Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xlr8

xlr8

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Registration date : 22/01/2012

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤρι Αυγ 12 2014, 06:13

Παιδιά ξέρει κανείς κάποιο τρόπο για να κάνουμε ποιο θορυβώδης και ποιο μπάσα την μαμά εξάτμιση?
Είχα ακούσει έναν πολύ ωραίο ήχο μια φορά στο Πλέριο (από τον Κωνσταντίνο νομίζω) αλλά δεν έμαθα λεπτομέρειες.... mouuuuuu 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤρι Αυγ 12 2014, 07:32

Εδώ είσαι : https://www.vstromhellasforum.com/t12285-topic?highlight=%CA%FC%F8%E9%EC%EF+%E5%EE%DC%F4%EC%E9%F3%E7%F2+%E3%E9%E1+%F0%E5%F1%E9%F3%F3%FC%F4%E5%F1%EF+%E8%FC%F1%F5%E2%EF

Με βοήθεια απο φίλο που ειχε ντριμελ και σταθερο χέρι , το ειχα κανει πριν 1,5 χρόνο.
Μετά περνάς και με μαυρο σπρέι υψηλών θερμοκρασιών και εισαι κομπλέ .
Πρεπει να πάρεις τα δισκάκια τα πολύ μικρά και πάλι όμως θελουν λιγο φάγωμα σε καποιο μέταλλο για
να μικρύνουν και να χωράνε μεσα στην εξάτμιση .  
Με αυτόν τον τρόπο δεν χρειάζεται να βγάλεις το καπάκι της εξάτμισης και να κόψεις τις πόντες που εχουν
οι βίδες του

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 33ncnm10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 33e6ee10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 63u2ip10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Amzm8k10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xlr8

xlr8

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Registration date : 22/01/2012

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤετ Αυγ 13 2014, 08:23

loverdos11 έγραψε:
Εδώ είσαι : https://www.vstromhellasforum.com/t12285-topic?highlight=%CA%FC%F8%E9%EC%EF+%E5%EE%DC%F4%EC%E9%F3%E7%F2+%E3%E9%E1+%F0%E5%F1%E9%F3%F3%FC%F4%E5%F1%EF+%E8%FC%F1%F5%E2%EF

Με βοήθεια απο φίλο που ειχε ντριμελ και σταθερο χέρι , το ειχα κανει πριν 1,5 χρόνο.
Μετά περνάς και με μαυρο σπρέι υψηλών θερμοκρασιών και εισαι κομπλέ .
Πρεπει να πάρεις τα δισκάκια τα πολύ μικρά και πάλι όμως θελουν λιγο φάγωμα σε καποιο μέταλλο για
να μικρύνουν και να χωράνε μεσα στην εξάτμιση .  
Με αυτόν τον τρόπο δεν χρειάζεται να βγάλεις το καπάκι της εξάτμισης και να κόψεις τις πόντες που εχουν
οι βίδες του

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για τις πληροφορίες!!! Cool 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤετ Αυγ 13 2014, 10:53

Περιμένω εντυπώσεις με το αποτέλεσμα.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 33ncnm10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 33e6ee10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 63u2ip10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Amzm8k10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤετ Αυγ 13 2014, 13:39

να πω και γω που το εκανα πριν από 4 περιπου χρονια με dremmel????
μια μ@λ@κια και μιση το ολο θεμα
και δε πιστευω ότι αξιζει να ασχοληθεί κανεις....το μηχανακι στο ρελαντί κανει σα να κλ@νει το γατι....




προσωπικη αποψη μιας και το ειχα κανει στο μηχανακι μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤετ Αυγ 13 2014, 13:58

SOTHRHS έγραψε:
το μηχανακι στο ρελαντί κανει σαν να κλ@νει το γατι...

και στην εθνικη σαν να κλανει η Μιμή!!




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤετ Αυγ 13 2014, 14:02

Bretsos έγραψε:
SOTHRHS έγραψε:
το μηχανακι στο ρελαντί κανει σαν να κλ@νει το γατι...

και στην εθνικη σαν να κλανει η Μιμή!!





ακριβως ετσι!



































































εσυ που το ξερεις? Suspect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤετ Αυγ 13 2014, 14:07

Κόβει ο ένας ράβει ο άλλος....
Μιας και λέμε την γνώμη μας, το εχω κανει 2 χρόνια τώρα και
ειμαι ευχαριστημένος μιας και με ακούνε πλέον τα αμάξια.
Μεχρι και παιδια απο την ομάδα "Ζ" με ρωτάνε τι εχω κανει και εχει αλλάξει ο ήχος για να το κανουν και αυτοί.

Είπαμε όμως , περι ορέξεως ....

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 33ncnm10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 33e6ee10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 63u2ip10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Amzm8k10ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤετ Αυγ 13 2014, 14:25

loverdos11 έγραψε:



Είπαμε όμως , περι ορέξεως  ....

Ακριβως ετσι Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagelisdl

vagelisdl

Ηλικία : 52
Τόπος : Θήβα
Registration date : 25/06/2014

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΤετ Αυγ 13 2014, 16:10

Θα σας πω τι εκανε ο αδελφος μου στο Κ8 που εχει μεσα σε 5 λεπτα και κανει εναν ομορφο ηχο χωρις να εχει καμια παρενεργεια. Διακριτικό και ομορφο ηχο. Με ενα μακρυ τρυπανι 10μμ απο πισω εκανε 4 τρυπες και στην ουσια ελευθερωσε καποιο διαφραγμα. Τον περιμενω να το κανει και στο δικο μου. Επισης μου λεει οτι νοιωθει το μηχανακι να ειναι πιο νευρικο...πανω σε αυτο δεν εχω γνωμη, αλλα για τον ηχο ειμαι σιγουρος οτι θα αρεσει σε οσους θελουν κατι πιο δυνατο απο την μαμα και πιο χαμηλο απο ελευθερας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-sterea.gr
xlr8

xlr8

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Registration date : 22/01/2012

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΠεμ Αυγ 14 2014, 11:39

Τώρα αν σας πω ότι με προβληματίσατε????  mouuuuuu 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagelisdl

vagelisdl

Ηλικία : 52
Τόπος : Θήβα
Registration date : 25/06/2014

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΠεμ Αυγ 14 2014, 14:05

Γιατι αδελφε; Μια δοκιμη θα σε πείσει. Πριν κανεις οτιδηποτε εχε λιγο υπομονη και δες απο κοντα τα μηχανακια να κρίνεις απο μόνος σου τι θα σου άρεσε. Αλλο να στο περιγράφει κανείς και άλλο να το ακουσεις απο μόνος σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e-sterea.gr
xlr8

xlr8

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
Registration date : 22/01/2012

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....   ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ.... Icon_minitimeΠαρ Αυγ 15 2014, 10:25

vagelisdl έγραψε:
Γιατι αδελφε; Μια δοκιμη θα σε πείσει. Πριν κανεις οτιδηποτε εχε λιγο υπομονη και δες απο κοντα τα μηχανακια να  κρίνεις απο μόνος σου τι θα σου άρεσε. Αλλο να στο περιγράφει κανείς και άλλο να το ακουσεις απο μόνος σου

Σωστός Βαγγέλη!
Σίγουρα το μόνο που δεν θα με γελάσει ειναι το αυτί μου!  Very Happy  any way σας ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια!  I love you 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΠΑΣΟ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: