Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
*Kezar*



Registration date : 25/05/2014

Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση   Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 24 2014, 11:23

Καλημερα φιλοι , τον τελευταιο καιρο εχω παρατηρησει το εξης. οταν "σπαω" την 1η και βαζω δευτερα μου την πεταει νεκρα και οταν την ξαναβαζω ειναι ολα οκ.
προχθες παρατηρησα ενω ανοιγα ολες της ταχυτητες μεχρι 9κ στροφες την πεμπτη μου πεταξε σαν νεκρα.( δλδ στροφαρε λες και δεν εχει ταχυτητα πατησα συμπλεκτη και ξαναφησα σιγα σιγα και ητανε οκ.
εχει τυχει σε κανεναν αυτο?
ο μηχανικος μου παντως που το κοιταξε για την 1η μου ειπε οτι μαλλον δεν θα την κουμπωσες καλα η καταλαθος λιγο ποιο πριν με τους κραδασμους εβαλες νεκρα. αλλα με την 5η?γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 42
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση   Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 24 2014, 16:36

Για αρχή να ξέρεις οτι υπάρχει παντα ή πιθανότητα να πέσεις σε κενή όπως επεσες στην πεμπτη αλλά για μένα κατα 99,99999% επεσες θύμα του τεμπελικου ποδιού!
Αν και δεν είμαι υπέρ στις δοκιμές που κανεις για πολλους λόγους κάνε αλλη μια με καθαρό μυαλό στις κινήσεις σου και θα δεις οτι όλα είναι μια χαρά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση   Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 24 2014, 16:41

Το ιδιο. Υπαρχει ενα μικρο κενο. Αν δεν την κουμπωσεις καλα μενει σαν νεκρα. Θα προτεινα να κατεβασεις λιγο πιο χαμηλα το λεβιε των ταχυτητων και ετσι ασυναισθητα θα την κουμπωνεις καλυτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ni_Tza
Member
Member
Ni_Tza

Ηλικία : 43
Τόπος : SERRES
Registration date : 03/10/2010

Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση   Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 24 2014, 17:53

stam έγραψε:
Το ιδιο. Υπαρχει ενα μικρο κενο. Αν δεν την κουμπωσεις καλα μενει σαν νεκρα. Θα προτεινα να κατεβασεις λιγο πιο χαμηλα το λεβιε των ταχυτητων και ετσι ασυναισθητα θα την κουμπωνεις καλυτερα.

Σωστός. Και να ξερεις ότι εχει διαφορά αν φοράς μπότες ή αθλητικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tzampazisn@yahoo.com
 

Περιεργο φαινομενο με νεκρα εν κινηση

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: