Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
corto maltese

corto maltese

Ηλικία : 53
Τόπος : La Cruz del Sur
Registration date : 07/12/2009

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 18 2009, 14:14

1. spyrakos35
2. gmavrid
3. mpetatzis
4. panos
5. mimis
6. alex-vstrom
7. superman
8. deusxt
9. Lordjohn
10. bdout2R1
11.diasyrmos
12. Grasshopper (1ος αναπληρωματικός)
13.watercop650
14. dottore
15. corto maltese

υ.γ. @mpetatzis

η φωτό στο avatar είναι από τα nissakia στη Λούτσα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 21:19

καλά όλα τα άλλα, αλλά να πληρώνω ΕΡΤ για να σχολιάζει με κόκκινα γυαλιά ο Κατσαρός και να προσπαθεί να μας πείσει ότι αδικείται ο ΘΡΗΝΟΣ...ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kalampokάs στις Τετ Ιαν 06 2010, 22:16, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dottore

dottore

Ηλικία : 47
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 26/01/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 21:22

Συμφωνώ απόλυτα πολύ κοκκινίλα από τον Κατσαρό αλλα δεν πειράζει ελπίζω το σημερινό να πόνεσε αρκετά.Αντε και μακάρι και στα επόμενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 21:35

μπραβο στους κιτρινομαυρους αντιπαλους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 21:47

Γιαννάκη τη έγινε ρε φίλε σήμερα ???
τεράστια ομάδα ο ολυμπιακός
παραλίγο να παίξουνε και 3το ημίχρονο
xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 21:49

chefbf έγραψε:
Γιαννάκη τη έγινε ρε φίλε σήμερα ???
τεράστια ομάδα ο ολυμπιακός
παραλίγο να παίξουνε και 3το ημίχρονο
xaxa xaxa xaxa xaxa


χοροπηδας πρασινο σκουληκακι ουτε εσυ να νας κερδιζες


αλλα ξεχασα εσενα σου κοψαμε τιμολογιο πριν λιγο καιρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 21:56

kalampokάs έγραψε:
καλά όλα τα άλλα, αλλά να πληρώνω ΕΡΤ για σχολιάζει με κόκκινα γυαλιά ο Κατσαρός και να προσπαθεί να μας πείσει ότι αδικείται ο ΘΡΗΝΟΣ...ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!


Α όλα κι όλα με μεγάλη μου χαρά πλήρωσα 10? αυτή τη διμηνία σε Αντωνάκη και Πουρουπουπού. Ο Αντωνάκης απλά ασπάστηκε το βιονικό μάτι του Τριτσώνη που είδε ότι ο άσφαιρος πιστολέρο ήταν 50 χιλιοστά μακριά από τα π@π@ρια Αραμπατζή...

Πίνακας σκόρερ:

Σισέ 13 (ΠΑΟ)
Τσέζαρεκ 9 (Αστέρας Τρίπολης)
.
.
.
.
.
.
.
Τριτσώνης 1 (Σύνδεσμος Αθήνας)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chefbf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
chefbf

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 29/02/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 22:03

σαλιγκάρι έγραψε:
chefbf έγραψε:
Γιαννάκη τη έγινε ρε φίλε σήμερα ???
τεράστια ομάδα ο ολυμπιακός
παραλίγο να παίξουνε και 3το ημίχρονο
xaxa xaxa xaxa xaxa


χοροπηδας πρασινο σκουληκακι ουτε εσυ να νας κερδιζες


αλλα ξεχασα εσενα σου κοψαμε τιμολογιο πριν λιγο καιρο


τι τιμολόγιο εγώ δεν πείρα τίποτα είδα ένα αγώνα και εκανα επιλέγει ομάδας όλα εκτός απο γαύρους γιατί που να βάζεις τηγάνια τώρα και λάδια και ιστορίες ενώ το χανουμάκι απόψε χόρεψε
XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.chefclub.gr
chris dl 1000
Member
Member
chris dl 1000

Ηλικία : 52
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Registration date : 11/02/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 22:10

1. spyrakos35
2. gmavrid
3. mpetatzis
4. panos
5. mimis
6. alex-vstrom
7. superman
8. deusxt
9. Lordjohn
10. bdout2R1
11.diasyrmos
12. Grasshopper (1ος αναπληρωματικός)
13.watercop650
14. dottore
15. corto maltese
16. Chris dl 1000
Μπραβο στην ομαδα μας αλλα ηθελε κανα γκολακι ακομα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 22:16

σαλιγκάρι έγραψε:
μπραβο στους κιτρινομαυρους αντιπαλους
έλα μωρή ανωτερότητα !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 22:37

kalampokάs έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
μπραβο στους κιτρινομαυρους αντιπαλους
έλα μωρή ανωτερότητα !!!!!!


οπαδος ειμαι ρε οχι τυφλος Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 22:43

σαλιγκάρι έγραψε:
kalampokάs έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
μπραβο στους κιτρινομαυρους αντιπαλους
έλα μωρή ανωτερότητα !!!!!!


οπαδος ειμαι ρε οχι τυφλος Laughing
τυφλός δηλαδή ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PITS

PITS

Ηλικία : 44
Τόπος : BΟΛΟΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/04/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 07 2010, 04:06

1. spyrakos35
2. gmavrid
3. mpetatzis
4. panos
5. mimis
6. alex-vstrom
7. superman
8. deusxt
9. Lordjohn
10. bdout2R1
11.diasyrmos
12. Grasshopper (1ος αναπληρωματικός)
13.watercop650
14. dottore
15. corto maltese
16. Chris dl 1000
17. PITS
Τα κουρελια τραγουδανε ακομη.......!

Μπραβο στην ΑΕΚΑΡΑ.Τα παιδια απεδειξαν οτι για να παιξεις μπαλα δεν χρειαζονται παντα προεδροι και εκατομυρια.

Χρειαζεται μονο καρδια και ''καρυδια'' και δειξαμε στο gay-ro οτι τα εχουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 07 2010, 10:15

Συγχαρητηρια στην ΑΕΚ για την χτεσινη νικη της εναντιον του Ολυμπιακου και μαλιστα στην εδρα του.
Τα θερμα μου συγχαρητηρια επισης στους φιλαθλους της οι οποιοι πανηγυρισαν μια νικη σε εναν αγωνα Ελληνικου πρωταθληματος με τετοιο παθος λες και πηραν το Champions Leaque. Μακαρι ολοι οι Ελληνες φιλαθλοι να ειχαν αυτο το παθος και οχι μονο εναντιον του Ολυμπιακου αλλα και εναντιον της οποιαδηποτε αντιπαλης ομαδας.

Να διευκρινησω οτι δεν λεω τιποτα απο τα παραπανω ειρωνικα. Ειμαι μεν Ολυμπιακος, αλλα η ομαδα μου εχθες δεν βλεποταν, οποτε αναγνωριζω την ανωτεροτητα του αντιπαλου και παλι του δινω τα συγχαρητηρια μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 07 2010, 10:54

hargoul έγραψε:
Συγχαρητηρια στην ΑΕΚ για την χτεσινη νικη της εναντιον του Ολυμπιακου και μαλιστα στην εδρα του.
Τα θερμα μου συγχαρητηρια επισης στους φιλαθλους της οι οποιοι πανηγυρισαν μια νικη σε εναν αγωνα Ελληνικου πρωταθληματος με τετοιο παθος λες και πηραν το Champions Leaque. Μακαρι ολοι οι Ελληνες φιλαθλοι να ειχαν αυτο το παθος και οχι μονο εναντιον του Ολυμπιακου αλλα και εναντιον της οποιαδηποτε αντιπαλης ομαδας.

Να διευκρινησω οτι δεν λεω τιποτα απο τα παραπανω ειρωνικα. Ειμαι μεν Ολυμπιακος, αλλα η ομαδα μου εχθες δεν βλεποταν, οποτε αναγνωριζω την ανωτεροτητα του αντιπαλου και παλι του δινω τα συγχαρητηρια μου.
δηλαδή ρε Χάρη άμα έγραφες ειρωνικά πως θα έγραφες ? και ποιός σου είπε ότι επειδή πήγαν κάποιοι στο ξενοδοχείο όλοι οι υπόλοιποι πανηγυρίσαμε το CHAMPIONS LEAGUE ? βέβαια πες και ότι εσείς κάνατε λες και χάσατε το CΗΑMPIONS LEAGUE...δεν τρέχει τίποτα ένα ντέρμπυ χάσατε και εμείς το κερδίσαμε.....σόρρυ έτσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Grasshopper
Member
Member
Grasshopper

Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/11/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 07 2010, 11:01

hargoul έγραψε:
Συγχαρητηρια στην ΑΕΚ για την χτεσινη νικη της εναντιον του Ολυμπιακου και μαλιστα στην εδρα του.
Τα θερμα μου συγχαρητηρια επισης στους φιλαθλους της οι οποιοι πανηγυρισαν μια νικη σε εναν αγωνα Ελληνικου πρωταθληματος με τετοιο παθος λες και πηραν το Champions Leaque. Μακαρι ολοι οι Ελληνες φιλαθλοι να ειχαν αυτο το παθος και οχι μονο εναντιον του Ολυμπιακου αλλα και εναντιον της οποιαδηποτε αντιπαλης ομαδας.

Να διευκρινησω οτι δεν λεω τιποτα απο τα παραπανω ειρωνικα. Ειμαι μεν Ολυμπιακος, αλλα η ομαδα μου εχθες δεν βλεποταν, οποτε αναγνωριζω την ανωτεροτητα του αντιπαλου και παλι του δινω τα συγχαρητηρια μου.

Φίλε μου, έχει καταγραφεί και ιστορικά.

Όταν πλήττεται το κατεστημένο, ένας λόγος παραπάνω να πανηγυρίζει ο λαός.

Σου θυμίζω 1827, 1944, 1974, 1989 (..Τάκης)

Πάντα Φιλικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 07 2010, 11:40

Συγχαρητήρια στην ΑΕΚάρα, άντε επιτέλους να αλλάξει και λίγο το σκηνικό μπας και αποκτήσει ενδιαφέρον το πρωτάθλημα...

ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ τα γκολ του Σκόκο Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris dl 1000
Member
Member
chris dl 1000

Ηλικία : 52
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Registration date : 11/02/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 07 2010, 14:40

Καλα που δεν ειρωνευονται οι γαυροιΑθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Prota8lhthsb Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 W800
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 07 2010, 16:20

kalampokάs έγραψε:
hargoul έγραψε:
Συγχαρητηρια στην ΑΕΚ για την χτεσινη νικη της εναντιον του Ολυμπιακου και μαλιστα στην εδρα του.
Τα θερμα μου συγχαρητηρια επισης στους φιλαθλους της οι οποιοι πανηγυρισαν μια νικη σε εναν αγωνα Ελληνικου πρωταθληματος με τετοιο παθος λες και πηραν το Champions Leaque. Μακαρι ολοι οι Ελληνες φιλαθλοι να ειχαν αυτο το παθος και οχι μονο εναντιον του Ολυμπιακου αλλα και εναντιον της οποιαδηποτε αντιπαλης ομαδας.

Να διευκρινησω οτι δεν λεω τιποτα απο τα παραπανω ειρωνικα. Ειμαι μεν Ολυμπιακος, αλλα η ομαδα μου εχθες δεν βλεποταν, οποτε αναγνωριζω την ανωτεροτητα του αντιπαλου και παλι του δινω τα συγχαρητηρια μου.
δηλαδή ρε Χάρη άμα έγραφες ειρωνικά πως θα έγραφες ? και ποιός σου είπε ότι επειδή πήγαν κάποιοι στο ξενοδοχείο όλοι οι υπόλοιποι πανηγυρίσαμε το CHAMPIONS LEAGUE ? βέβαια πες και ότι εσείς κάνατε λες και χάσατε το CΗΑMPIONS LEAGUE...δεν τρέχει τίποτα ένα ντέρμπυ χάσατε και εμείς το κερδίσαμε.....σόρρυ έτσι...

Εγω παντως πραγματικα δεν ειπα τιποτα ειρωνικα. Εαν ηθελα να δουλεψω καποιον θα το ειχα κανει οταν κερδιζαμε, και οπως βλεπεις ποτε δεν εχω γραψει τιποτα τετοιο (ουτε ακομα για τον Βαζελο).
Ας ξεχασουμε λοιπον τα αλλα και ας μεινουμε στα συγχαρητηρια μιας και σας αξιζουν αφου παιξατε καλυτερα απο εμας (εαν ηθελα να ειρωνευτω καποιον θα ειρωνευομουν τα δικα μας τα κρεατα).
Να διευκρινησω οτι ειμαι φιλαθλος οχι οπαδος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 07 2010, 21:11

Sam η αλλιως και σκυλος μαυρος η αλλιως
Προεδρος της Επιτροπης για την υποστηριξη της υποψηφιοτητας του κυριου Νατσο Σκοκο για το Νομπελ Λογοτεχνιας
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΚΟΛΑΡΕΣ ΠΟΥ ΣΤΡΟΜΩΞΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ ΗΤΑΝΕ ΠΟΙΗΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

οσο για τη νετ... γιατι ρε παιδια τα λετε αυτα
ολοι μεγαλωσαμε με μια ομαδα. πιο ευκολα αλλαζεισ ζωδιο παρα ομαδα. και δε γινεται να μη βγει αυτο στπ σχολιασμο
αν προσθεσει κανεισ στο συνολο οτι οι σχολιαστες ξερουν τοση μπαλλα οσο ξερω εγω απο τη γεωγραφία της ενδοχωρας του τουρκμενισταν δεν ειναι δυσκολο να φανταστει το αποτελεσμα

τεσπα
ανελπιστο αλλα χρειαζουμενο το ξεβρακωματακι
ο διαιτητης κακιστος αλλα δε νομιζω απο προθεση. απλα ειναι πολυ κακος
για το σκοκο ειπα?

μπραβο στα παιδια.
και επειδη ο chris dl 1000 ξεχασε το αλλο μισο
Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Be813d1e32fb6ad4da97fe483c7fb25e_168

και στους φιλους γαυρους
ευχαριστουμε για ενα υπεροχο βραδυ
Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 13251-37500_wallpaper280%5B1%5D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
corto maltese

corto maltese

Ηλικία : 53
Τόπος : La Cruz del Sur
Registration date : 07/12/2009

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 08 2010, 11:13

chris dl 1000 έγραψε:
Καλα που δεν ειρωνευονται οι γαυροιΑθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Prota8lhthsb Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 W800

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 77d75b29d55810598bb9707097a6baaf_41191
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex-vstrom
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
alex-vstrom

Ηλικία : 47
Τόπος : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚHΣ
Registration date : 18/01/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22 2010, 19:21

https://www.youtube.com/watch?v=NDcimMZs4jw&feature=related
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.vstromhellasforum.com/
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 21:53

ΤΖΆΜΠΑ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΡΙΜ ! σαλίγκαρε αντικειμενικέ απάντησε.... Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 845820
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 31 2010, 22:08

Τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως   Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01 2010, 07:43

@lex_73 έγραψε:
Τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα...


εσύ είσαι κουρέλας μπρε ! άκου εκεί να μας πει κουρέλες Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως - Σελίδα 6 844898
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αθλητική Ένωσις Κωνσταντινουπόλεως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: