Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Σιγαστήρες από yoshimura rs3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σιγαστήρες από yoshimura rs3   Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 29 2009, 00:10

paidia exo xasei tous sigastires apo tis eksatmiseis.den tous brisko pouthena kai pira tin apofasi na ftiakso.mporei kapoios na mou dosei diastaseis kai diametro solina?euxaristo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγαστήρες από yoshimura rs3   Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 14:30

gatos 1000 έγραψε:
paidia exo xasei tous sigastires apo tis eksatmiseis.den tous brisko pouthena kai pira tin apofasi na ftiakso.mporei kapoios na mou dosei diastaseis kai diametro solina?euxaristo


τι εκανες εσυ τελικα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγαστήρες από yoshimura rs3   Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Icon_minitimeΤρι Απρ 21 2009, 18:30

edosa paragelia na mou feroun 2 kainourious gia 80 euro XYLO telika upirxe mono enas eutixos kai edosa 40 euro gia ena solinaki.ton deutero tha ton ftiakso monos mou.kai esy den tous exeis?en theleis boithia poly euxaristos geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xanthos

xanthos

Ηλικία : 41
Τόπος : Ξανθη - Πτολεμαιδα
Registration date : 17/03/2009

Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγαστήρες από yoshimura rs3   Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Icon_minitimeΤετ Μάης 16 2012, 14:10

Γεια σου gatos, εχω κι εγω το ιδιο προβλημα, τι μπορουμε να κανουμε για να εχω ενα ζευγαρι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=RI_t-reQsKQ
k0panos
Member
Member


Ηλικία : 73
Τόπος : Athens
Registration date : 28/01/2008

Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγαστήρες από yoshimura rs3   Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Icon_minitimeΤετ Μάης 16 2012, 14:56

για να μας δώσουν τα φώτα τους οι γνώστες γιατί ούτε και εγώ έχω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγαστήρες από yoshimura rs3   Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Icon_minitimeΤετ Μάης 16 2012, 17:04

πατε καλα ρε τρελοκομεια?

gatos fjr 1300 Τελευταία Επίσκεψη: Τετ Oct 28, 2009 1:03 am What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγαστήρες από yoshimura rs3   Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Icon_minitimeΤετ Μάης 16 2012, 17:17

Laughing Laughing Laughing


Καμάρια και εγώ την RS-3 φοράω... σιγαστήρες από εξουσιοδοτημένο ή από Σφακιανάκη κατευθείαν. Γύρω στα 40 παίζει, τα σκάτε, κλαίτε και έπειτα τη χαίρεστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
gatos 1000
gold member
gold member
gatos 1000

Ηλικία : 40
Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 23/12/2008

Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σιγαστήρες από yoshimura rs3   Σιγαστήρες από yoshimura rs3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 20 2013, 22:45

gatos 1300 ξανα εγινε gatos1000:D 
xanthos καποιος μου ειπε οτι εχεις τοις εξατμισεις που ειχα.ειναι αληθειαQuestion 
γαματα τα τιτανια
αν θα εβαζα παλι αυτες θα εβαζα.
καλα οι συγαστηρες φευγουν στον δρομο για την πλακαVery Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Σιγαστήρες από yoshimura rs3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: