ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΗμερολόγιοΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Spyrous85

Τόπος : Thessloniki
Registration date : 24/01/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Τετ Αυγ 06 2014, 14:35

Δυο μέρες πριν μπήκε κ ένα ακόμα αξεσουάρ πάνω στην μότο μου...!!! Οι εντυπώσεις είναι μέχρι στιγμής πάρα πολύ καλές...Είναι ακριβώς ίδιο με το γνήσιο!! Πολύ ποιοτική η κατασκευή του! Η αγορά έγινε από τον Βασίλη a.k.a. COSMO.. Εδώ σας δίνω φώτο από το σταντ να πάρετε μια γεύση!!!

Όποιος ενδιαφέρεται για τιμές και αλλες λεπτομέρειες μπορεί να δει εδώ!! ---> http://www.cosmo-accessories.com/online-store/electronics-computers/dl-650-v-strom/centerstand650-leptomeries.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Τετ Αυγ 06 2014, 15:48

Στηρίζουμε V-cosmo άψογος επαγγελματιάς όπως πάντα άλλωστε

Εχω αγοράσει 3 διαφορετικά προϊόντα απο το Βασίλη και η δουλειά του ήταν τέλεια σε όλα

geia 
PantaVStrom

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 25/06/2014

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Κυρ Μαρ 27 2016, 01:24

Έχω πάρει και εγώ το διπλό στάντ. Είναι όντως πολύ καλό !!!
Επίσης η μηχανή ανεβαίνει με μεγάλη άνεση και δίχως κόπο.
vstromstef

Registration date : 15/07/2013

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Σαβ Ιουν 09 2018, 10:33

Καλημέρα στη παρέα, έχω παρει και εγω το κεντρικό σταντ απο το cosmo-accessories, εχω να κάνω μια ερώτηση στα παιδια που το φοράνε:
¨Οταν πάω να ανοίξω το πλαίνό σταντ, μου βρίσκει λίγο στο κεντρικό σταντ.
ξερετε πώς μπορέι να διορθωθεί?
metallidhs
Member
Member

Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Σαβ Ιουν 09 2018, 11:11

vstromstef έγραψε:
Καλημέρα στη παρέα, έχω παρει και εγω το κεντρικό σταντ απο το cosmo-accessories, εχω να κάνω μια ερώτηση στα παιδια που το φοράνε:
¨Οταν πάω να ανοίξω το πλαίνό σταντ,  μου βρίσκει λίγο στο κεντρικό σταντ.
ξερετε πώς μπορέι να διορθωθεί?

κάτι έχεις κάνει λάθος με τους αποστάτες.
οι αποστατες πρεπει να είναι απο μεσα και απο τις δυο μεριες.
https://www.cosmo-accessories.com/images/Installation_Instructions/CenterStand_SUZUKI_DL650.pdf
vstromstef

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Σαβ Ιουν 09 2018, 11:21

φίλε μου τους αποστάτες τους εχω βάλει ανάμεσα στη βάση της μηχανης και τη βαση του σταντ.
έτσι κατάλαβα οτι ειναι το σώστο, και το σταντ δουλεύει μια χαρά.
και οταν λεω βρίσκει το πλαινο σταντ, ισα ισα που γλυφει το κεντρικο σταντ
metallidhs
Member
Member

Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Σαβ Ιουν 09 2018, 11:39

vstromstef έγραψε:
φίλε μου τους αποστάτες τους εχω βάλει ανάμεσα στη βάση της μηχανης και τη βαση του σταντ.
έτσι κατάλαβα οτι ειναι το σώστο, και το σταντ δουλεύει μια χαρά.
και οταν λεω βρίσκει το πλαινο σταντ, ισα ισα που γλυφει το κεντρικο σταντ

τοτε μήπως σου έχει αρπαξει λίγο το μονο σταντ .
vstromstef

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Σαβ Ιουν 09 2018, 11:41

τι να πω, δε ξερω? απλα ήθελα να δω αν σε καποιον αλλο συμβαίνει το ιδιο.
V-cosmo
gold member
gold member

Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 14/04/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Σαβ Ιουν 09 2018, 13:29

αν βρίσκει το σιδερακι που κραταει το ελατήριο του πλαϊνου στον κυλινδρο της άρθρωσης του κεντρικού, εχει παρει μποσκα το πλαϊνό σου. Μπωρεις ως ενα σημείο να το σφίξεις. Αφαιρεις το πλαϊνό, σφίγγεις την διχαλα του σε μια μέγγενη και το τοποθετείς ξανά.
XAROntaS
Member
Member

Τόπος : -ΚΟΡΙΝΘΟΣ-. . . - ΑΘΗΝΑ - . . . -AΧΕΡΟΝΤΑΣ-
Registration date : 30/06/2012

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Σαβ Ιουν 09 2018, 19:56

V-cosmo έγραψε:
αν βρίσκει το σιδερακι που κραταει το ελατήριο του πλαϊνου στον κυλινδρο της άρθρωσης του κεντρικού, εχει παρει μποσκα το πλαϊνό σου. Μπωρεις ως ενα σημείο να το σφίξεις. Αφαιρεις το πλαϊνό, σφίγγεις την διχαλα του σε μια μέγγενη και το τοποθετείς ξανά.
OK
vstromstef

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!    Δευ Ιουν 11 2018, 08:38

Ευχαριστώ πολύ!!!

Διπλό Stand απο τον φίλο Cosmo!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: