Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Σβησιματα v strom dl650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Σβησιματα v strom dl650 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σβησιματα v strom dl650   Σβησιματα v strom dl650 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 02 2015, 11:06

a0a0 έγραψε:
Εμένα είναι μοντέλο του 6 με ΑΒS από τα πρώτα άρα ειναι Κ6?

ναι το κ5 δεν ειχε ABS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a0a0



Ηλικία : 41
Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/01/2015

Σβησιματα v strom dl650 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σβησιματα v strom dl650   Σβησιματα v strom dl650 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 02 2015, 11:07

ευχαριστω !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kyrmoeo



Registration date : 27/03/2016

Σβησιματα v strom dl650 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σβησιματα v strom dl650   Σβησιματα v strom dl650 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 05 2016, 22:21

Φίλε Kezar έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με εσένα. Μπορείς να μου πεις τί είχε τελικά το μηχανάκι γιατί ο μηχανικός μου ακόμα το ψάχνει και από ότι βλέπω θα αργήσει να μου το δώσει πίσω.
Να επισημάνω ότι αντλία βενζίνης δεν είναι (βάλαμε καινούργια και δεν σταμάτησε το ρετάρισμα), το ντεπόζιτο βγήκε και καθαρίστηκε καθώς και το φίλτρο. Τέλος του κάναμε και το μεγάλο service και αλλάξαμε και τα 4 μπουζί. Υποπτεύεται το TPS αλλα δεν είναι και σίγουρος....
Δεν το πάω σε εξουσιοδοτημένο γιατί θα πληρώσω τα μαλλιοκέφαλα μου και δεν μπορεί να δει στον εγκέφαλο την βλάβη. Ο μάστορας είναι καλός αλλα επειδή θέλει ψάξιμο με καθυστερεί οπότε λέω να του δώσω εγώ καμία κατευθυντήρια οδηγία...
plzzzz help!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Σβησιματα v strom dl650

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: