Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!   μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2014, 15:47

καλησπέρα σε όλους!! παράγγειλα από το παρακάτω μαγαζί μανέτες (συμπλέκτη για vstrom φρένου για cbr) και με ένα email στο οποίο απλά του είπα ότι θέλω μια για το ένα, και μια για το άλλο, και τον ρώτησα αν γίνεται, μου απάντησε οκ και ήταν ευγενέστατος και εξυπηρετικότατος!! το γράφω για να βοηθήσω όποιον θέλει να πάρει μανέτες και χρειάζεται διαφορετικές για φρένο και συμπλέκτη!!!  

http://www.ebay.com/itm/221611067882?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

αν δεν ταιριάζει εδώ ας μετακινηθεί!!
δεν ξέρω τον πωλητή και δεν κάνω διαφήμιση..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!   μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2014, 15:55

απ αυτον ειχα ψωνισει πριν εναμιση μηνα. του τα ζαλισα για να σπασει το σετ γιατι κ εγω την ιδια μανετα φρενου εψαχνα. προφανως το πιασε το νοημα και μετα απο εμενα εγινε πιο συνεργασιμος!!!

υγ. Την ιδια τρομπα εχουμε φαινεται. ποσο την πηρες???αν θες στειλε pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!   μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2014, 16:27

60 νομίζω από τον loxia... Την έχω καιρό αλλά τώρα ήρθε η ώρα να την βάλω... Όπως και τις δαγκάνες... Smile τη. Έκανες σέρβις πριν την βάλεις;; Αν ναι ποσο και που;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!   μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2014, 18:18

ενα καθαρισμα το πιστονακι προληπτικα και αλλαγη το ποτηρακι (το μαμα Honda μπηκε ξανα) γιατι ηταν χαλια 20 ευρω Αργυριου με αγορα πηγε συνολο 75 + υγρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!   μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2014, 20:50

lmb650 έγραψε:
δεν ξέρω τον πωλητή και δεν κάνω διαφήμιση..

Γιατι δεν λες την αλήθεια οτι με τον ¨zon jan lee¨ μεγαλώσατε στην ίδια γειτονιά της GUANG ZHOU, China και προωθείς τα προϊόντα του παλιού μας συμμαθητή στο Greece??????


bliax bliax bliax

Καλορίζικες σείρουλα ωραία επιλογή καλά χιλιόμετρα να εχεις

Σπαθί ο κινέζος πάντως στο ελλαδισταν σιγά μη σου κάνανε τέτοια χάρη.Ποτε των ποτών drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!   μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Icon_minitimeΠεμ Δεκ 18 2014, 22:23

BLaCkXs.... έγραψε:
lmb650 έγραψε:
δεν ξέρω τον πωλητή και δεν κάνω διαφήμιση..

Γιατι δεν λες την αλήθεια οτι με τον ¨zon jan lee¨ μεγαλώσατε στην ίδια γειτονιά της GUANG ZHOU, China και προωθείς τα προϊόντα του παλιού μας συμμαθητή στο Greece??????


bliax bliax bliax

Καλορίζικες σείρουλα ωραία επιλογή καλά χιλιόμετρα να εχεις

Σπαθί ο κινέζος πάντως στο ελλαδισταν σιγά μη σου κάνανε τέτοια χάρη.Ποτε των ποτών drink


farao farao farao τι σειρα ειστε λελεδες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!   μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 19 2014, 01:16

εντάξει.. εντάξει.. αφού με μαρτύρησες ραφαήλ το παραδέχομαι... τρώγαμε μικρά το ρυζάκι μας με τα ξυλάκια μας και ποτίζαμε μπονζάι...αααχχχ μου θύμησες την παλιά μου γειτονιά τώρα... χαχαχα... cow  cow  cow
8-10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

μανετες φρένου και συμπλέκτη!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: