον
φιλε μου και δωσε ινφο και φωτο σε μας τους υπολοιπους για το αποτελεσμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgemel

georgemel

Ηλικία : 35
Τόπος : ΣΥΡΟΣ
Registration date : 22/08/2015

βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom...   βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Icon_minitimeΠεμ Οκτ 22 2015, 23:59

Φιλε SOTHRHS ρωταω επειδη ειναι ενα κοινο αυτοκολητο που κυκλοφορει και ειμαι σιγουρος οτι εδω μεσα το εχουν χρησιμοποιησει αρκετοι,επειδη εγω εχω μονο ενα και δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει.Για τη θερμοκρασια του προστετευτικου ξερει κανεις αν την αντεχουν αυτου του ειδους τα αυτοκολλητα,η να μην δοκιμασω καν να το κολλησω μετα το βαψιμο μονιμα?
Σιγουρα θα το δοκιμασω και θα βαλω photo οπως κ να χει,απλα πριν ξεκινησω ηθελα να δω μηπως εχει κανει κανενας αλος κατι αναλογο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
REDPOWER
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
REDPOWER

Ηλικία : 42
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 27/05/2012

βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom...   βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Icon_minitimeΠαρ Οκτ 23 2015, 02:32

Και γιατι δε φτιαχνεις μια μητρα απο οποιο αυτοκολητο θελεις και αφου βαψεις το πλαστικο να βαλεις πανω του τη μητρα και με οποιο χρωμα θελεις το περνας απο πανω??Σαν στενσιλ ενα πραγμα εννοω αλλα σε αυτοκολητη μορφη ωστε να κολησει πανω στο πλαστικο για να μη σου τρεξει το χρωμα απο κατω σε περιπτωση που σου σταξει το χρωμα.Αφου τελειωσεις απλα το τραβας και τελος.Μια ιδεα ειναι και αυτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgemel

georgemel

Ηλικία : 35
Τόπος : ΣΥΡΟΣ
Registration date : 22/08/2015

βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom...   βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom... Icon_minitimeΠαρ Οκτ 23 2015, 16:10

σωστος ρε Θρυλαρα...ειναι μια πολυ καλη λυση κ αυτη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

βαψιμο προστατευτικου εξατμισης με λογοτυπο V strom...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: