Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tsolias

tsolias

Ηλικία : 36
Τόπος : Neo Irakleio
Registration date : 08/12/2014

ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ   ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 17:38

ΠΑΙΔΙΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΡΙΝΑ, ΘΕΛΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΥΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ... ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ Η ΣΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ   ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 19:13

αν εννοεις την PUIG αυτη φοραω είναι πολυ καλη οτι καλυτερο για εμενα σε θέμα καλλωπισμου και δεν σπαει αν ενδιαφερεσαι να σου στειλω φωτο να τη δεις πως φαινεται σ εμενα στειλε pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ   ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 21:30

Καλησπέρα για να μην πληρώσεις πολλά εγώ σου παραθέτω link από τις κατασκευές συμφορουμιτη οπου ουδε μια σχέση έχω ούτε τον γνωρίζω ούτε κέρδος θα βγαλω

https://www.vstromhellasforum.com/t28077-topic

για μένα πάντως μόνο η φουλ μεταλλική προσφέρει προστασία αυτη δεν καλύπτει πολλά πολλά από κάτω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ   ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 21:37

BLaCkXs.... έγραψε:
Καλησπέρα για να μην πληρώσεις πολλά εγώ σου παραθέτω link από τις κατασκευές συμφορουμιτη οπου ουδε μια σχέση έχω ούτε τον γνωρίζω ούτε κέρδος θα βγαλω

https://www.vstromhellasforum.com/t28077-topic

για μένα πάντως μόνο η φουλ μεταλλική προσφέρει προστασία αυτη δεν καλύπτει πολλά πολλά από κάτω


ναι ειναι και αυτη σχεδον απομιμηση της, πολυ πιο οικονομικη απο την PUIG. βεβαια εχει μικροτερη μυτη μπροστα αυτη που κατασκεαζει το παιδι.

pare mia proxiri photo an thes k allh mou les

ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ 30vf506
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ   ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ Icon_minitimeΤρι Δεκ 09 2014, 23:15

παίζει να κάνει και απο το 1000αρι... κοίτα μήπως την βρίσκεις μεταχειρισμένη φθηνότερη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΥΦΤΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: