Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 προβλημα με συναγερμο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κωσταςΤ

κωσταςΤ

Ηλικία : 55
Τόπος : ιλιον
Registration date : 06/10/2014

προβλημα με συναγερμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: προβλημα με συναγερμο   προβλημα με συναγερμο Icon_minitimeΣαβ Οκτ 11 2014, 16:08

θα ηθελα να σας ρωτησω αν σας εχει τυχη να παρουσιαστη το παρακατω προβλημα..να κινησε κανονικα στην πορεια σ σε οποιαδιποτε ταχυτητα και στροφες κινητηρα και να κοψει ο κινητηρας οπως πχ ο κοφτης της μηχανης.
μιλαω για συναγερμο SPYBALL .μου ετυχε και μπορω να πω τρομοκρατηθηκα πολυ για το τι μπορει να γινει αν συνεβαινε σε στιγμη που δεν επρεπε.
ο μηχανικος μετα απο πολυ πριξημο οπου δεν μπορουσε να καταλαβει (μου ελεγε για τρομπες κλπ κλπ)!!! αλλα με τα χιλια ζορια μου ειπε οτι συμβαινει με το να εχει χαλασει το συστημα με την μπιλια κραδασμων και πιθανον αυτο ηταν μιας και παρακαμψε τον συναγερμο και δεν ξανασυνεβει
ΥΓ.αυτο ξεκινησε σε περιοδο μετα απο σερβις ,τυχαιο η οχι δεν μπορω να το ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

προβλημα με συναγερμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με συναγερμο   προβλημα με συναγερμο Icon_minitimeΔευ Οκτ 13 2014, 10:36

κωσταςΤ έγραψε:

ο μηχανικος μετα απο πολυ πριξημο  οπου δεν μπορουσε να καταλαβει πως τον κόβεις

να εχει χαλασει το συστημα με την μπιλια κραδασμων δεν νομίζω

και παρακαμψε τον συναγερμο και δεν ξανασυνεβει για δοκίμασε αλλα δεν θα εχεις συναγερμό

ΥΓ.αυτο ξεκινησε σε περιοδο μετα απο σερβις εσυ τη λες

μήπως μετα απο πλυσιμο πηρε νερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κωσταςΤ

κωσταςΤ

Ηλικία : 55
Τόπος : ιλιον
Registration date : 06/10/2014

προβλημα με συναγερμο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προβλημα με συναγερμο   προβλημα με συναγερμο Icon_minitimeΤετ Οκτ 15 2014, 10:26

οχι στο πλυσιμο παντα εγω και ειμαι προσεκτηκος οτι αφορα σε σημεια που δεν πρεπει .τον μηχανικο τον θεωρουν καλο ,πιστευω οτι τον γνωριζουν και εδω μεσα. τωρα παντα μπορει να μην φταιει αυτος αλλα οι βοηθοι η και απλη συμπτωση το να συμβει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

προβλημα με συναγερμο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Συστήματα Πλοήγησης- Συναγερμών-
Μετάβαση σε: