Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απατη   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 16 2014, 12:11

καλημερα σταμ !!! ναι οντως ειναι κατι που θα με βολευε αφανταστα εδω που φτασαμε .......αλλα 1.αντε να τον εντοπισουμε παλι...ειχε να φανει 2 βδομαδες στο μαγαζι.......2. δεν ειμαι εγω εκει να παω να του παρω τα οποιαδηποτε ανταλλακτικα που αντιστοιχουν στα χρηματα εκθετoντας τον εαυτο μου ...... και οχι καποιον αλλον ...  jeep 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απατη    πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 16 2014, 13:20

Decepticon650 έγραψε:
καλημερα σταμ  !!! ναι οντως ειναι κατι που θα με βολευε αφανταστα εδω που φτασαμε  .......αλλα 1.αντε να τον εντοπισουμε παλι...ειχε να φανει  2 βδομαδες στο μαγαζι.......2. δεν ειμαι εγω εκει    να παω να του παρω τα οποιαδηποτε ανταλλακτικα που αντιστοιχουν  στα χρηματα  εκθετoντας τον εαυτο μου ......  και οχι καποιον αλλον ...  jeep 
φιλαρακι κανε μνημοσυνο..... των χρηματων ξεχνα τα δυσκολα ξεπλεκεις και το βασικο εισαι πατρα πρεπει καποιος να τον εντοπισει και ...και .... και ...υγεια και να προσεχουμε...... εχω φαει παστελι με περισσοτερα χρηματα πριν πολλα χρονια ειχα φαει παραμυθι και ... στο τελος ΤΙΠΟΤΑ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 16 2014, 17:11

JIMSTAMOS έγραψε:
Decepticon650 έγραψε:
καλημερα σταμ  !!! ναι οντως ειναι κατι που θα με βολευε αφανταστα εδω που φτασαμε  .......αλλα 1.αντε να τον εντοπισουμε παλι...ειχε να φανει  2 βδομαδες στο μαγαζι.......2. δεν ειμαι εγω εκει    να παω να του παρω τα οποιαδηποτε ανταλλακτικα που αντιστοιχουν  στα χρηματα  εκθετoντας τον εαυτο μου ......  και οχι καποιον αλλον ...  jeep 
                                                                                     φιλαρακι  κανε  μνημοσυνο.....   των χρηματων  ξεχνα  τα    δυσκολα  ξεπλεκεις  και  το βασικο  εισαι  πατρα  πρεπει  καποιος  να  τον  εντοπισει  και  ...και .... και ...υγεια  και  να προσεχουμε......  εχω  φαει παστελι  με  περισσοτερα  χρηματα    πριν πολλα  χρονια  ειχα  φαει παραμυθι  και ... στο τελος  ΤΙΠΟΤΑ...

καλή λύση...

1)βάψε τα μαύρα
2)φάε κι εσύ παστέλι αφού το έφαγαν και οι άλλοι...

@decepticon

φίλε στείλε κάποιον που εμπιστεύεσαι, ή βάλε όποιον είναι εκεί κοντά να ρίξει σύρμα και μόλις ανοίξει να πάει να τον τσακώσει με το έτσι θέλω και να πάρει κάτι που να σε αποζημιώνει... εξάτμιση aftermarket, φέρινγκ, ζάντες, κάγκελα, χούφτες ότιναναι...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....    πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 16 2014, 18:52

stam έγραψε:
JIMSTAMOS έγραψε:
Decepticon650 έγραψε:
καλημερα σταμ  !!! ναι οντως ειναι κατι που θα με βολευε αφανταστα εδω που φτασαμε  .......αλλα 1.αντε να τον εντοπισουμε παλι...ειχε να φανει  2 βδομαδες στο μαγαζι.......2. δεν ειμαι εγω εκει    να παω να του παρω τα οποιαδηποτε ανταλλακτικα που αντιστοιχουν  στα χρηματα  εκθετoντας τον εαυτο μου ......  και οχι καποιον αλλον ...  jeep 
                                                                                     φιλαρακι  κανε  μνημοσυνο.....   των χρηματων  ξεχνα  τα    δυσκολα  ξεπλεκεις  και  το βασικο  εισαι  πατρα  πρεπει  καποιος  να  τον  εντοπισει  και  ...και .... και ...υγεια  και  να προσεχουμε......  εχω  φαει παστελι  με  περισσοτερα  χρηματα    πριν πολλα  χρονια  ειχα  φαει παραμυθι  και ... στο τελος  ΤΙΠΟΤΑ...

καλή λύση...

1)βάψε τα μαύρα
2)φάε κι εσύ παστέλι αφού το έφαγαν και οι άλλοι...

@decepticon

φίλε στείλε κάποιον που εμπιστεύεσαι, ή βάλε όποιον είναι εκεί κοντά να ρίξει σύρμα και μόλις ανοίξει να πάει να τον τσακώσει με το έτσι θέλω και να πάρει κάτι που να σε αποζημιώνει... εξάτμιση aftermarket, φέρινγκ, ζάντες, κάγκελα, χούφτες ότιναναι...!
οκ δικιο εχεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 01:56

Ο σταμ εχει δικιο ..... γιατι συνεχεια λεμε οχι δεν πειραζει αστον....και η μαλακια συνεχιζεται .....και την πληρωνουν και αλλοι... εγω δεν ειπα να του κατεβασω τιποτα κατακεφαλα....που θα επρεπε....αλλα σε ανθρωπινο επιπεδο που το συγκεκριμενο ζωο ....δεν εχει ....να δωσει κατι που ανταποκρινεται σε αυτα τα χρηματα που δωσαμε.... Rolling Eyes 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 02:14

Decepticon650 έγραψε:
αλλα σε ανθρωπινο επιπεδο που  το συγκεκριμενο ζωο .... 

Τα ζωάκια τι σου φταίνε? Wink 
Πρέπει να παμε 3-4 άτομα και να του πουμε ή μας δείνει τα λεφτά ή πέρνουμε ανταλλακτικά ΑΛΛΑ με ονομαστική τιμή που εμεις ορίζουμε π.χ σελα 40?, μανετες 5 ? , ζελατινα 15? μέχρι να φτάσουμε το ποσό που χρωστάει .
Να τον τσούξει λίγο...

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 33ncnm10πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 33e6ee10πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 63u2ip10πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Amzm8k10πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απατη   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 02:18

Σε αυτο δεν εχεις αδικο....τα ζωακια δεν φταινε σε κατι....ναι νομιζω οτι αυτο θα τον ετζουζε πιο πολυ....Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια...   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 14:48

Decepticon650 έγραψε:
Ο σταμ εχει δικιο .....  γιατι συνεχεια λεμε οχι δεν πειραζει αστον....και η μαλακια συνεχιζεται .....και την πληρωνουν και αλλοι... εγω δεν ειπα να του κατεβασω τιποτα κατακεφαλα....που θα επρεπε....αλλα σε ανθρωπινο επιπεδο που  το συγκεκριμενο ζωο ....δεν εχει ....να δωσει κατι που ανταποκρινεται σε αυτα τα χρηματα που δωσαμε.... Rolling Eyes 
αν ειναι για κατακεφαλα ειμαι μεσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απατη    πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 19:35

γιαυτο σε παω ρε jimako!!!!!!!  afro να τον κανω μαυρο......... XYLO 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απατη    πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 19:41

Decepticon650 έγραψε:
γιαυτο σε παω ρε jimako!!!!!!!      afro να τον κανω μαυρο......... XYLO 
αυριο η μεθαυριο αλλιως απο δευτερα γιατι θα λειπω παρ-σαβ-κυριακη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 20:11

loverdos11 έγραψε:
Decepticon650 έγραψε:
αλλα σε ανθρωπινο επιπεδο που  το συγκεκριμενο ζωο .... 

Τα ζωάκια τι σου φταίνε? Wink 
Πρέπει να παμε 3-4 άτομα και να του πουμε ή μας δείνει τα λεφτά ή πέρνουμε ανταλλακτικά ΑΛΛΑ με ονομαστική τιμή που εμεις ορίζουμε π.χ σελα 40?, μανετες 5 ? , ζελατινα 15? μέχρι να φτάσουμε το ποσό που χρωστάει .
Να τον τσούξει λίγο...

Οτι και να λεμε στα νευρα μας, δεν μπορει κανεις να κανει κατι.
Αν θελει να δωσει καποια πραγματα για αποζημιωση με το καλο, καλώς.
Αν φάει και κανένα κατακέφαλο... τοτε φωναζει και την αστυνομια και το 100αρικο δεν ειναι τιποτα.
Και σιγα που θα τον τσουξει. Για να εξαφανιστηκε αυτος... τα 100 ευρω που χρωσταει στον φιλο παραπανω δεν ειναι τιποτα.
Οποιος μιλαει ελληνικα θα τον κυνηγαει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: AΠΑΤΗ   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 21:16

καλησπερα Aντρεα μου.... προφανως εχεις καταλαβει το χιουμοριστικο υφος  της πιο πανω συζητησης  ....   δεν τιθεται κανενα  θεμα  χειροδικιας .....(οσο και αν θα ηθελα) αυτο ελειπε να τον πληρωνουμε κιολας τον καραγκιοζη  για 180 ευρω που μας εφαγε......και δεν μας περισευανε ....! To post εχει πιο πολυ  χαρακτηρα ενημερωσης   για αποφυγη  αλλης πατατας απο  τα παιδια...... πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 482447     

υ.σ.  slapping  αυτο θα ηθελα να τ κανω παντως στα μουτρα του Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: AΠΑΤΗ    πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 22:44

Decepticon650 έγραψε:
καλησπερα Aντρεα μου.... προφανως εχεις καταλαβει το χιουμοριστικο υφος  της πιο πανω συζητησης  ....   δεν τιθεται κανενα  θεμα  χειροδικιας .....(οσο και αν θα ηθελα) αυτο ελειπε να τον πληρωνουμε κιολας τον καραγκιοζη  για 180 ευρω που μας εφαγε......και δεν μας περισευανε ....! To post εχει πιο πολυ  χαρακτηρα ενημερωσης   για αποφυγη  αλλης πατατας απο  τα παιδια...... πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 482447     

υ.σ.  slapping  αυτο θα ηθελα να τ κανω παντως στα μουτρα του Razz
ετσι ακριβως ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 17 2014, 23:33

Decepticon650 έγραψε:
καλησπερα Aντρεα μου.... προφανως εχεις καταλαβει το χιουμοριστικο υφος  της πιο πανω συζητησης  ....   δεν τιθεται κανενα  θεμα  χειροδικιας .....(οσο και αν θα ηθελα) αυτο ελειπε να τον πληρωνουμε κιολας τον καραγκιοζη  για 180 ευρω που μας εφαγε......και δεν μας περισευανε ....! To post εχει πιο πολυ  χαρακτηρα ενημερωσης   για αποφυγη  αλλης πατατας απο  τα παιδια...... πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 482447     

υ.σ.  slapping  αυτο θα ηθελα να τ κανω παντως στα μουτρα του Razz

Ρε και εγώ το ίδιο θα ήθελα να κάνω... αλλά επειδή και εγώ στα νεύρα μου ξεφεύγω... καλό είναι να ακούς την αλήθεια!

υ.γ  slapping αυτο ήθελα να κάνω εγώ σήμερα σε μία ταμία της Πειραιώς! αλλά ευτυχώς συγκρατήθηκα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απατη   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 09:58

ειχε περιοδο αντρεα σιγουρα ετσι..????? xexe 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 10:21

Decepticon650 έγραψε:
ειχε περιοδο αντρεα σιγουρα ετσι..????? xexe 

Μπααα... απλά το ξεφτίλησε, και της χρειαζοντουσαν μερικα χαστουκια να στρωσει χαρακτηρα. Ευτυχώς κρατήθηκα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Decepticon650
Member
Member
Decepticon650

Τόπος : πατρα
Registration date : 08/10/2011

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απατη   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 10:39

καλα εκανες...............................      αλλα ενα      PITA  της χρειαζοταν.....   χιιχιχιχιχχιιχχιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: απατη    πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 11:48

Decepticon650 έγραψε:
καλα εκανες...............................      αλλα ενα      PITA  της χρειαζοταν.....   χιιχιχιχιχχιιχχιχι
δε ριχνουν χαστουκια στις γυναικες βρε με τα χερια ΠΟΤΕ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 11:49

JIMSTAMOS έγραψε:
Decepticon650 έγραψε:
καλα εκανες...............................      αλλα ενα      PITA  της χρειαζοταν.....   χιιχιχιχιχχιιχχιχι
    δε  ριχνουν χαστουκια  στις  γυναικες  βρε  με τα χερια  ΠΟΤΕ...

Και οχι μονο!
Τις τσακώνουν και απο το μαλλί και τις φέρνουν σβούρες επάνω απο τον κισέ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMSTAMOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JIMSTAMOS

Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 23/05/2013

πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια...   πιθανοτητα απατης  παρακαλω βοηθεια.... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 21:48

andreasp έγραψε:
JIMSTAMOS έγραψε:
Decepticon650 έγραψε:
καλα εκανες...............................      αλλα ενα      PITA  της χρειαζοταν.....   χιιχιχιχιχχιιχχιχι
    δε  ριχνουν χαστουκια  στις  γυναικες  βρε  με τα χερια  ΠΟΤΕ...

Και οχι μονο!
Τις τσακώνουν και απο το μαλλί και τις φέρνουν σβούρες επάνω απο τον κισέ!
ελα ρε φιλε δε κανει.....μην ακουω τετοια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

πιθανοτητα απατης παρακαλω βοηθεια....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: