Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ποιον από τους δύο;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
IL SICILIANO
Member
Member
IL SICILIANO

Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 09/04/2013

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2014, 20:13

Σκέπτομαι να βελτιώσω το κάθισμα της μότο μου και είμαι σε δίλημμα σε ποιον ν`απευθυνθώ,στο ΜΟΤΟ.Κ ή στο CARDRESSING;Βλέπω διαφορά και στη τιμή και στα σχέδια.Από ποιότητα υλικών, αδιαβροχοποίηση τι ισχύει;Το ΜΟΤΟ.Κ βγάζει την επένδυση-αφρολέξ και βάζει τυποποιημένη χωρίς να παίρνει μέτρα;Αντίστοιχα το cardressing σκάβει και προσαρμόζει το αφρολέξ της μαμάς ή αλλάζει και αυτός όλο το αφρολέξ;Σε απτή ποιότητα ποιος υπερτερεί;Να πω ότι η σέλα μου είναι σε άριστη κατάσταση και αυτό με βάζει σε πρόσθετες σκέψεις για τυχόν πειραματισμούς.Θα ήθελα την προσωπική εμπειρία από τους κατόχους των νέων σελών. VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hillrx8

hillrx8

Ηλικία : 56
Τόπος : Σαλαμινα
Registration date : 15/05/2009

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2014, 20:38

φιλε μου εγω δεν ξερω απο την αλλη εταιρια...οποτε νομιζω ο καθενας θα πει την γνωμη του.εγω προσωπικα την εχω βαλει απο moto-k ευχαριστημενος και την ποιοτητα και σαν συνεργασια!https://www.vstromhellasforum.com/t25245-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2014, 22:34

αγορινα .
τα πραγματα εχουν ως εξης:
και οι δυο ειναι αψογοι επαγγελματιες και κανουν πολυ καλη δουλεια.
ο μοτοκ αλλαζει ολο το αφρωδες και βαζει δικο του μιας και εχει πατρον για τις ανατομικες , εχει ενα συγκεκριμενο τυπο σελας (αν κανω λαθος διορθωστε με) για το vstrom.
το car dressing δεν αλλαζει το αφρωδες , σκαβει την μαμα σελα αφου πρωτα εχει παρει μετρα απο το κολαρακι του εκαστοτε αναβατη και τοποθετει απο πανω δικα του κομματια μαλακοτερα , σιγα σιγα χτιζει την σελα με τον τροπο που θελει ο καθενας , γι αυτο και θα δεις οτι ολες οι σελες απο εκει διαφερουν στο σχεδιο.
προβλημα αδιαβροχοποιησης δεν νομιζω να εχεις σε κανεναν.
εσυ αποφασιζεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιον από τους δύο;    Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2014, 22:44

σημερα παρελαβα απο car dressing αψογος επαγγελματιας.. αψογη δουλεια και οικονομικα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 00:28

JIMSTAMOS έγραψε:
σημερα παρελαβα  απο    car dressing    αψογος  επαγγελματιας..  αψογη  δουλεια  και  οικονομικα....

Με γειες με γειες και απ΄οτι μου πε ενα πουλάκι πήρατε 3 σελες μαζι;

Για ρίξε φωτο να θαυμάσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 01:03

... και στην τελικη,τελικος κριτης εινα παντα ο πισινος που θα καθησει.Οπου εχεις τη δυνατοτητα λοιπον καθησε επανω τους να τις δοκιμασεις,νιωσε αισθηση και αποφασισε.Οπωσδηποτε αξιζει την επενδυση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 13:50

BLaCkXs.... έγραψε:
JIMSTAMOS έγραψε:
σημερα παρελαβα  απο    car dressing    αψογος  επαγγελματιας..  αψογη  δουλεια  και  οικονομικα....

Με γειες με γειες και απ΄οτι μου πε ενα πουλάκι πήρατε 3 σελες μαζι;

Για ρίξε φωτο να θαυμάσουμε
οκ περιμενε φωτο ερχονται....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σελες   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 14:10

Ποιον από τους δύο; Qnmrmc
Ποιον από τους δύο; Mip8xt
Ποιον από τους δύο; Mip8xt 70 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 17:26

Εμφανεις οι διαφορες μεγεθους μεταξυ τους προσαρμοσμενες στα σωματομετρικα μεγεθη του καθε αναβατη για μεγαλυτερη ανεσηλ.Να μαντεψουμε οτι τυχατε και καλυτερης τιμης λογω αριθμου παραγγελιων;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IL SICILIANO
Member
Member
IL SICILIANO

Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 09/04/2013

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 17:49

Πολύ ωραίες οι σέλες,είναι και το σχέδιο που μου αρέσει.Είδες διαφορά σε ύψος,τι μέθοδο ακολούθησε(κόψιμο και συρραφή αφρολέξ) και τιμή;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 19:27

αλλαγη ολου του αφρολεξ ... 70 ευρω η τιμη που ειναι στανταρ για ολους απο οτι μας ειπε ειναι εξαιρετικη ,την εχω βρεξει μια φορα ολα καλα και η επιλογη ειναι δικια σας .....ειναι διαφορα τιμης...... ετσι νομιζω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 20:52

Decepticon650 έγραψε:
αλλαγη ολου του αφρολεξ ... 70 ευρω η τιμη που ειναι στανταρ  για ολους απο οτι μας ειπε   ειναι εξαιρετικη ,την εχω βρεξει μια φορα ολα καλα και η επιλογη ειναι δικια σας .....ειναι διαφορα τιμης...... ετσι νομιζω....

10 φορες την εχω βρεξει εγω.
Με πιεστικο σε βενζιναδικο, στο σπιτι, βροχη, βρεγμενος-μουσκεμα απο μπανιο.
Ουδεποτε ενιωσα οτι εμεινε η παραμικρη υγρασια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 20:53

Ποιον από τους δύο; 316594 σωστα γιατρε μου!!!! goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιον από τους δύο;   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12 2014, 23:12

Καλορίζικες πανέμορφες είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

Ποιον από τους δύο; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ποιον απο τους δυο   Ποιον από τους δύο; Icon_minitimeΣαβ Σεπ 13 2014, 09:47

οσο καθεσαι ..οσο ποιο πολυ καιρο τη χρησιμοποιεις....καταλαβαινεις....τα συμπερασματα δικα σας...απλα. Πολυ καλες....ααα ο κυριος κατασκευαστης....αψογος επαγγελματιας. Επειδη πρεπει να τα λεμε..Ολα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ποιον από τους δύο;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: