Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 15:28

Περιστατικο που μου συνεβει την μεγαλη Πεμπτη!
Ειμουνα με το τουτου και με σταματαει οργανο για ελεγχο
Αναψτε τα φλας παρακαλω (κανει μια βολτα γυρω απο το αμαξι)
Δεν αναβει το πισω δεξι φλας
Αφου προσπαθησα να τον πεισω οτι τωρα καηκε και δεν τα καταφερα συνεχιζει
Τα χαρτια σας παρακαλω να σας γραψω για το φλας
Του δινω πρωτα το διπλωμα και την ταυτοτητα που τα ειχα προχειρα και εψαχνα για τα υπολοιπα
Απο Αμερικη?εγω τον κοιταζα προσπαθωντας να καταλαβω τι εννοει,μιας και εχω γενηθει εκει αλλα απο 2 ετων δεν εχω καμια σχεση απλα το γραφει στα χαρτια
Διακοπες διακοπες? (ψιλογελαστα)
ΝΑΙ του λεω και εγω θα κατσω 5-6 μηνες
Εεεε φυγε μωρε!! τι να σε γραφω τωρα?

Εχω μεινει καγκελο με πιανει και ενα νευρικο γελιο στο καπακι και δεν μπορουσα να οδηγησω
Το οργανο ΔΕΝ ΕΙΧΕ ξαναδει καινουργιο διπλωμα (το ανανεωσα προσφατα λογο επαγγελματικου) και νομιζε οτι ητανε αμερικανικο


Μα καλα αφου διαβασε ΗΠΑ και οχι USA και πανω δεξια εχει ενα GR ναα (με το συμπαθειο)
Μα τοση αγνοια ρε γμτ??? Εγω το διασκεδασα και γλιτωσα και την κληση αλλα ρε γμτ ΕΛΕΟΣ



Τον φανταζομαι μετα να λεει στον συναδελφο του : Ρε Μητσο αυτος ειχε αμερικανικο διπλωμα και το διαβασα κανονικα, ειδες οι τσοντες στα Αγγλικα οτι κανουν καλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 15:36

YOU! xaxa XAXAXAXA Κερνας μπυρες που γλυτωσες την λυπητερη !!!!!!!
ΥΓ Μημπως ειχες κανα καλο μωρο Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? 184880 μεσα στο αμαξι ????? lol!

_________________
Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? 107kpb5Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 15:45

Μπααα το 4ημερο το ειχα αφιερωσει στους μπεκρουλακες τους φιλους μου
Παλι καλα που δεν σκεφτηκε να μου κανει αλκοτεστ μιας και ητανε 1 το μεσημερι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 15:51

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

τελικά το φλας το έφτιαξες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 15:53

Για τι να το φτιαξω?
Αφου εχω αμερικανικο διπλωμα XAXAXAXA XAXAXAXA XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 16:02

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Να σαι καλα Παιτο, με ελιωσες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vestromas*

vestromas*

Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/11/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 16:47

Παντως παραδεξου το Αμερικανε. Ειναι ωραια η Ελλαδα μας. xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaiser

kaiser

Ηλικία : 39
Τόπος : καλλιθεα αττικης
Registration date : 20/06/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 17:02

YOU! YOU! αλλαξανε προσφατα τα διπλωματα...παντως τωρα που το μαθαμε δεν θα χαριζουμε... rock rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 17:08

kaiser έγραψε:
YOU! YOU! αλλαξανε προσφατα τα διπλωματα...παντως τωρα που το μαθαμε δεν θα χαριζουμε... rock rock rock rock
Και ελεγα δεν θα απαντησει.....
Εγω παντως αν με σταματησεις, "Egkw Americano..... Me here vacations.... American Bar!" success dead bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 18:12

afou pianei kane ton amerikano Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 19:49

τυχερούλι ήσουν, γενικά υπάρχει διάθεση για κλήσεις, έπεσες και σε τσομπάνο...φαρδουλίνο! bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaiser

kaiser

Ηλικία : 39
Τόπος : καλλιθεα αττικης
Registration date : 20/06/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤετ Απρ 22 2009, 02:48

σιγα και δεν σχολιαζα....americano kse americano θα την φας....τις προαλες εφαγε ενα κοκκινο και πηγε να με παρει σβαρνα ενας και κατεβαινω και τον ξεχεζω κανονικα μου δειχνει διπλωματικη ταυτοτητα(αρα και ασυλια...)και συνεχιζα και τον εκραζα!αρε και να μπορουσα να βγαλω μπλοκακι...παντως ολο sorry ηταν αυτο θα το λεω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤετ Απρ 22 2009, 03:25

kaiser έγραψε:
σιγα και δεν σχολιαζα....americano kse americano θα την φας....τις προαλες εφαγε ενα κοκκινο και πηγε να με παρει σβαρνα ενας και κατεβαινω και τον ξεχεζω κανονικα μου δειχνει διπλωματικη ταυτοτητα(αρα και ασυλια...)και συνεχιζα και τον εκραζα!αρε και να μπορουσα να βγαλω μπλοκακι...παντως ολο sorry ηταν αυτο θα το λεω...


άμα σε κοπάναγε πάλι ασυλία θα είχε το ρεμάλι .
αλλά εμείς φταίμε το έχουμε ξαναπεί αυτό φίλε

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? 501340 Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
liakostrom



Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα-Κερκυρα-Αθήνα
Registration date : 08/09/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤετ Απρ 22 2009, 11:51

Πάω και εγώ να βγάλω το αμερικάνικο (καινούριο) δίπλωμα. xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤετ Απρ 22 2009, 14:46

Εγώ πάω να γίνω πρόξενος της Burkina Faso στην Ελλάδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaiser

kaiser

Ηλικία : 39
Τόπος : καλλιθεα αττικης
Registration date : 20/06/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤετ Απρ 22 2009, 15:52

μπα θα προτιμουσα να ημουν προξενος στο σουριναμ,εκει υπαρχει επαγγελμα ξεπαρθενευτης!ΕΙΝΑι ΑΛΗΘΕΙΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?   Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια? Icon_minitimeΤετ Απρ 22 2009, 15:54

kai ego perimeno epitelous to americaniko diploma Very Happy ftanei toso arkete xronia girizo xoris diploma Very Happy Very Happy Very Happy me tin mia to americaniko pairno.xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aγνοια αστυνομιας ή απλα βλακεια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: