Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Δυστυχως εγινε το μοιραιο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 10 2009, 21:50

bakxos έγραψε:
καλησπερα παιδια. χτεσ κατα τις 22:30 στη διασταυρωση θηβων με εκτορος(αν δεν κανω λαθος) ταξι με χτυπησε πλάγια (καθετα τη μηχανη) ενω είχε παλώμενο κιτρινο. εγω μπροστα ειχα αυτοκινητο που ηθελε να κανει αναστροφη και να παει προς καμετερο το ταξι ανεβαινε τη θηβων και ηθελε να μπει στην εκτορος μαλλον. κινουμαι αριστερη λωρδα παω πιο δεξια για να περασω το τζιπ και ο ταξιτζης χωρις καμια ορατοτητα βγαινει το βλεπω και προσπαθω να τον αποφυγω αλλα δυστυχως δεν σταματησε καθολου και με πετυχαινει προφανως στο μαρσπιε του συνοδηγω ή στη πισω ροδα. αποτελεσμα εκτοξευομαι απο τη μηχανη κανω δεν ξερω και εγω ποσες τουμπες και σταματαω στο πεζοδρομιο. ηρθε το εκαβ και με πηρε τη μηχανη τη πηρε η αστυνομια διοτι δεν ειχα κανεναν δικο μου για να την παρει και μετα απο εκει δεν ξερω τι εγινε. στον ευαγγελισμο μου εβαλαν προληπτικα γυψο στο αρστερο ποδι κατω διοτι δεν μπορουσαν να καταλαβουν αν εχω σπασιμο. ωστοσο μαλλον τα μαλακα μορια και νευρικες ινες εχουν προβλημα διοτι ποναω. μετα ομως απο αυτο το πεσιμο νομιζω οτι ειμαι πολυ τυχερος που ζω.
παιδια προσοχη διοτι τελικα καταλαβα οτι δεν μας προσεχει κανενας.

παντα ορθιοι και να κανετε πολλες εκδρομες.
υγ: ειναι απιστευτο το ποσο μεγαλος αριθμος ανθρωπων απο τροχαια με μηχανακια ερχοταν ολο το βραδυ στον ευαγγελισμο





Φιλαρακι περαστικα και κουραγιο........... ο ταριφας σταματησε η την κοπανησε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NewFish
gold member
gold member
NewFish

Ηλικία : 47
Τόπος : Όπου γης και πατρίς
Registration date : 13/02/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 10 2009, 22:04

Περαστικά και ταχεία ανάρρωση φίλε! Δυστυχώς είναι πολλοί οι "στραβοί" εκεί έξω... Προχθές είδα ένα τύπο εδώ στην Ξάνθη να στρίβει από στενό σε κεντρικό δρόμο και να χτυπάει φορτηγό... Σα να μη το είδε καθόλου ολόκληρο φορτηγό! Όσο για την Αθήνα, εγώ νιώθω άβολα να οδηγώ εκεί ακόμα και με αυτοκίνητο. Νιώθω ότι θα με πατήσουνε τον επαρχιώτη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
calmen



Registration date : 15/12/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 11 2009, 00:29

ευχομαι συντομα να εισαι εξω παλι,
φιλε μου απο εξοπλισμο τι ειχεσ?και ποια η κατασταση τουσ τωρα?

ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FZMAN

FZMAN

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 04/04/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 11 2009, 08:59

Περαστικά και απο εμένα φίλε και ποτέ ξανά κάτι τέτοιο.
Δυστυχώς ζούμε σε μια ζούγκλα και η μόνη λύση είναι ΄πότε θα φύγουμε απο εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 11 2009, 10:37

bakxos έγραψε:
αποτελεσμα εκτοξευομαι απο τη μηχανη κανω δεν ξερω και εγω ποσες τουμπες και σταματαω στο πεζοδρομιο. ηρθε το εκαβ και με πηρε

Μου θύμησες ένα ατύχημα που είχα & εγώ πριν λίγα χρόνια, με το παπί, που χωρίς να καταλάβω πως, μετά από κάποιες τούμπες από βρέθηκα αγκαλιά με μια κολόνα & με ένα ράγισμα στην ωμοπλάτη!!! Είσαι πολύ τυχερός φίλε μου (μες την ατυχία σου)!!! Περαστικά & είμαι σίγουρος ότι θα επανεκτιμήσεις πολλά πράγματα. Σου εύχομαι να'σαι πάντα γερός καβάλα στο μωρό σου & να θυμάσαι πάντα το "ρητό":
ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΟΥΦΑΛΑ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!
yeye yeye yeye OK OK geia mas geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
everg
Member
Member
everg

Ηλικία : 52
Τόπος : ΓΑΛΑΤΑΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ CITY
Registration date : 30/01/2009

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 11 2009, 16:42

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΕ
ΚΑΛΗ ΑΝΝΑΡΩΣΗ.ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΑΔΕΛΦΙΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PITS

PITS

Ηλικία : 44
Τόπος : BΟΛΟΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/04/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 11 2009, 18:38

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 12 2009, 00:11

περαστικά φίλε...σου εύχομαι να ναι το τελευταίο για σένα ,μιας και δεν θαναι
το τελευταίο για ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ .

κι αν ειναι κατι να μας συμβεί ας ειναι τουλάχιστον απο δική μας Μ@λ@κί@....να χουμε μια σοβαρή "δικαιολόγία".....

ΜΑΓΚΕΣ ΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΜΑΣ...

και πουθενα χωρίς ΚΡΑΝΟΣ ...ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΙΜΑ!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 12 2009, 09:34

περαστικά φίλε...άλλο κακό να μην σε βρεί.


Όσες κροτίδες πέφτουνε
το Πάσχα στον αέρα
τόσες χαρές σου εύχομαι
να έχεις κάθε μέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristos_29

cristos_29

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 25/05/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 12 2009, 16:48

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΕ
ΚΑΛΗ ΑΝΝΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 12 2009, 19:33

περαστικα φιλε μου και σιδερενιος γρηγορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tziale

tziale

Ηλικία : 46
Τόπος : Γιάννενα
Registration date : 18/04/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 13 2009, 09:38

Περαστικά και από εμένα. Τουλάχιστο είσαι τυχερός μέσα στην ατυχία σου αφού την έβγαλες καθαρή μόνο με μόλωπες και χωρίς κατάγματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 13 2009, 18:56

παιδια σας ευχαριστω ολους πολυ. δυστυχως ειχα καιρο να γραψω γιατι τα πραγματα πηραν διαφορετικη τροπη. στον ευαγγελισμό μου δεσανε με γυψο το ποδι ενω αυτο ηταν πρισμενο. την αλλη μερα το ποδι πριζοταν ακομη πιο πολυ και πονουσε. αποφασιασα και πηγα σε ορθοπαιδικο -αθλιατρο εξω ο οποιος μολις ειδε το ποδι μου σχεδον τραβουσε τα μαλλια του. τελικα μου εκανε μια επεμβαση με τρεις τομες δυο πανω στο κουτουπιε και μια πλαγια στη φτερνα. οι μυες ειχαν συνθλιβει και αγγεια ειχαν τσακιστει. οι τομες εγιναν για να φυγει και το "σκοτωμενο" αιμα. σημερα βγηκα και πεμπτη θα ξαναπαω για να μου ραψει τις τομες. η αληθεια ειναι οτι ποναω αρκετα ειδικα οταν σηκωνομαι να παω για την αναγκη μου. η μηχανη δεν ξερω τι γινεται και που ειναι ακομη μαλλον σε ιδιωτικο παρκινγκ της αστυνομιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tefikerwn



Registration date : 05/04/2009

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 13 2009, 21:49

Περαστικά αδελφέ και σιδεροκέφαλος αφού δεν έπαθες τπτ χειρότερο πάλι καλά να λες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spithas
Member
Member
spithas

Ηλικία : 44
Τόπος : Πλέον.... Ίλιον
Registration date : 02/09/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 14 2009, 10:11

Περαστικά και υπομονή!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 15 2009, 12:07

Περαστικα κι απο μενα φιλαρακι..Ποτε ξανα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 13:13

Κανένα νέο από το φίλο bakxos έχει κανείς;
Πως πάει η ποδάρα;;;

enesoula
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 16:20

Φιλε massai σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον. σημερα παλι επστρεψα απο το γιατρο. το ποδι δειχνει σχετικη και μικρη βελτιωση. ευτυχως προλαβε τη κινηση δαχτυλων και πελματος. ελπιζω σε καμια 20 μερες να αρχισω να περπαταω.
σημερα πηγαν τα παιδια (φιλοι μου) να παρουν τη μηχανη απο το γκαραζ της αστυνομιας. με ενημερωσαν οτι η μηχανη εχει χοντρες ζημιες και οτι ο μηχανικος της suzuki στα κεντρικα τους ειπε οτι μαλλον παει για ολικη. ο ενας απο τα παιδια εμπειρος οδηγος μηχανης με varadero μου λεει οπως ειδε τη μηχανη οτι προφανως ειμαι τυχερος με αυτο που επαθα μονο.
τωρα αν η μηχανη παει για ολικη σκεφτομαι οτ δεν ξαναβγαινει σε ματ για να την παρω και δευτερον σιγουρα η ασφαλιστικη του ταξιτζη θα πληρωσει λιγοτερα απο οσα ειναι η πραγματικη αξια της. επομενως θα χρειαστω παλι επιπλεον για καινουρια (αν και πλεον το σκεφτομαι πολυ να ξαναπαρω μηχανη). ποια ειναι η αποψη σας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 54
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 16:30

Ξεκαθάρισε πρώτα με την ασφαλιστική τα money
Ας γινη καλά το πόδι σου και μέχρι τότε ο καιρός
θα είναι σύμμαχος σου έτσι ώστε όταν έχεις ξεπεράσει
το σοκ να ξέρεις αν θα πρέπει να ξανακαβαλησης
Αν και νομίζω ότι θα το ξανακάνεις απλά το
χρονικό διάστημα εξαρτάται από εσένα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 16:40

bakxos έγραψε:
Φιλε massai σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον. σημερα παλι επστρεψα απο το γιατρο. το ποδι δειχνει σχετικη και μικρη βελτιωση. ευτυχως προλαβε τη κινηση δαχτυλων και πελματος. ελπιζω σε καμια 20 μερες να αρχισω να περπαταω.
σημερα πηγαν τα παιδια (φιλοι μου) να παρουν τη μηχανη απο το γκαραζ της αστυνομιας. με ενημερωσαν οτι η μηχανη εχει χοντρες ζημιες και οτι ο μηχανικος της suzuki στα κεντρικα τους ειπε οτι μαλλον παει για ολικη. ο ενας απο τα παιδια εμπειρος οδηγος μηχανης με varadero μου λεει οπως ειδε τη μηχανη οτι προφανως ειμαι τυχερος με αυτο που επαθα μονο.
τωρα αν η μηχανη παει για ολικη σκεφτομαι οτ δεν ξαναβγαινει σε ματ για να την παρω και δευτερον σιγουρα η ασφαλιστικη του ταξιτζη θα πληρωσει λιγοτερα απο οσα ειναι η πραγματικη αξια της. επομενως θα χρειαστω παλι επιπλεον για καινουρια (αν και πλεον το σκεφτομαι πολυ να ξαναπαρω μηχανη). ποια ειναι η αποψη σας?

Φίλε μου τι να πω... είσαι πολύ τυχερός μέσα στην ατυχία σου. Αν έπαθε τόσο μεγάλη ζημιά η μηχανή σε βοήθησε πραγματικά ο θεός και σώθηκες.

Είχα και εγώ αρκετά ατυχήματα παλιότερα αρκετά σοβαρά και με μηχανή και με αυτοκίνητο και το σοκ είναι μεγάλο, φαντάσου ότι μετά από την καραμπόλα με το αμάξι που είχα στην παλιά κακιά σκάλα το 2004, έκανα να ξανά οδηγήσω αμάξι σε ταξίδι 2 χρόνια.....το αμάξι μου είχε γίνει μια μάζα παλιοσίδερα απορώ πως σώθηκα μόνο με μερικά ραγισμένα πλευρά και γρατζουνιές .

Πάντως η άποψη μου είναι να μην σε παίρνει από κάτω.

Όσο για την ασφαλιστική, μην ανησυχείς φίλε μου, ελπίζω να πάνε όλα καλά και να τα πάρεις τα χρήματα.
και όταν γίνεις εντελώς καλά, πούλα και κάνα ανταλλακτικό από την τρακαρισμένη μηχανή και σίγουρα κάτι θα πιάσεις.

Καλή ανάρρωση φίλε μου και υπομονή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giostrom

giostrom

Ηλικία : 41
Τόπος : NAFPAKTOS-KORIDALOS
Registration date : 26/01/2009

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 16:44

bakxos έγραψε:
Φιλε massai σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον. σημερα παλι επστρεψα απο το γιατρο. το ποδι δειχνει σχετικη και μικρη βελτιωση. ευτυχως προλαβε τη κινηση δαχτυλων και πελματος. ελπιζω σε καμια 20 μερες να αρχισω να περπαταω.
σημερα πηγαν τα παιδια (φιλοι μου) να παρουν τη μηχανη απο το γκαραζ της αστυνομιας. με ενημερωσαν οτι η μηχανη εχει χοντρες ζημιες και οτι ο μηχανικος της suzuki στα κεντρικα τους ειπε οτι μαλλον παει για ολικη. ο ενας απο τα παιδια εμπειρος οδηγος μηχανης με varadero μου λεει οπως ειδε τη μηχανη οτι προφανως ειμαι τυχερος με αυτο που επαθα μονο.
τωρα αν η μηχανη παει για ολικη σκεφτομαι οτ δεν ξαναβγαινει σε ματ για να την παρω και δευτερον σιγουρα η ασφαλιστικη του ταξιτζη θα πληρωσει λιγοτερα απο οσα ειναι η πραγματικη αξια της. επομενως θα χρειαστω παλι επιπλεον για καινουρια (αν και πλεον το σκεφτομαι πολυ να ξαναπαρω μηχανη). ποια ειναι η αποψη σας?
ΦΙΛΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ.ΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΖΗΜΟΙΩΣΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΒΩ ΩΣ ΠΑΘΩΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΒΛΑΒΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΜΕΝΟΣ ΕΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΝΕ ΤΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΟΥ 10% ΤΙΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Η SUZUKI ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΓΙΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΕΙΣ ΤΗ ΜΟΤ/ΤΑ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΑΝ ΟΛΙΚΗ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΑ ΜΕ 1000ΕΥΡΟ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 16:49

perastika re file.umarton me autous tous foniades pou girizoun ekei ekso.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 17:08

Πολύ χάρηκα για το πόδι σου που πάει καλύτερα!
Όσο για τη μηχανή...είπαμε. Σίδερα είναι στην τελική, εσύ να 'σαι καλά και όλα τα άλλα γίνονται.
Αν θέλεις πάντως ντε και καλά πάλι ματ, πιστεύω θα βρεις κάποια ευκαιρία σε καλομεταχειρισμένη.
Αλλιώς..μήπως ήρθε η ώρα για Κ9..?

ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bakxos



Registration date : 12/07/2008

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 20:49

παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ. ενταξει και εγω αυτο λεω να γινει το ποδι καλα και μετα θα δω. ουτως η αλλως δικηγορος θα μπει και μαλιστα μαλλον με συμφωνια. θα μιλησουμε μολις γινω καλα. γιατι θα γινει δικαστηριο απο την αστυνομια. απο εκει και περα πιστευω οτι ο δικηγορος ξερει τι θα κανει.
οσο για τη μηχανη υποτιθεται οτι στα κεντρικα της suzuki πηγαμε ως και καλα γνωστοι. τι να πω.

α παιδια και κατι αλλο αλλα δεν ειμαι και απολυτα σγουρος γιατι πρεπει να ξαναμιλησω με τη τροχαια. σημερα που πηραμε τη μηχανη ελλειπε η βαλιτσα αν δεν την εχει η τροχαια τοτε πολυ φοβαμαι οτι μου τη κλεψανε μετα το ατυχημα. αλλα ας κρατησω μικρο καλαθι γιατι πρεπει να ξαναμιλησω με τη τροχαια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THANOS-K9

THANOS-K9

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/03/2009

Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυστυχως εγινε το μοιραιο   Δυστυχως εγινε το μοιραιο - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 23 2009, 21:30

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΕ....ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤ'ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΑ....ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥ ΠΕΤΑΜΑΤΟΥ...ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΑ.....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Δυστυχως εγινε το μοιραιο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: