Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ηρθε και η ωρα μου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostis-k4

kostis-k4

Ηλικία : 55
Τόπος : Αθήνα-Κόρινθος
Registration date : 28/02/2015

Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε και η ωρα μου...   Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 24 2015, 14:23

alex-vstrom έγραψε:
andreasp έγραψε:
Τωρα σκέφτηκα ότι έπεσα αμέσως μόλις προσπέρασα την σκούπα του δήμου, η οποία σκούπα ... σκούπιζε τον δρόμο μέσα στην βροχή.
Για ποιον λόγο άραγε σκουπίζει η σκούπα μέσα στην βροχή?
Αύριο θα ξέρω!

Μήπως λέω για να μην σηκώνει σκόνη γιατί εάν προσέξεις η σκούπα ψεκάζει νερό πριν σκουπίσει η ήταν μέρα που έπρεπε να σκουπίσουν

Alex ο Αντρέας είπε οτι έβρεχε την ώρα εκείνη....ή είναι τόσο επιμελείς στο Δήμο και σκουπίζουν υπό βροχή...ή μήπως την είχαν στείλει για τα πετρέλαια που ανέφερε οτι είχε ο δρόμος?......βέβαια τα πετρέλαια και τα λάδια θέλουν πριονίδι ή χώμα....με τη σκούπα το μόνο που θα κατάφερναν είναι να τα απλώσουν όμορφα σε μεγαλύτερη επιφάνεια να φάνε κι άλλοι τα μούτρα τους....λέω τώρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε και η ωρα μου...   Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2015, 08:39

Το έψαξα με τα πετρέλαια.
Ο δήμος δεν ξέρει τίποτα. Προγραμματισμένος καθαρισμός ήταν.
Το ότι υπήρχαν ... υπήρχαν. Απλά δεν το ήξερε η βούρτσα. 3 λεπτά μετά να πέρναγα θα τα είχε σκουπίσει λογικά.
Πάλι καλά που το μηχανάκι το μάζεψα.
Πηρα μεταχειρισμενη ουρα με 30ευρώ, το καθρέφτη τον έφτιαξα σε παμπριζάδικο, το πίσω αριστερό σίδερο για τα σαμάρια θέλει μία πόντα με ηλεκτροκόλυση, και το πατάκι το πίσω το ίσιωσα.
Μόνο αυτό με προβληματίζει λίγο. Εχει στραβώσει η σιδερένια βάση που είναι κολλημένη στο υποπλαίσιο και εκει πάνω βιδώνουν οι δύο άλεν. Το ίσιωσα με το βάρος μου, αλλά όπως καταλαβαίνετε δεν μου αρέσει το αποτέλεσμα και δεν ξέρω και τι μπορεί να γίνει εκεί. Κανονικά θέλει με αργκόν άλλης βάσης ίσιας και μετά βάψιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D.VALMAS

D.VALMAS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 09/06/2010

Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε και η ωρα μου...   Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2015, 08:57

Περαστικά πάντα όρθιος και παντα με κράνος. 
Μακαρι να την πληρωνουν πάντα μονο τα σίδερα. Σημασία έχει ότι είσαι καλά, , γιατί συνήθως απο κατι τετοιες πτώσεις παθαίνουμε σωματικα τις μεγαλύτερες ζημιές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koga

Koga

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστέρι, Αττική
Registration date : 05/05/2014

Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε και η ωρα μου...   Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2015, 10:54

Ασυδοσία και αδιαφορία που ανά πάσα στιγμή μπορεί να στοιχίσει… περαστικά και αγύριστα σου εύχομαι…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε και η ωρα μου...   Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2015, 14:49

Περαστικά και ποτε ξανά εύχομαι.
Όσο για το κράνος δεν θα το σχολιασω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε και η ωρα μου...   Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2015, 21:09

Περαστικά και ποτέ ξανά!!! Επειδή το κράνος με έσωσε, θα σου έλεγα να το φοράς πάντα ακόμα και για μία απόσταση 100 μέτρων! Τα σίδερα γι αυτό είναι να χαλάνε και εμείς για να τα φτιάχνουμε! Άλλες φορές από επιλογή και άλλες αναγκαστικά! Εμείς να είμαστε καλά!!! Πάντα όρθιος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ηρθε και η ωρα μου...   Ηρθε και η ωρα μου... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 25 2015, 21:26

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ηρθε και η ωρα μου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: