Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Συνεργείο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikosfp

nikosfp

Ηλικία : 60
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 10/08/2011

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΣαβ Ιουν 14 2014, 12:25

Κοι καλημερα σας.Καινουριος στην παρεα της Πελοποννησου.Ειχα transalp 650 και τωρα vstrom 650.Ειμαι ο Νικος απο Οβρυα μερια.Αν χωραω για κανα καφε που και που η καμμια εκδρομουλα,το λεω αυτο γιατι ειμαι 50 γερακος με ασπρα μαλλια, ευχαριστως να ερθω.Στο θεμα μας τωρα.θαθελα να μου συστησετε καποιο συνεργειο για να πηγαινω την μοτο.Να ειναι αξιοπιστο και σε λογικες τιμες.Αυτα προς το παρων.Θα σας σκοτισω αρκετες φορες γιατι γουσταρω την παρεα σας.Πιστευω πως θα μαθω πολλα απο εσας αλλα εσεις θα μαθετε λιγα απο εμενα.Ναστε παντα καλα και ορθιοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΣαβ Ιουν 14 2014, 12:34

nikosfp έγραψε:
Κοι καλημερα σας.Καινουριος στην παρεα της Πελοποννησου.Ειχα transalp 650 και τωρα vstrom 650.Ειμαι ο Νικος απο Οβρυα μερια.Αν χωραω για κανα καφε που και που η καμμια εκδρομουλα,το λεω αυτο γιατι ειμαι 50 γερακος με ασπρα μαλλια, ευχαριστως να ερθω.Στο θεμα μας τωρα.θαθελα να μου συστησετε καποιο συνεργειο για να πηγαινω την μοτο.Να ειναι αξιοπιστο και σε λογικες τιμες.Αυτα προς το παρων.Θα σας σκοτισω αρκετες φορες γιατι γουσταρω την παρεα σας.Πιστευω πως θα μαθω πολλα απο εσας αλλα εσεις θα μαθετε λιγα απο εμενα.Ναστε παντα καλα και ορθιοι.

Νίκο καλημέρα.
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Ευχαρίστως να έρθεις στο καφέ που πίνουμε κάθε Τετάρτη 20:00 πλ. Γεωργιου στο Zizu, απέναντι απο το Caravel.
Τώρα όσο για το συνεργείο είναι μεγάλη κουβέντα. Επειδή είμαστε όμως κοντά, έχω μαγαζί κοντα στη Λαχαναγορά όποτε θέλεις μπορείς να περάσεις να κεράσω καφέ και να τα πούμε αναλυτικότερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
nikosfp

nikosfp

Ηλικία : 60
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 10/08/2011

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΣαβ Ιουν 14 2014, 13:37

leonady2 έγραψε:
nikosfp έγραψε:
Κοι καλημερα σας.Καινουριος στην παρεα της Πελοποννησου.Ειχα transalp 650 και τωρα vstrom 650.Ειμαι ο Νικος απο Οβρυα μερια.Αν χωραω για κανα καφε που και που η καμμια εκδρομουλα,το λεω αυτο γιατι ειμαι 50 γερακος με ασπρα μαλλια, ευχαριστως να ερθω.Στο θεμα μας τωρα.θαθελα να μου συστησετε καποιο συνεργειο για να πηγαινω την μοτο.Να ειναι αξιοπιστο και σε λογικες τιμες.Αυτα προς το παρων.Θα σας σκοτισω αρκετες φορες γιατι γουσταρω την παρεα σας.Πιστευω πως θα μαθω πολλα απο εσας αλλα εσεις θα μαθετε λιγα απο εμενα.Ναστε παντα καλα και ορθιοι.

Επειδή είμαστε όμως κοντά, έχω μαγαζί κοντα στη Λαχαναγορά όποτε θέλεις μπορείς να περάσεις να κεράσω καφέ και να τα πούμε αναλυτικότερα!
Καλημερα και σε σενα.Να περασω,ευχαριστως,αλλα πιο μαγαζι εχεις?Που ειναι ακριβως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΣαβ Ιουν 14 2014, 13:45

Βιομηχανικά Είδη Μηλιτσόπουλος, όπως έρχεσαι απο Οβρυά στο αριστερό σου χέρι μετά το ποτάμι!
Κοίταξε τα μηνυματα σου εχεις pm.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΔευ Αυγ 11 2014, 07:49

Έλα ρε τρελέ τύπε.. Ο Δημήτρης είμαι με το ασημί το 1000.

Αδελφέ ένα είναι το συνεργείο, Μάρκος Θεόδωρος. Όλα τα 1000 από εκεί περνάμε.. Του λέμε μια καλημέρα και φεύγουμε καθώς τα δικά μας μοτόρια δε χαλάνε ποτέ...  Συνεργείο? 644705 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΔευ Αυγ 11 2014, 08:28

Κυριάκος Καρύδας, Αγίου Ιωάννου Πράτσικα 149.
Όταν ζούσα στην Πάτρα το πήγαινα εκεί. Καλός μάστορας. Λιγόλογος, δουλευταράς και όχι παραμυθατζής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΔευ Αυγ 11 2014, 09:08

Man With No Name έγραψε:
Έλα ρε τρελέ τύπε.. Ο Δημήτρης είμαι με το ασημί το 1000.

Αδελφέ ένα είναι το συνεργείο, Μάρκος Θεόδωρος. Όλα τα 1000 από εκεί περνάμε.. Του λέμε μια καλημέρα και φεύγουμε καθώς τα δικά μας μοτόρια δε χαλάνε ποτέ...  Συνεργείο? 644705 

+1000

Δημήτρης... ?  mouuuuuu 1000 ?  mouuuuuu 

Υπάρχει και άλλος με 1000 στη Πάτρα? Και νόμιζα πως είμαι ο μοναδικός...  YOU! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΔευ Αυγ 11 2014, 14:45

Ειμαι αυτος που σου προτεινε να το πηγαινεις στο θόδωρο.. Αν με δεις φατσικα θα με θυμηθεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

Συνεργείο? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνεργείο?   Συνεργείο? Icon_minitimeΔευ Αυγ 11 2014, 18:40

Man With No Name έγραψε:
Ειμαι αυτος που σου προτεινε να το πηγαινεις στο θόδωρο.. Αν με δεις φατσικα θα με θυμηθεις..

Στείλε μου μια selfie λοιπόν .... YOU! 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
 

Συνεργείο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: