Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 αντιτριβικό MOTORKOTE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 19:20

καλό είναι να τοποθετείται σε καλά ανοιγμένους κινητήρες, κατ'εμέ μετά τα 18000χλμ οπωσδήποτε, κ καλύτερα από 24+
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 19:28

Σωστος ο Γιαννος.Εγω για παραδειγμα εχω 37000 και τωρα το εβαλα.Ποσοτης-2700 συνολο(2550 λαδι και 150 μοτορκοτε).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 16:13

Ακριβως φιλε Νικολαε , και οπως σου ειπα πινεις βελουδο cheers θα δεις affraid την διαφορα , περιμενουμε εντυπωσεις Very Happy

_________________
αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 107kpb5αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 18:38

αντε να το βάλω κι εγώ το αυτο το "κοριόζουμο"....

ερώτηξις Α: ειμαι στα 31.000κμ...ολο και θα καψα καμμια 100ml ως τώρα ...να προσθέσω απ τουτο το ζουμι η να περιμένω την επόμενη αλλαγή ...λέγε Ω ΜεγαΤάζ η οποιος άλλος ξέρει !!!

ερώτηξις Βου: πριν 8000 κμ ...έβαλα ένα βελτιωτικό το οποίο μου τόδωσαν για να καθαρίσει δήθεν την αντλία τα μπεκακια κι οτι αλλο συμμετεχει στην κυκλοφορια του καυσιμου...μπας κι επιρεάσει σε τίποτα ...μπα εεεε ..δε νομίζω ..αλλά ρωτάω!!!!

υ.γ. δε πιστεύω να βελτιωθεί το μοτορι κι αλλο σε "αρπαγμα" ...
... δε θα το αντέξω success success success
merci merci merci merci merci merci merci

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 18:52

ειχα ακουσει για ενα αλλο αντιτριβικο ξερειι κανεις τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 19:37

mes έγραψε:
ειχα ακουσει για ενα αλλο αντιτριβικο ξερειι κανεις τιποτα

Αν εννοείς το superdynamic, άστο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 19:41

οχι αυτο ενα αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 19:46

Μεχρι στιγμης και ειναι πολυ νωρις το πρωτο που αντικρισα ηταν η πτωση της θερμοκρασιας του κινητηρα και μαλιστα απο τα πρωτα χιλιομετρα τωρα αν εξερεσουμε κατι αλλα θεματακια που εχω με την μοτο (ασχετα με το μοτορκοτε) θα συμπληρωσω πρωτα ο Θεος 500χλμ και θα εχω εκτενη αναφορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 20:00

gmavrid έγραψε:
mes έγραψε:
ειχα ακουσει για ενα αλλο αντιτριβικο ξερειι κανεις τιποτα

Αν εννοείς το superdynamic, άστο...

Γιώργο δεν είμαι βέβαιως πλέον για αυτό..πολλές μαρτυρίες αναφέρουν τρελές διαφορές με το superdynamic κ λίγες με το μοτορκότε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 20:25

Ούτε από το ένα κερδίζω λεφτά, ούτε από το άλλο.
Αλλό όταν το ψάχναμε αν θυμάσαι Γιάννη οι μπουσαίοι στο forum τους έλεγαν μια "ωραία" ιστορία. Αν ισχύει μπορώ να συμπαιράνω γιατί κάποιος θα έβλεπε αποτελέσματα ...βραχυπρόθεσμα κι άμεσα.
Μπορεί βέβαια και να έχουν/ έχω άδικο κι όντως να είναι καλύτερο.
Προσωπικά δε θα σου πω ότι είδα άλλο μηχανάκι με το motorkote, άλλωστε έχω μόνο 1000 Km περίπου. ¨Εχω μια υπόνοια-ενδείξεις για κάτι θετικό. Μακροπρόθεσμα θα σου πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oldman



Ηλικία : 62
Τόπος : Aθηνα-Γαλατσι
Registration date : 15/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 22:22

Φιλοι καποιος εμπορος λιπαντικων μου ειπε να αποφευγω την χρηση αντιτρηβικου στη μηχανη διοτι οι δισκοι θα αρχισουν να πατηναρουν μετα απο λιγο. Εξαλου αυτη ειναι και η χρηση του, να μην εφαπτωνται οι επιφανειες μεταξυ τους, και οι δισκοι κολυμπανε μεσα στο λαδι με το αντιτρηβικο.
Γι αυτο προσοχη. Ρωτηστε καποιον που ξερει σιγουρα.Παντος σε αυτοκινητα κανει θαυματα ειτε σε κινητηρα ειτε σε σασμαν. Τωρα απο μαρκες και ποιοτητες ορεξη να εχεις.
ΣΚΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ.!!!!!!!!! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 22:47

Πάντως εγώ που το έβαλα στα 6000 και τώρα έχω 12500 δεν μου πατινάρει τίποτα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 22:50

geo έγραψε:
Πάντως εγώ που το έβαλα στα 6000 και τώρα έχω 12500 δεν μου πατινάρει τίποτα .
+650 καθως και αλλα παιδια απο Κρητη που εχω μιλησει ειχαν την ιδια αποψη οτι ολα ειναι οκ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 23:18

tazakoμ πουλιμ γιατι με αγνοείς miffy miffy miffy miffy miffy

παραπανω κατι ρώτηξα!!!!!

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
firebike
Member
Member
firebike

Ηλικία : 44
Τόπος : ΑΧΑΡΝΑΙ-ΠΡΩΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ...
Registration date : 04/07/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 20 2010, 09:45

oldman έγραψε:
Φιλοι καποιος εμπορος λιπαντικων μου ειπε να αποφευγω την χρηση αντιτρηβικου στη μηχανη διοτι οι δισκοι θα αρχισουν να πατηναρουν μετα απο λιγο. Εξαλου αυτη ειναι και η χρηση του, να μην εφαπτωνται οι επιφανειες μεταξυ τους, και οι δισκοι κολυμπανε μεσα στο λαδι με το αντιτρηβικο.
Γι αυτο προσοχη. Ρωτηστε καποιον που ξερει σιγουρα.Παντος σε αυτοκινητα κανει θαυματα ειτε σε κινητηρα ειτε σε σασμαν. Τωρα απο μαρκες και ποιοτητες ορεξη να εχεις.
ΣΚΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ.!!!!!!!!! Rolling Eyes


Φιλε μου μαλλον δεν εχεις διαβασει ολο το post.

Επειτα απο επικοινωνια με την κατασκευαστρια εταιρεια του ΜΟΤΟRKOTE,για το αν το προιον ειναι καταλληλο για μοτο πηρα την εξης απαντηση:

Yes, MotorKote can be used in motorcycles. It will not cause the wet clutch to slip. In Motorcycles use 1 oz. of Hyper lubricant in the engine/crankcase per qt of oil.
A lot of customers have used it this way and have had great results. You should see the same!
Thank you.
Customer Support

φιλικα γιωργος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-SPIROS

V-SPIROS

Ηλικία : 51
Τόπος : Αχαρναί Αττικής
Registration date : 04/02/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 20 2010, 10:15

Εχουμε καμια γνωμη για το παρακατω αντιτριβικο???

http://www.x1r.com/automotive1.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 20 2010, 11:36

V-SPIROS έγραψε:
Εχουμε καμια γνωμη για το παρακατω αντιτριβικο???

http://www.x1r.com/automotive1.htm

Προσωπικά δεν έχω άποψη για το παραπάνω προϊόν..... νομίζω το έχω δει να πωλείται στο Praktiker.

Τώρα όσων αφορά το motorkote έχω να πω απλά τα καλύτερα και ειδικά για το 1000αρι και ένα μονοκύλινδρο 600αρι που έχω.
Για να μην αρχίσω την φλυαρία θα αναφέρω μόνο τα χλμ που έχει το 600αρι με αυτό το προϊόν 360.000χλμ.
Υπάρχει άλλο μονοκύλινδρο με τόσα χλμ. χωρίς να τσιμπάει λάδι, χωρίς επισκευή που να κυκλοφορεί ακόμα και μάλιστα να έχουν μάθει να οδηγούν πάνω σε αυτό για μεγάλα χρονικά διαστήματα τρεις διαφορετικοί άνθρωποι?

Όχι δεν υπάρχει κανένα!!

Πρέπει να αναφέρω οτι το μηχανάκι ειναι το XTZ600 3aj tenere μοντ 89 και αυτό γιατί θεωρώ οτι τα μηχανάκια τότε κατασκευάζονταν με γνώμονα την αξιοπιστία και τίποτα άλλο.(τεχνολογικά για τα σημερινά δεδομένα είναι με μια λέξη χάος)
Σε ενα μεγάλο ποσοστό της καλής του λειτουργίας όμως ευθύνεται και το motorkote.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asterix2
Member
Member
asterix2

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/03/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 20 2010, 15:33

να κάνω και μία άλλη ερώτηση εγώ...έχετε δεί καθόλου ααύξηση στην κατανάλωση λαδιού?
και είδα ποιο πρίν ότι βάζεται το motorkote κάθε 4 αλλαγές λαδιών δλδ (4 Χ 3000) κάθε 12000χλμ ή 4 Χ 6000 που είναι το σέρβις?

unsure
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 20 2010, 16:02

ρε παιδια κανενα αλλο αντιτριβικο ξερουμε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 20 2010, 17:04

Έχει πάρα πολλά. Κι η AMSOIL έχει ένα. Τι ακριβώς ψάχνεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mes
Member
Member
mes

Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Registration date : 05/04/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 20 2010, 18:30

Λοιπον το motorkote το ειχα βαλει παλιοτερα σαν dynamic που ηταν τοτε σε βελτιωμενα αμαξια και ειχα δει διαφορα μεγαλη ακομα και τα λαδια dynamic ηταν καλα τοτε.Το τωρα dynamic και motorkote ΔΕΝ ειναι σαν το παλιο και ψαχνω κατι αλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oldman



Ηλικία : 62
Τόπος : Aθηνα-Γαλατσι
Registration date : 15/06/2009

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 20 2010, 20:11

firebike έγραψε:
oldman έγραψε:
Φιλοι καποιος εμπορος λιπαντικων μου ειπε να αποφευγω την χρηση αντιτρηβικου στη μηχανη διοτι οι δισκοι θα αρχισουν να πατηναρουν μετα απο λιγο. Εξαλου αυτη ειναι και η χρηση του, να μην εφαπτωνται οι επιφανειες μεταξυ τους, και οι δισκοι κολυμπανε μεσα στο λαδι με το αντιτρηβικο.
Γι αυτο προσοχη. Ρωτηστε καποιον που ξερει σιγουρα.Παντος σε αυτοκινητα κανει θαυματα ειτε σε κινητηρα ειτε σε σασμαν. Τωρα απο μαρκες και ποιοτητες ορεξη να εχεις.
ΣΚΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ.!!!!!!!!! Rolling Eyes


Φιλε μου μαλλον δεν εχεις διαβασει ολο το post.

Επειτα απο επικοινωνια με την κατασκευαστρια εταιρεια του ΜΟΤΟRKOTE,για το αν το προιον ειναι καταλληλο για μοτο πηρα την εξης απαντηση:

Yes, MotorKote can be used in motorcycles. It will not cause the wet clutch to slip. In Motorcycles use 1 oz. of Hyper lubricant in the engine/crankcase per qt of oil.
A lot of customers have used it this way and have had great results. You should see the same!
Thank you.
Customer Support

φιλικα γιωργος



Εχεις απολυτο δικιο SORRY. XYLO αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asterix2
Member
Member
asterix2

Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/03/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 22 2010, 15:57

λέτε να το βάλουμε και στην αλυσίδα???? scratch scratch lol! lol! xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 22 2010, 17:14

jim1900dz έγραψε:
george83 έγραψε:
Ρε παιδια απο που παιρνετε το Motorkote? Διαβασα κατι για 17 euros. Τοσο παει?

Εχω κανει γυρω στις 8000 km. Στην επομενη αλλαγη να το βαλω?

Τελος, καθε ποσα km το χρησιμοποιειτε??

Θα το βρείς εδώ. Πρέπει να αλλάζει κάθε τρείς με τέσσερις αλλαγές λαδιού.
Υπάρχει και ένα μαγαζάκι γωνιακό στην Αμβροσίου Φραντζή με το που μπαίνεις από την Καλλιρρόης στο 2ο στενό από την αντίθετη μεριά καθώς ανεβαίνεις. Έχει 17 γιούργια.

Παιδια ξερετε εαν το εχει κανενας προς βορεια προαστια??
Η Φραντζη μου πεφτει λιγο μακρυα απο το Μαρουσι και απο το trade-wind λεει ελαχιστη
παραγγελια 40? Mad Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nickolaos
Member
Member
Nickolaos

Ηλικία : 48
Τόπος : Καλαματα
Registration date : 05/01/2010

αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αντιτριβικό MOTORKOTE   αντιτριβικό MOTORKOTE - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Φεβ 22 2010, 17:19

panoskon έγραψε:
jim1900dz έγραψε:
george83 έγραψε:
Ρε παιδια απο που παιρνετε το Motorkote? Διαβασα κατι για 17 euros. Τοσο παει?

Εχω κανει γυρω στις 8000 km. Στην επομενη αλλαγη να το βαλω?

Τελος, καθε ποσα km το χρησιμοποιειτε??

Θα το βρείς εδώ. Πρέπει να αλλάζει κάθε τρείς με τέσσερις αλλαγές λαδιού.
Υπάρχει και ένα μαγαζάκι γωνιακό στην Αμβροσίου Φραντζή με το που μπαίνεις από την Καλλιρρόης στο 2ο στενό από την αντίθετη μεριά καθώς ανεβαίνεις. Έχει 17 γιούργια.

Παιδια ξερετε εαν το εχει κανενας προς βορεια προαστια??
Η Φραντζη μου πεφτει λιγο μακρυα απο το Μαρουσι και απο το trade-wind λεει ελαχιστη
παραγγελια 40? Mad Mad
Φιλε καλο σου απογευμα η συγκεκριμενη εταιρεια εχει 3 υποκαταστηματα 2 στον Πειραια και το αλλο στην Φραντζη γραψε ενα τηλ.2109239323 μπας και στελνει σε κανενα μαγαζι με λιπαντικα στα β.π.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

αντιτριβικό MOTORKOTE

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Υγρά....& φίλτρα-
Μετάβαση σε: