Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Megalock tool tube

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Megalock tool tube Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Megalock tool tube   Megalock tool tube Icon_minitimeΣαβ Σεπ 06 2014, 20:20

Καλησπερα,θα ηθελα μια βοηθεια καθως ειμαι λιγο προβληματισμενος.
Θελοντας να αγορασω το εν λογο εξτραδακι για να εχω μεσα καποια αδιαβροχα βρισκω στο e-bay το παρακατω

Megalock tool tube

Με εναν προχειρο υπολογισμο βγαινει γυρω στα 44 ευρω.
Το συγκεκριμενο εχει εσωτερικο διαμετρο 109mm.

Βρισκω και κατι παραπλησιο στο motoraid και ενω το εχει σε καλη σχετικα τιμω 19 ευρω αλλα χωρις το κλειδωμα καιτα παρελκομενα η εσωτερικη διαμετρος ειναι 80mm.

Θήκη εργαλείων κυλινδρική Tool Tube

Η αποριες που εχω και θα ηθελα την βοηθεια καποιου που το εχει ψαξει ειναι οι εξης:

Το mega μπορω να το βρω ΜΟΝΟ απο το e-bay και σε αυτη την τιμη ή υπαρχει και καπου εντος Ελλαδος?
Αν τελικα το παρω θα εχω προβλημα με την τοποθετηση σε καγκελα σαμαριων και οχι βαλιτσων?
Το εχει τοποθετισει κανεις ενω εχει καγκελα σαμαριων?

Εχω δει και αυτο που εχουν φτιαξει καποια παιδια απο σωληνα αποχετευσης αλλα δεν μου αρεσει για να ειμαι ειλικρινης...με χαλαει το καπακι.


Ευχαριστω προκαταβολικα σε οποιον απαντησει merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Megalock tool tube Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Megalock tool tube   Megalock tool tube Icon_minitimeΣαβ Σεπ 06 2014, 20:38

Θερμοπυλων 37 Ομόνοια με ολα τα παρελκομενα 109 mm 42,90 ?

http://www.makan.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=3109&category_id=58&keyword=Tube&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=el

Υ.Γ θελει χοντρά καγκελα για να σφίξεις τους σφιγκτηρες αλλα σιγουρα άμα τους στραβώσεις μπαίνουν και στα δικά σου καγκελα

Επισης εδώ ο βασιλης εχει το μικρο διαλέγεις και παιρνεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasssilis

Vasssilis

Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα-Βύρωνας
Registration date : 30/03/2013

Megalock tool tube Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Megalock tool tube   Megalock tool tube Icon_minitimeΣαβ Σεπ 06 2014, 20:44

Σε ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ...το εψαχνα στην εν λογο σελιδα και δεν το εβρισκα.... goood

Υπερτιμημενο αλλα τουλαχιστον δεν θα μπλεξω με αναμονη να ερθει απο Αμερικη.
Ουσιαστικα στα ιδια λεφτα ειναι.
Απο βδομαδα θα κατεβω να το χτυπησω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Megalock tool tube Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Megalock tool tube   Megalock tool tube Icon_minitimeΣαβ Σεπ 06 2014, 20:53

Δεν κανει τπτ με το καλο να το πάρεις και να το τοποθετήσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Megalock tool tube Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Megalock tool tube   Megalock tool tube Icon_minitimeΠαρ Σεπ 19 2014, 19:30

εγω πηρα αυτο απο to ebay με τα παρελκομενα του. η αναμονη ηταν γυρω στις 5 μερες, με δυσκολεψε η εφαρμογη του 3ου σφιγκτηρα επειδη ηθελε πολυ ζορισμα για να κλεισει. για καγκελα σαμαριων νομιζω θα χρειαστεις αλλου ειδους σφιγκτηρες η καμια ελληνοπατεντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Megalock tool tube

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: