Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 περίεργες ταχύτητες :P

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2015, 07:05

zorro έγραψε:
ιωσηφ μας εχεις ζαλισει με τον στρατο δεν ειναι τιποτα αν δεν αντεχεις πας στο 414 στην πεντελη λες και θα σε σωσουν 70 ευρω αν παθει καμια πιο μεγαλη ζημια θα κλεγεσαι περισσοτερο...ολο το καλοκαιρι σουλατσαρεις εκει δεν σκεφτηκες οτι θα πας στατο?

Δευτερον rafel ρε φιλε μην μιλας εσυ για στρατο γιατι θα σε μουτζωνουν και τα περιστερια στο συνταγμα οταν ξανα περασεις...

τριτο και τελευταιο ιωσηφ ετσι οπως οδηγας λογικο ειναι. Το λιωνεις απο στενο σε στενο τι περιμενεις ρε σιδεροφαγε? Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

ελα ευρολιγκα 1-18 ηρεμησε εσυ!

ιωσηφ 341 εσσο δεν ειμαι καλα ρε φιλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2015, 09:16

zorro έγραψε:
τριτο και τελευταιο ιωσηφ ετσι οπως οδηγας λογικο ειναι. Το λιωνεις απο στενο σε στενο τι περιμενεις ρε σιδεροφαγε? Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα έτυχε εκείνη τη μέρα και βιαζόμουν Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 59
Registration date : 30/08/2013

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2015, 13:24

zorro έγραψε:
......

τριτο και τελευταιο ιωσηφ ετσι οπως οδηγας λογικο ειναι. Το λιωνεις απο στενο σε στενο τι περιμενεις ρε σιδεροφαγε? Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy


https://www.youtube.com/watch?v=DNV0mc_cpQ0 Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2015, 13:28

Χείρων έγραψε:
zorro έγραψε:
......

τριτο και τελευταιο ιωσηφ ετσι οπως οδηγας λογικο ειναι. Το λιωνεις απο στενο σε στενο τι περιμενεις ρε σιδεροφαγε? Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy


https://www.youtube.com/watch?v=DNV0mc_cpQ0  Razz Razz Razz

χαχαχαχα ξεκόλλα και έχω και το φρονιμίτη μου αυτές τις μέρες που με έχει πεθάνει και πρέπει να βγει!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 59
Registration date : 30/08/2013

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10 2015, 13:38

iosif έγραψε:
Χείρων έγραψε:
zorro έγραψε:
......

τριτο και τελευταιο ιωσηφ ετσι οπως οδηγας λογικο ειναι. Το λιωνεις απο στενο σε στενο τι περιμενεις ρε σιδεροφαγε? Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy


https://www.youtube.com/watch?v=DNV0mc_cpQ0  Razz Razz Razz

χαχαχαχα ξεκόλλα και έχω και το φρονιμίτη μου αυτές τις μέρες που με έχει πεθάνει και πρέπει να βγει!! Evil or Very Mad

Περαστικά!

https://www.youtube.com/watch?v=lW6R9kSGV2Q

Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24 2015, 14:53

καλησπέρα σε όλους!! γράφω εδώ για να μην ανοίγω κι άλλο νήμα.. παρόλο που αφορά άλλο θέμα Razz το πρωί πήγα να πάρω τη μηχανή την οποία είχα να κουνήσω καμιά βδομάδα (ίσως και λιγότερο) και δεν έπαιρνε.. πήγαινε να πάρει αλλά έσβηνε.. με την 4-5η φορά έδωσα και λίγο γκάζι και πήρε.. ξαναέσβησε, άλλη μια λίγο γκάζι και κομπλέεε... λέω εγώ τώρα.. αν ήταν μπαταρία θα έπαιρνε?? τι άλλο??

(να σημειώσω -αν έχει σχέση- ότι η μηχανή ήταν στο πλαινό σταντ πραρκαρισμένη όλες αυτές τις μέρες. και λόγω βιασύνης έτσι την έβαλα μπρος, δε ήρθε "στα ίσια" της)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 59
Registration date : 30/08/2013

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24 2015, 17:42

H μπαταρία αφού άντεξε στις μιζιές και τελικά την ξύπνησε πρέπει να κρατάει ακόμα.
Αν δεν το ξανακάνει ξέχνα το....
Αν το κάνει συχνά κάτι θα θέλει, θα δούμε...
Μήπως την άφησες στην βροχή αυτές τις μέρες;
Πάντως περισσότερη βροχή από την δικιά μου που διέσχισε όλη την πεδιάδα της Θεσσαλίας (Λάρισα-Φάρσαλα-Δομοκό-Λαμία) υπό καταιγίδα προχτές την Δευτέρα αποκλείεται να έφαγε! Εγώ είμαι σίγουρος πια: Τα V-strom είναι αδιάβροχα!

sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iosif
Member
Member
iosif

Τόπος : Μαρούσι Αττικής
Registration date : 14/07/2011

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24 2015, 18:11

Χείρων έγραψε:
H μπαταρία αφού άντεξε στις μιζιές και τελικά την ξύπνησε πρέπει να κρατάει ακόμα.
Αν δεν το ξανακάνει ξέχνα το....
Αν το κάνει συχνά κάτι θα θέλει, θα δούμε...
Μήπως την άφησες στην βροχή αυτές τις μέρες;
Πάντως περισσότερη βροχή από την δικιά μου που διέσχισε όλη την πεδιάδα της Θεσσαλίας (Λάρισα-Φάρσαλα-Δομοκό-Λαμία) υπό καταιγίδα προχτές την Δευτέρα αποκλείεται να έφαγε! Εγώ είμαι σίγουρος πια: Τα V-strom είναι αδιάβροχα!

sunny

εε ήταν κάπω από υπόστεγο και σκεπασμένη άρα όχι Razz η μπαταρία παίζει να θέλει γιατί δεν ξέρω από πότε είναι.. πάντως κάθε φορά που την αφήνω ακούνητη πάνω από 4-5 μέρες δυσκολεύεται να πάρει.. τώρα το ξεφτίλισε όμως! χαχαχαχαχα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 59
Registration date : 30/08/2013

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 24 2015, 20:04

iosif έγραψε:
Χείρων έγραψε:
H μπαταρία αφού άντεξε στις μιζιές και τελικά την ξύπνησε πρέπει να κρατάει ακόμα.
Αν δεν το ξανακάνει ξέχνα το....
Αν το κάνει συχνά κάτι θα θέλει, θα δούμε...
Μήπως την άφησες στην βροχή αυτές τις μέρες;
Πάντως περισσότερη βροχή από την δικιά μου που διέσχισε όλη την πεδιάδα της Θεσσαλίας (Λάρισα-Φάρσαλα-Δομοκό-Λαμία) υπό καταιγίδα προχτές την Δευτέρα αποκλείεται να έφαγε! Εγώ είμαι σίγουρος πια: Τα V-strom είναι αδιάβροχα!

sunny

εε ήταν κάπω από υπόστεγο και σκεπασμένη άρα όχι Razz η μπαταρία παίζει να θέλει γιατί δεν ξέρω από πότε είναι.. πάντως κάθε φορά που την αφήνω ακούνητη πάνω από 4-5 μέρες δυσκολεύεται να πάρει.. τώρα το ξεφτίλισε όμως! χαχαχαχαχα Very Happy

Αν την αφήνεις μέρες μόνη και μετά οι μιζιές δεν είναι ζωηρές παίζει να θέλεις μπαταρία. Οπότε προμηθεύσου έναν φορτιστή. Έστω και δανεικό. Μετά από παραμονή μερών βάλε την μπαταρία να φορτίσει και βάλε μπρός. Αν πάρει απροβλημάτιστα με την μία τότε η μπαταρία σου έχει πια γεράσει και δεν κρατάει ρεύμα για πολλές μέρες. Σύντομα θα παραδώσει...

arrostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liontarix



Ηλικία : 36
Τόπος : Λάρισα
Registration date : 19/04/2015

περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περίεργες ταχύτητες :P   περίεργες ταχύτητες :P - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 28 2015, 13:28

Καλησπερα και απο μενα.Καβαλαρη iosif ελενξε εαν εχεις και συναγερμο την μπαταρια του (οπως εχει γραψει και σε αλλο post o Bretsos).Ειχα και εγω αυτο το προβλημα και τελικα αποδειχθηκε οτι ειχε χαλασει τελειως η μπαταρια του συναγερμου και τραβουσε πολυ ρευμα με αποτελεσμα να τη τελειωνει οταν δεν την κινουσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

περίεργες ταχύτητες :P

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: